KAMAGA,VIAGRA,CIALIS.ORGINALI***071 637 781**

ЦЕНА: По договор

KAMAGA,VIAGRA,CIALIS.ORGINALI***071 637 781**KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,SE LIZAT KO BOMBONI,KAMAGRA ORAL JELLY 7×100MG,SE SHMUKAAT,KAMAGRA SHUMECI TABLETI 7×100MG,S3 RASTVARAAT VO CASA VODA,CIALIS ORAL JELLY 7×20MG,SE SHMUKAAT.ZBOGATETE GO VASIOT LJUBOVEN ZIVOT.ZGOLEMENO LIBIDO,CVRSTA EREKCIJA, 4 CASOVNA POTENCIJA.NE SE KOSOVSKI KOPII STETNI PO VASETO ZDRAVJE.ORGINAL FABRICKO BLISTER PAKOVANJE SO ZASTITEN ZIG,UPASTVO ZA UPOTREBA I ROK NA TRAENJE.BESPLATNA ISPORAKA NIZ MK.PO KARGO EKSPRES,ISPORAKA NIZ SKOPJE DO DOMASNA ADRESA ZA 20 MINUTI.ZAGARANTIRANA DISKRECIJA.JAVETE SE 071 637 781Име:
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 801 142
Објавен на:
02.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
GORAN STOIK
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 801 142
Објавен на:
02.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка