PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEONADZOR

ЦЕНА: 3990 мкд

PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEONADZOR


Голем избор на WiFi HD видео камери во зависност од вашите желби и потреби кои се за внатрешна и надворешна употреба, со квалитетна HD слика и инфраред осветлување за ноќно гледање.Вклучена е и можност за следење во живо и прегледување на снимките преку мобилен телефон или компјутер во било кое времеKamerite koristat MicroSD karticka do 128GB ( ne e vklucena vo kompletot ). Karticka od 32GB moze da snima od 12-15 dena, a 64GB karticka od 24-30 dena.Kamerite imaat i alarm funkcija koja mozete da ja aktivirate i deaktivirate vo bilo koe vreme preku vasiot mobilen telefon ili laptop, so sto dokolku nekoj pomine pokraj kamerata Vie vednas dobivate dojava/notifikacija na vasiot mobilen telefon deka ima nekoj na mestoto kade sto e postavena kamerata.Kompletot sodrzi:- Besplaten program i negovo instaliranje- Kabel adapter za struja- strafovi i tipli(Koristenjeto e mnogu ednostavno i ne e potrebno strucno poznavanje za da se koristat )Vnatresni Kameri:- 1x Kamera 3590 den.- 2x Kameri 6990 den.- 3x Kameri 9.590 den.- 4x Kameri 11.990 den.Nadvoresni Kameri:- 1x Kamera 3990 den.- 2x Kameri 7.590 den.- 3x Kameri 10.950 den.- 4x Kameri 13.990 den.VRSHIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!Mob.078 300 598 DeanViber. 078 300 598 камера , камери , видео надзор , бежична , бежични , снимање , bezichni , bezhichna , bezhicna , bezicni , wifi , ip kameri , video nadzor , kamera , kameri , snimanje , ip kameri , ip kamera , ip camera , wifi , video nadzor , видео надзор , wifi camera , wifi cameri , obezbeduvanje , video nadzor , wifi kameri , videonadzor , baby monitor , babymonitor , bebe , babycam , baby cam , babycamera , baby camera , kamera , kameri , camera , cameriГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019

ЦЕНА: 3990 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка