Staticen velosiped

ЦЕНА: 800 мкд

Staticen velosiped


Prodavam staticen velosiped za domasnoi uslovi, vo dobra sostojba ne mnogu koristen....povelete nema da zgresiteГрад:
Skopje
Телефон:
072279798
Објавен на:
30.12.2018

ЦЕНА: 800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Daniela Ristova
Град:
Skopje
Телефон:
072279798
Објавен на:
30.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади....

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 25.07.2020
Bass gitara Ibanez SR 705

Bass gitara Ibanez SR 705 kupena nova od Do RE Mi,svirena samo ednas na koncert...Basot e nov i e 5 zicen,sekako od podobrite serii na Ibanez...

Poveke info i rewiev na sledniov link:
https://w...

Цена:600 EUR


Објавен на: 21.02.2018
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2017

Цена:По договор


Објавен на: 11.03.2017
Stanovi vo centarot na Ohrid

Se izdavaat stanovi za turisti vo centarot na Ohrid. Stanovite se celosno opremeni ( ima TV i internet) i se so po dve sobi, ima kujana, kupatilo i terasa. Maksimalen kapacitet po stan od 5-6 lica....

Цена:18.002.400 MKD


Објавен на: 28.07.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка