Yamaha psr a 300

ЦЕНА: 150 €

Yamaha psr a 300


Se prodava yamaha prs a 300 so odlicni boi i ritmovi mnogu malku koristen kako nov...

cena 150 evra - cenata ne e fiksnaГрад:
Skopje
Телефон:
072273506
Објавен на:
20.03.2015

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dean Vasilevski
Град:
Skopje
Телефон:
072273506
Објавен на:
20.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка