Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam alaminski bandasi 15

bandasite se sose gumi komplet 195/60/15 pasovat za site modeli za ford eskort mondeo i dr mnogu se zacuvani

Цена:170 €

   

Објавен на: 28.09.2013
BANDAS

BANDAS ZA OPEL INSIGNIJA 245X40X19 5 SRAFA

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.09.2013
BANDAZI ZA OPEL 16KI 4X100 SO GUMI 205/55/16

Bandasite se Germanski Ronal Irmscher - Orginal Opel

16x7J ET45
Rastojanie na strafovi 4x100

Цена:250 €

   

Објавен на: 17.09.2013
Aluminski bandazi so gumi

Prodavam 4 aluminiumsi bandashi so gumi HANKOOK 17 cola original BBS za VOLKSWAGEEN. Gumite se so dimenzii 215/40ZR17 malku vozeni i vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2013
Бандаж алуминиумски со гума 195/65/15

Еден бандаж алуминиумски
со гума 195/65/15

СТИЛАУТО

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 27.07.2013
ALUMINSKI BANDAZI 18-ka

Se prodavaat aluminski bandazi originalni italijanski MAK 18-ka vo odlicna sostojba

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2013
NOVI I POLOVNI CELICNI I ALUMINIUMSKI BANDAZI.

NOVITE ALUMINIUMSKI BANDAZI SO POPUST OD NAD 20%

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 11.06.2013
Aluminski felni so gumi

Aluminski felni so gumi komplet 4 komada za honda ili drugo japansko vozilo

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2013
BANDAZI

NOVI I POLOVNI BANDAZI

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.05.2013
bandazi 14 ki

Bandazi 14 ki OZ 4x100

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 21.03.2013
BANDAZ PREDEN HONDA TACT, DJ

BANDAZ PREDEN HONDA TACT, DJ
може да се купи веднаш ONLINE од: http://motoparts.com.mk
ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ МОТОРЦИКЛИ И СКУТЕРИ НА ЛАГЕР !!!
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за ...

Цена:1.600 ден.

   

Објавен на: 28.02.2013

Цена:5.600 ден.

   

Објавен на: 13.02.2013
FORD FELNI 16" 14"

- ПРОДАВАМ АЛУМИНИУМСКИ 16\" ОРИГИНАЛНИ ФОРДОВИ ФЕЛНИ СО ГУМИ 205/55 СО 4 ШТРАФА, ЦЕНА 250 ЕВРА.- ПРОДАВАМ ЧЕЛИЧНИ 14\" ОРИГИНАЛНИ ФОРДОВИ ФЕЛНИ СО 4 ШТРАФА БЕЗ ГУМИ, ЦЕНА 30 ЕВРА.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 09.02.2013
БАНДАЖ PEUGEOT SPEEDFIGHT ПРЕДЕН

БАНДАЖ PEUGEOT SPEEDFIGHT ПРЕДЕН

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ВИДИ http://motoparts.com.mk
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 03.02.2013
BANDAZI R15 SO ODLICNI GUMI 4\100

PRODAVAM 4 ALUMINSKI BANDASI SO ODLICNI GUMI NA DIMENZI 195-65-r15 dve se zimski dve letni vo odlicna sostojba. pasuvat na mnogu vidovni koli znaci 4*100. na opel,daewoo,vw,fiat so 4 strafovi. za o...

Цена:180 €

   

Објавен на: 12.11.2012
Prodavam bandasi aluminski 17"

Bandasi aluminski 17" za Citroen orginal fabricki so gumi Dunlop 215/45/17. Moze i zamena za 15" aluminski

Цена:300 €

   

Објавен на: 01.11.2012
ЗАМЕНУВАМ АЛУМИНИУМСК БАНДАЖИ

АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ ЗА GOLF-1- ЗАМЕНА ДАЈТЕ ПОНУДА

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.10.2012

Цена:320 €

   

Објавен на: 25.08.2012
Novi original GM ratkapni za Shevrolet

Prodavam novi ratkapni 15-ka GM za Shevrolet cena 2000 denari

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 12.07.2012
Aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Prodavam aluminiumski bandazi 14,4x100mm

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 16.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка