Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
METALNI VRATI PROZORI RESETKI OGRADI

KOVANI OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI terasi balkoni

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI

OGRADI;PORTI;GELENDERI;TERASI;KAPII;RAKOHVATI;METALNI VRATI;ZASTITNI RESTKI;KOVANO ZELEZO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.08.2015
ZASTITNI RESETKI,OGRADI,PORTI,KOVANO ZELEZO

OGRADI PORTI GELENDERI TERASI ZASTITNI RESETKI KOVANO ZELEZO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANI OGRADI PORTI RESETKI GELENDERI TERASI VRATI

KOVANO ZELEZO OGRADI,PORTI,GELENDERI,ZASTITNI RESETKI,GARAZNI VRATI,METALNI VRATI,TERASI,URBANA OPREMA:JARBOLI,KLUPI,PARKING ZA VELOSIPEDI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI TARASI GELENDERI KAPII

KOVANO ZELEZO OGRADI PORTI KRILNI KLIZNI KAPII ZASTITNI RESETKI GELENDERI RAKOHVATI BALKONI IZRABOTKA TRANSPORT I MONTAZA

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
OGRADI-TERASI-SKALI-KOVANO ZELEZO-ZASTITNI RESETKI

OGRADI I KAPII.GELENDERI,TERASI,KOVANO ZELEZO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

Куманово
 

Објавен на: 15.08.2015
ZASTITNI RESETKI

ZASTITNI SIGURNOSNI RESETKI ZA PROZORCI I VRATI KOVANO ZELEZO

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2015
BEZBEDNOSNI ZASTITNI RESETKI

SIGURNOSNI ZASTITNI RESETKI ZA PROZORCI I VRATI MAGACINI IZLOZI PODRUMI

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.08.2015
Prodavam gusani radijatori

Prodavm polovni gusani radijatori od po 10 i 14 rebra.
680 visina 3€ po rebro.

javete se na O71-421-358

Цена:3 €

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015
PVC ROLETNI / ПВЦ РОЛЕТНИ . . . 350 мкд

ПРОДАВАМ СОЧУВАНИ ПОЛОВНИ ПВЦ РОЛЕТНИ за ПРОЗОРИ /БЕЛИ и КАФЕНИ/.

ПВЦ РОЛЕТНИ со ДИМЕНЗИЈА:

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
МОЛЕРАЈ

ВРШАМ ИЗРАБОТКА НА МОЛЕРИСУВАЊЕ,ГЛЕТУВАЊЕ,ФАРБАЊЕ НА ВРАТА И ПРОЗОРЦИ
КУМАНОВО/СКОПЈЕ

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.08.2015
FASADA-TERMOIZOLACIONA

ZA SAMO 13 EV.OD M2 ,STIROPOR 5CM.MREZA 145GR,LEPILO ZA LEPENJE ,LEPILO ZA MREZA,LAJSNI,,I ZAVRSEN PLASTICEN SLOJ (ABRIB)

Цена:13 €

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2015
BALKONSKI OGRADI TENDI LETNIKOVEC CARDAK

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.07.2015
ПОЛОВНИ ДРВЕНИ ПРОЗОРЦИ СО ВЕНЕЦИЈАНКИ

Продавам половни дрвени прозори со стакло и венецијанки на Јеловица, со димензии:
еден од 139cm -119cm
четири од 139cm-99cm
еден од 139cm -79cm

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2015
rusenje krsenje busenje hidrofor digalka parno

Rusam busam krsam sekakov beton i karpi so kompresor i so hilta vadenje plocki iznesuvam sut, imam i dizalica vrabec za spustanje i diganje sut pesok malter do 300 kg moze da se ...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.07.2015
Продавам половни алумински балконски врати

Продавам две половни алумински балконски врати:
1) Грчки алуминиум, бела боја, 140 х 230 цм, проѕирно термопан стакло, со венецијар ролетни. Едно крилна со цилиндер брава.
Цена 5000 денари.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
hidroizolacija

profesionalna hidroizolacija na ramni krovovi ,temeli,terasi,bazeni,kupatila,zardinjeri i sl.
Poseduvame certifikati za najkvalitetni materijali od brendovite Firestone i Sika,isto taka koristime ...

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2015
Plastificiran lim so montaza

Plastificiran lim so montaza -kroven lim so cena od 7 eur/m2 pokrivno.
Moznost za izrabotka na ostanata gradezna limarija (oluci, opsivki, veter lajsni, snegobrani, uvali...).

24 ГОДИНИ со ВАС!!!

Цена:7 €

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
ZASTITNI OGRADI TENDI ZA BAZEN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI SPOMENIK CRKVA MANAS...

Цена:50 €

   

Објавен на: 20.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка