Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
pumpa za bager banana

pumpa za bager banana germanska
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.07.2014
hidraulicna pumpa za skip

hidraulicna pumpa za skip 90 litri
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2014
Rezervoar

Baram alauminski rezervoar za scania po moznost 750l

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.06.2014
prodavam kamion hitno

Hitno prodavam kamion furgon moze i zamena

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.06.2014
Kamion Zastava 50.8 D 3600

zastava 50.8 D 3600- 87, vo vozna sostojba, neregistriran, nosivost 2800 , cena po dogovor
Milivoj 070 308 691

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.06.2014
Reduciri adapteri vrzuvacki elementi

Reduciri adapteri vrzuvacki elementi adapteri
brzi spojki se za hidraulika i pnumatika
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2014
kamion magirus

prodavam kamion magirus vo supr ispravna sostojba pali-vozi
kontakt-Vladimir 070/563-541

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 06.06.2014
Magirus

prodavam magirus vo super ispravna sostojba pali vozi

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 06.06.2014
Reduciri za hidraulicni pumpi

Reduciri za hidrulicni pumpi site dimenzi i golemini

070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2014
косачка за мотокултиватор IMT-506

Продавам косачка за мотокултиватор IMT-506.
Цена по договор.
Лице за контакт: Диме
Тел: 075/968-491

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.05.2014
Se prodava avtoprikolka za kampiranje

Se prodava avtoprikolka za kampiranje “Predom”, registrirana do 2017, cena 450 evra, tel. 075/444853

Цена:450 €

   

Објавен на: 18.05.2014
skania 124,112

prodavam 2 kamioni 124rtop sostojba.112 ispravna .ili tel:076-433-860 lice za kontakt BIGO

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.05.2014
Man 19.403 i poluprikolka kipper - ITNO

Вид влекач : MAN 19.403

- година производство : 1996 (добро сочуван)
- сила на мотор 294 KW

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.05.2014
baram rabota bez ogled na tezinata

baram rabota bez ogled na tezianta imam raboteno so bager imam b-c kategorija imam i bg pasos

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 05.05.2014
reduciri i stopni za plin

Reduciri flansi za istovarane plin stopni
kapacinja izrabotka po merka i zelba.
070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.05.2014
pikamer

Pikamer za krsene asvalt beton so lombardini dizel 3ld 640 sonego ima alat za rabota
se dvizi na hidraulika vo odlicna sostojba
lice za kontakt 070 611 476

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.04.2014
prodavam

pumpa za hidraulika za ferguson 533 nova.
tel 075 608 600

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.04.2014
zastava kamion

Zastava tip:50.8 D 3600, neregistriran, vo ispravna sostojba, nosivost 2800 kg, cena po dogovor
070 308 691 Milivoj

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.04.2014
PUMPA ZA POLIVANE

PUMPA ZA POLIVANE 900 LITRI

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.04.2014
ZASTAVA KAMION-87

Kamion ZASTAVA-87, tip- 50.8 D 3600, nosivost- 2800 kg, neregistriran, vo vozna sostojba.
070 308 691

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.04.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка