Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam traktor Vladimirec T-40

Prodavam traktor Vladimirec T-40 '92 so predna vleca
vo ispravna sostojba moze zamena za pomal.

Цена:1.600 €

   

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam Motokultivator Honda 400

Prodavam motokultivator Honda 400 vo odlicna sostojba so trkala plug i freza

Цена:350 €

   

Објавен на: 14.05.2013
Prodavam traktor Fend 30 ks

Prodavam traktor Fend 30 ks vo ekstra sostojba

Цена:1.800 €

   

Објавен на: 14.05.2013
НОВ,ЈАК,ЕКОНОМИЧЕН,ЕВТИН**МОТОКУЛТИВАТОР**СУПЕР ЦЕНА

МОТОКУЛТИВАТОРОТ Е СО ЈАЧИНА ОД 7 КОЈНСКИ СИЛИ СО ГУМЕНИ ТРКАЛА,ФРЕЗА ОД ОД 1 МЕТАР,ДЛАБОЧИНА НА ФРЕЗА ОД 15 САНТИМА ДО 35 САНТИМА,БРАЗДИЛНИК,ПОМОШНО ТРКАЛО,ЗАШТИТНИ КАПАЦИ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА.МОТО...

Цена:500 €

   

Објавен на: 12.05.2013
НЕВЕРОЈАТЕН СЕЗОНСКИ ПОПУСТ НА МОТОКУЛТИВАТОРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Објавете го огласов на Twitter Објавете го огласов на Facebook
Пријавете злоупотреба Обновете го огласот Променете го огласот Избришете го огласот
ДОКОЛКУ САКАТЕ ДА КУПИТЕ НОВ МОТОКУЛТИВАТОР...

Цена:500 €

   

Објавен на: 12.05.2013
ZEMJODELSKA OPREMA

Опис:

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА НОВА ЗЕМЈОДЕЛСКА ОПРЕМА И ТОА НА МОТОКУЛТИВАТОРИ,ПРСКАЧКИА ЗА ОВОШТАРСТВО И ЛОЗАРСТВО НА БЕНЗИН ОД 15ЛИТРИ,МОТОРЧИЈНА ЗА НАВОДНУВАЈНЕ НА БЕНЗИН И НАФТА,КОСАЧКИ ЗА ГОЛЕМИ...

Цена:200 €

   

Објавен на: 12.05.2013
земјоделска опрема

Вршиме продажба на косачки,водни помпи,прскачки,моторни сврдла,моторни прскачки,мотокултиватори и друга опрема по најповолни цени ви Р Македонија.СЕКОГАШ СМЕ ПРЕД КОНКУРЕНТИТЕ СО НАЈДОБРИ ЦЕНИ И УС...

Цена:100 €

   

Објавен на: 12.05.2013
motokultivatori so freza

vrsime prodazba na novi motokultivatori proizvedeni 2011 god po najeftini ceni vo R Makedonija so obezbedeni rezervni delovi.

Цена:500 €

   

Објавен на: 12.05.2013
se prodavat dve 533 zamena za golf ili passat

se prodavat dve 533 so dve lamelii mnogu dobro socuvani moze da se probat vo sekoje vreme

Цена:15 €

   

Објавен на: 01.05.2013
se prodava tam 80 kiper

88,ne regisrtran

Цена:3.999 €

   

Објавен на: 28.04.2013
Prodavam Ford Fiesta Courier

Prodavam Ford Fiesta Courier, proizvedeno 1996, vo super vozna sostojba, registrirano do 23.05.2013

Цена:2.300 €

   

Објавен на: 12.04.2013
prodavam avtobus

Продавам автобус SANOS регистриран, во одлична состојба, со вебасто парно, со нови седишта, ниска потрошувачка на гориво, ексклузивно поволна цена

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
Iveco eurocargo 75e15

proizvedno 2004 so nov motor mesten vo izum,novi dizni,spremno za bilo sto.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.04.2013
Мотор од трактор Масеј Фергусон 35

Мотор од трактор Масеј Фергусон 35 , во исправна состојба , комплет.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.03.2013
EURO-POLOG novi traktori vo MAKEDONIJA

Vo EURO-POLOG DOOEL s. Zelino, Tetovo za prvpat vo Makedonija, novi modeli na TURSKI Traktori, so razni jacini i od najdobrite proizveduvaci vo Trucija i toa:

BOZOK, TUMOSAN i BASKENT

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.03.2013
traktor fiat om 75ks

traktor fiat om 75ks moze i zamena za pomal so vasa doplata

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 02.03.2013
Prodazba na BAGER ZA GAZENJE NA ASFALT

BAGEROT E VO ISPRAVNA SOSTOJBA PALI VOZI -GAZI

Цена:3.800 €

   

Објавен на: 01.03.2013
mercedes 814

kompletno ispraven

Цена:8.000 €

   

Објавен на: 07.02.2013
iveko 3510

1998 godina

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 07.02.2013
Авто делови за камиони


Автоморга СЕКПАРТС ООД - гр.Силистра. Резервни делови може да бидат доставени со курир "ЕКОНТ Експрес" до Благоевград, во рамките на 24часа.Заплащането случува со наметнат плаќање.
- П...

Цена:111 €

   

Објавен на: 23.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка