Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
se prodava

Se prodava kancelariska garnitura

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 25.12.2017
MASINA ZA BROEJNE PARI

PRODAZBA NA NOVI MASINI ZA BROEJNE NA PARI

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.12.2017
MASINI ZA BROENE PARI

PRODAZBA NA NOVI MASINI ZA BROENE NA PARI

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.12.2017
Kredite u rasponu od 1000 € do 500.000 €


Vi ste u potrazi za financiranje za svoje aktivnosti ili ponovno pokretanje bilo za projekt ili kupiti stan, ali na žalost banka ce postavlja uvjete za koje se ne može obavljati; više brig...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 23.09.2017
Се продава канцелариски мебел не користен!

Биро 120/65/75 ×2
Комода 80/40/55 ×1
Фиокари 40/50/57 ×2
Канцелариски столици ×4

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.08.2017
ФИНАНСИРАЊЕ НА КРЕДИТ помеѓу одделните

Особено Франција, Швајцарија, Белгија, Канада, и се потребни пари заеми меѓу поединците да се справат со финансиски тешкотии конечно
се скрши на ќор-сокак кој предизвика банките, преку отфрлање на...

Цена:3 €

   

Објавен на: 24.04.2017
Biro i stolici

Prodavam kancelarisko biro i tri stolici (fotelji), kombinacija metal- drvo. Biroto e so tri fioki i dimenzii 150 *90 cm, dobro socuvano

Цена:100 €

   

Објавен на: 22.04.2017
Posreduvanje za bugarski pasos

USLUGI ZA VADENJE DOKUMENTI VO BUGARIJA:
-Postapka za drzavjanstvo
-Dovrsuvanje na postapka za drzavjanstvo
-Nostrifikacija na diplomi za Sredno i Visoko obrazovanie

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.03.2017
Бугарски пасош и Лична карта

Посредувам за поднесување на документи за бугарско државјанство и бугарски пасош, преведување на македонска возачка во бугарска возачка дозвола за сите категории, АДР лиценца и отварање на фирма во...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2017
se prodava kopir

se prodava kopir canon ir 3170

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2016
Fotokopir Ricoh Aficio MP 6001

Se prodava aparat za fotokopir RICOH MP 6001
Fotokopirot e servisiran i so sve novi delovi

Цена:1.400 €

   

Објавен на: 22.12.2016
Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovr...

Цена:9.800 ден.

   

Објавен на: 04.12.2016
фискална каса

Продавам фискална каса малце користена и добро сочувана
марка SYNERGI SY250 поволно со комплетна документација

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 16.10.2016
Денес ќе најдеме дека банките веќе не се даде кредит.добра вечер,
  Јас сум директор на група на финансиски партнери. Денес ќе најдеме дека банките

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 07.10.2016
VENECIJANER ROLETNI i VARIOLAJT ZAVESI

Proizvodstvo,prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,kako i proizvodstvo na variolajt zavesi.

Venecijaner roletni so sirina 16mm i 25mm, perforirani, veneciajner kopija na ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 10.07.2016
Kompjutersko biro

Prodavam kom.biro i stolica odlicen kvalitet i izrabotka.Odlicno socuvani.Cena 6.000 den za dvete.

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 06.07.2016
Prodavam kancelariski stol

Prodavam kancelariski stol, siva boja, vo shtof, so naslonaci za race. Se podiga vo visina. Mnogu povolno

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 17.05.2016
SEFOVI, KASI

Golem izbor na sefovi, kasi za kancelariska i domasna upotreba
www.birosafe.com
02/3075786
Cenite se so vklucen DDV 18%

Цена:128 €

   

Објавен на: 19.04.2016
Ponuda kredita na sve u 72 sata za 2016. godinu

Ponuda kredita na sve u 72 sata za 2016. godinu
Zdravo & Mrs.
Posebno švicarskog kredita, kanadski, belgijski ili francuski, pružaju € 1.000 do € 1.000.000 nikome u mogućnost...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 13.02.2016
chelsea Habour hotel

We are a global hospitality company with widely recognized, industry leading brands and a tradition of innovation developed over our more than fifty-year history. Our mission is to provide authenti...

Цена:4.500 €

   

Објавен на: 08.01.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка