Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Materijali za podgotovka na ispitot TOEFL !

Golem broj na materijali za podgotovka na ispitot TOEFL !Materijalite se na dvd !Prakam po brza posta niz cela drzava !

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.07.2012
Укоричување на магистерски трудови со тврд повез

тврд повез(укоричување на семинарски, магистерски, дипломски, менија за ресторани )
-укоричување брош повез
-лепење и сечење тефтерчиња, папки, и сл.
-хефтање брошури

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 09.07.2012
KNIGI OD ASTROLOGIJA

01. Astrologija ~ knjiga I - Marion D.March & Joan Mcevers - 500 den.
02. Astrologija ~ knjiga II - Marion D.March & Joan Mcevers - 500 den.
03. Astrologija ~ knjiga III - Marion D....

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 16.06.2012
PRODAVAM ENCIKLOPEDI 2 TOMA

ENCIKLOPEDIJATA E NOVA VREDI DA SE IMA

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 26.03.2012
ZGODEN I NADAREN

JAS SUM DEAN OD SK BI SAKAL DA SE DRUZAM DISKRETNO SO ZENSKI ILI POSTARI DAMI ..MOJ SKYPE E DENI-MOTOCROSS ILI TEL 077699692 VE CEKAM

Цена:По договор

   

Објавен на: 26.03.2012
Pomosh za vas


Diplomirana profesorka po makedonski
Pisuvam Esei Sostavi Seminarski koi ke vi pomognat za vasite teskotii. Cenata e 150 den. Bidete sigurni deka istite ne se davaat na razlicni luge, nema nikak...

Цена:150 ден.

   

Објавен на: 20.03.2012
Прирачник - Маркетинг азбука

Прирачник за маркетинг со наслов „МАРКЕТИНГ АЗБУКА“.
На македонски јазик се разработени најголемиот број од англиските зборови и изрази кои се дел од светскиот маркетинг.
Наменет за...

Цена:390 ден.

   

Објавен на: 06.03.2012
Angliski recnik

Prodavam Anglisko - Anglisko Oxford recnik Kontakt preku e- mail Ivanadodevska@yahoo.com ili 072/207-354

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2012
prodavam stari vesnici

prodavam komplet vesnici "Republika" i stotina broja na Nova Makedonija od1949 godina. Cena po dogovor na mejl pileile@yhoo.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.02.2012
PRODAVAM KNIGI RAZNI

prodavam recnik angisko makedonski golem od zoze, istorija na umetnost,vujaklija enciklopedija, kuran na makedonski,ima i uste mnogu drugi isporaka do doma

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 11.02.2012
Изработка на семинарски

Изработка на семинарски, есеи, дипломски, внесување податоци и табеларни услуги, семинарски на англиски, принтање, преработка на книга, раскази за писмена и превод од Англиски на Македонски и обрат...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.02.2012
PRODAVAM KNIGI

PRODAVAM GOLEM BROJ NA RAZNI KNIGI SAMO POBARAJ SVE STO VI TREBA IMA

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 29.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка