Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Јаболко iPad 3 генерација, 4G LTE Wifi 64GB BRAND NEW

Јаболко iPad 3 генерација, 4G LTE Wifi 64GB BRAND NEWЈаболко iPhone 4S 64GBBrand New Apple iPhone 4S 64GB, 32GB и 16GB Фабрика отклученОва е сосема нов Авторски Apple iPhone 4S 64GB. 32GB или 16GB,...

Цена:450 €

Берово
 

Објавен на: 08.06.2012
Фарматирање на било каков Лаптоп!

Фарматирам било каков тип на лаптоп.По ваш избор каков систем сакате Linux(ubuntu) Windows XP,Windows 7 proffesional итн..

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2012
se prodava LAPTOP

se prodava nov LAPTOP FYJITSY SIEMENS V6505 15'' vista

Цена:18.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 17.05.2012
FORMAT,INSTALIRANJE NA WINDOWS,XP,VISTA I 7 ca 32 i 64 bit,linux ubuntu , drugo

CISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TN

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE WIDOWI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB
,SPECIJA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.05.2012
Laptop HP 550

Prodavam dobro sochuvan HP 550
Intel Celeron M 550 - 2.0Ghz
Ram 1GB HDD 160 Gb
Instaliran Windows 7

Цена:9.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.04.2012
Torba za laptop NOVA

Prodavam nova torba za laptop. Torbata ne e voopsto koristena.

Цена:350 ден.

Кичево
 

Објавен на: 01.04.2012
Profesionalen seris za LAPTOPI, LCD Televizori i PLASMI

Profesionalen servis za LCD TV,LAPTOPI i LCD monitori.
Doagame na povik. Naseto moto e:
BRZO,KVALITETNO,POVOLNO.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2012
Lenovo Thinkpad t61

Dobro socuvan laptop,baterija drzi okolu 2 casa,so slednata konfiguracija>

Processor: Intel T7300 Core 2 Duo (2.0GHz, 800MHz FSB, 4MB Cache)
Graphics: Intel GMA X3100

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 14.03.2012
alienware 17 MX

LAPTOP NOTEBOOKS
Sony Vaio Laptop VGN-SZ280P/C 2 GHz-420€
Sony VAIO SZ480NW5
Dell Inspiron 6400

Цена:700 €

Делчево
 

Објавен на: 07.03.2012
format i instaliranje na site vidovi windowsi xp,wista i 7ca i dr

formatiranje ,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI:WINDOWS XP,WISTA I 7ca 32 I 64 bitIZBOR NA ANTIVIRUSI,PHOTOSHOP CS5 SO LICENCA,OFFICE 2003,2007 I 2010INSTALIRANJE NA RUTERI ,MODEMI ,MREZNO POVRZUVANJE NA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.02.2012
laptop Toshiba satellite L350-146 PSLD0E

Dual Core 1.8 GHz, 2 Gb Ram, 250 mb graficka, 17" LCD 1440x900, DVD-rezac, webcam, wifi, windows vista

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 29.02.2012
For Sale Samsung Galaxy Note N7000 Quadband 3G GPS


We sell and supply Original Brand New Product here in our company in factory sealed in the box with complete accessories.

Contact Details:

Цена:200 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 14.02.2012
Apple MacBook Pro Core i7 2.2 GHz 17″ 4 GB Ram 750 GB HDD

Заинтересирано купувачот треба да контактирате со нас преку нашата компанија е-мејл below.Email: shopwithus11@hotmail.com
Skype: buywithus111

Цена:800 €

Берово
 

Објавен на: 14.02.2012
Продажба на Brand New Apple MacBook Pro - Core i7 2 GHz - 15.4? - 4 GB RAM меморија - 500 GB HDD


MacBook Pro е машински од едно парче алуминиум, инженеринг пробив кој ја заменува многу делови со само еден. Таа се вика на unibody. И прв пат ќе ги собереш на MacBook Pro ќе забележите разликата...

Цена:800 €

Дојран
 

Објавен на: 12.02.2012
Zaraboti lesno preku internet

Zaraboti lesno preku internet so klikanje na reklami i davanje komentar za web sajtot. Mnogu lesno i mnogu prosto raboti 100% probajte ke vidite mozes mesecno da zarabotis i do 150 evra
ttp://www....

Цена:150 €

Струга
 

Објавен на: 09.02.2012
laptop fujicu simens

Se prodava kompleten i ispraven germanski lap top fujicu simens 1,7 ghz, 40 gb 512kb Ram

Цена:10.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 06.02.2012
LapTop - Acer Aspire 5735

Intel Core 2 Duo T5800
(2.0 GHz, 800 MHz FSB, 2 MB L2 cache)
15.6" HD Acer CineCrystal LCD
1244 MB Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.02.2012
Apple MacBook Pro Core i7 2.2 GHz 17″ 4 GB Ram 750 GB HDD

Details

System Type Notebook
Built-in Devices:Stereo speakers, subwoofer ,wireless LAN antenna,Bluetooth antenna,

Цена:700 €

Валандово
 

Објавен на: 30.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка