Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Deteksko krevetce

Se prodava krevetce komplet so dusek

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 19.03.2021
Продавам бела терпезариска маса

Се продава терпезариска маса (бела со горе стакло 140 + 40 пуштање). Италијански производ купена од Карес.мк. Цена 7.000 денари

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 18.03.2021
Продавам четири единечни кревети

Се продаваат четири единечни кревети со четири душеци (90*200). Креветите се користеа многу малку во апартман за издавање, одлично зачувани заштитени со стреч фолија (во прилог слика како изгледаа ...

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 18.03.2021
Изработка на кујни,плакари, спални , детски соби

Изработувам по нарачка мебел : кујни,плакари( со лизгачки и обични врати) ,комоди,кревети ,детски соби, комарници и друго по желба.
За изработка се користи кбалитетна оплеменета иверка, медиапан(...

Цена:6 ден.

   

Објавен на: 21.02.2021
Се продава поволно

Се продаваат полици со метална конструкција, поволно, цена по договор

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 19.02.2021
Продавам двосед изработен од кожа

Продавам двосед изработен од кожа, купен од Simpo, користен но во одлична состојба. Тел. 071399865 Цена 200 евра

Цена:200 €

   

Објавен на: 21.01.2021
Продавам тросед изработен од кожа

Продавам тросед изработен од кожа, купен од Simpo, користен но во одлична состојба. Тел. 071399865 Цена 250 евра

Цена:250 €

   

Објавен на: 21.01.2021
Agolna garnitura

Agolna garnitura so dimenzii 270*220 i fotelja 88cm.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 02.11.2020
prodavam garderoberi

Prodavam 2 crni garderoberi 4000 denari Treska.
075 97 75 88

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 18.09.2020
Тросед и две фотељи 4500 денари комплет.

Тросед и две фотељи 4500 денари комплет.Како нови.Мобилен Малинка 075361446

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 17.02.2020
Masicki

Se prodavaat drveni masi so metalna konstrukcija x3
Cena 1800 den (ne e fiksna)

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 13.02.2020
Продавам гарнитура

Продавам користена гарнитура ( тросед должина 190 cm, двосед 160 cm и фотелја 100 cm ).

Троседот има механизам за спуштање и просторот за спиење е со димензии 190x140

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 05.02.2020
Лизгачки Плакари

Нарачка, изработка и монтажа на Вградени плакари за во вашиот дом, канцелариски простории , хотели, куќи, видендици и друго, по ваш вкус. 071 462 764

Цена:100 €

   

Објавен на: 17.12.2019
Се продаваат

Поради преселба се продава

* Врати, 1 Дрвена 1400 мкд лева, 1 дрвена со стакло лева, 1800 мкд,
* Паркет одлично зачуван, со катран лепен, 150 мкд м2

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.12.2019
Spalna soba

Se prodava spalna soba dobro zacuvana.

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 05.12.2019
NAVLAKI

Izrabotka na naclaki za stolcinja

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 02.12.2019
Термо печка

Продавам термо печка цер 6 со постоље некористена

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 26.11.2019
Се продава двосед

Се продава двосед во добра состојба

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 25.11.2019
Prodavam trosed, dvosed i fotelja

Itno prodvam trosed, dvosed i fotelja, 070383981

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 07.11.2019
Стакло за округла маса

Стакло за округла маса со дијаметар 120см и дебелина 8мм.
Многу малку користено.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 01.10.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка