Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KLUB masi 55x55 kafe masa

prodavame masi od Ikea crni beli a ima i druga boja
novi neotpakuvani i sekako nekoristeni cena samo 650 denari

Цена:650 ден.

   

Објавен на: 29.01.2019
Se prodava 2 troseda i dvosed

Se prodavaat 2 trosedi i dvosed

071905908

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 26.01.2019
Продавам единечни кревети 190x90

Продавам единечни кревети со димензии 190x90.
Цена на еден кревет со душек – 50 €.
Подигнување од нас. Железара, со ваш превоз.

Цена:50 €

   

Објавен на: 24.01.2019
Изработка на кујни ,плакари со лизгачки врати,детски соби...

Изработка на кујни, плакари со лизгачки и обични врати, детски соби, кревети , ТВ комоди, клуб маси...Професионално и одговорно.

Цена:8 ден.

   

Објавен на: 05.12.2018
Mebel za detska i dnevna soba po povolna cena

Продаваме мебел по поволна цена во одлична состојба:
- Два троседи 190x70 (со механизам за спуштање 190x115)
- Единечен кревет со димензии: 200x90
- Работно биро

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.11.2018
Продаваме 4 работни бироа

Продаваме 4 работни бироа, во одлична состојба, малку користени.
Бироата се од италијанско производство, купени од Леснина.
Димензии: 160 х 90 х 75 см.
Цена: 200 ЕУР по парче. (800 ЕУР за сите ч...

Цена:200 €

   

Објавен на: 31.10.2018
Fotelja na pustanje

Se prodava fotelja na pustanje.

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 25.10.2018
Net – Prodaja online shop

Kvalitetna polovna i nova roba iz inostranstva, nameštaj, tehnika, odeća i još mnogo toga na online prodavnici .
Dostava na teritoriji cele Srbije.
Brza i jednostavna registracija ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.10.2018
Дрвени рекламни паноа

Изработувам дрвени рекламни паноа
Подобрете го вашиот бизнис и бидете забележани од минувачите преку вашите мениа,промоции, попусти итн.
Погодни за бурекџилници, пицерии, ресторани, кафе барови, ...

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 21.10.2018
Трпезариска маса и столици

Трпезариска маса и столици дрво кожа 90х150 см

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2018
Mebel

Prosavam kujna koristena

Цена:120 ден.

   

Објавен на: 06.10.2018
"Dormeo Aloe Vera Plus" dushek

"Dormeo Aloe Vera Plus" dushek koristen edna godina. Dushekot e odrzhuvan, vo odlichna sostojba. Golemina: 160x200.

Цена:200 €

   

Објавен на: 30.09.2018
Biro rabotna masa

ITNO I MNOGU POVOLNO
Biro za kancelarija ili detska soba so mehanizam za izvlekuvanje za tastatura. Cresa boja.

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.08.2018
ITNO SE PRODAVA MEBEL

Itno se prodava ochuvan mebel
Cena po dogovor
Tel:070484338

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.08.2018
Продавам гарнитура

Гарнитура аголна или два посебни кревети и табуретка
димензија (ако е аголна) 290см х 195см,
димензија на кревет посебно 195см х 95см
димензија на табуретка 95см х 80см

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 27.07.2018
Изработка на кујни, плакари по мерка

Изработка и поправка на мебел : кујни ,лизгачки плакари, комоди, спални..... Kреативно и исполнително.
FACEBOOK : ДОМ ДИЗАЈН ЗСУ ИЗРАБОТКA НА МЕБЕЛ 075/ 495 182

Цена:8 ден.

   

Објавен на: 07.07.2018
Салон за мебел - "Дизајн МОДЕРНО +"

Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2018
Кревет клик клак

Креветот е систем клик клак 90/200 спуштен 140/200, под лежајот има сандук, добро сочуван , малку користен.

Цена:3.600 ден.

   

Објавен на: 28.06.2018
Кревет со механизам за отварање

Се продава нов кревет 180х200 со латофлекс и механизам за отварање.

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 22.06.2018
монтер

САЛОН НАТУЦИ - Скопје е реномирана компанија, која има потреба да вработи две лица за работа во салон за мебел, на работно место:
Монтер на мебел
1 (еден) извршител

Цена:18.450 ден.

   

Објавен на: 21.06.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка