Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tв комода / регал

Димензии: 177cm * 35cm * 168cm
Материјал: Оплеменета Иверица
Боја: Сив Храст - Бела
Купена е пред година и пол и не е воопшто оштетена.

Цена:7.500 ден.

   

Објавен на: 17.06.2018
продавам кожна гарнитура

Се продава добро сочувана кожна ганитура.
информации на телл 075572791

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2018
Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 €

   

Објавен на: 29.05.2018
Nabavite vaše pomoćnici u 72 sata vrlo jednostavan i brz, i 2% u osaka .


Morate stvoriti svoj posao ?
Trebate promijeniti automobil ?
Vi ste beoin izgraditi vlastitu vilu ?

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 24.05.2018
Дизајн МОДЕРНО +, Израбoтка на 3D прoeкт и мeбeл пo нарача


Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.05.2018
Регал за дневна соба

Регал за дневна соба 3 двокрилни и 1 еднокрилен

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 09.05.2018
Prodavam komoda vitrina

Se prodava vitrina vo odlicna sostojba. Dimenzii 160cm sirina i 130cm visina. Cena 3000 denari

Цена:50 €

   

Објавен на: 08.05.2018
Harmonika Vrata

Mnogu dobro socuvana harmonika vrata
dimenzii 2m x 2.4m
Vratata e funkcionalna i vo potpoln sjaj, si funkcionira kako sto treba.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 06.05.2018
Продавам ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ И ДУШЕК

Креветчето е иверица и дрво со две фиоки на тркалца со кочници. Душекот е DORMEO comfort 70/140 sm


креветче - 3500 денари

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 05.05.2018
Prodavam elementi od frizerski dukjan


1 Lavor 200e
2 Stolici po 100e
2 Ogledala po 50e

Цена:740 €

   

Објавен на: 04.05.2018
Poloven mebel

Itno prodavam dve fotelji, masicka za dnevna, francuski lezaj, termo pecka i vertikalen zamrznuvac. Socuvano i funkcionalno.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.05.2018
Agolna garnitura

Prodavam agolna garnitura 270/180 cm, dobro sochuvana, so lezaj shto se izvlekuva i kutija za postelnina. Ja dobivate komplet so pernicite od fotografiite.
Cenata ne e fiksna

Цена:300 €

   

Објавен на: 01.05.2018
itno prodavam

Prodavam dve fotelji, masicka za vo dnevna, francuski lezaj, vertikalen zamrznuvac i termo pecka. Socuvano i funkcionalno.

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.05.2018
prodavam

Prodavam trosed cena 5000 denari, dvosed cena 4000 denari, fotelja cena 2000denari, Kilim cena1000 denari, stolici PO 200 denari Informacii NA tell 076464864

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.04.2018
Мајстоρ

Мајстоρ вρшам попρафκа на вашиот мебел. Κујни плаκаρи све од мебел јавете се ќе се договоρиме

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 25.04.2018
Polovni vrati i prozori- Eftino

Prodavam polovni prozori i vrati, bez kasi, zacuvani, izvadeni zaradi renoviranje. Cena po dogovor

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 19.04.2018
Продавам мијалници

Продавам 2 мијалника со чизма по цена од 1000 ден за еден. Доколку ги земете двата има место за договор. Користени се само неколку месеци. Тел. за контакт 076/465-504

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 17.04.2018
Се продава гарнитура во одлична состојба по најповолна цена со ГРАТИС уште една маса

Се продава гарнитура за дневна соба во одлична состојба. Гарнитурата содржи тросед, двосед, фотеља, табуретка и масичка од квалитетна иверица со стакло. Троседот е со механизам за расклопување и ис...

Цена:550 €

   

Објавен на: 13.04.2018
Половни,добро зачувани алуминиумски прозорци и врата

Се продаваат половни и одлично зачувани алуминиумски прозорци/врата (бела боја, со две стакла) и тоа:
- Прозорец (шибер) со димензија 215cm x 125cm. Цена - 5500 ден.
- Прозорец (шибер) со димензи...

Цена:14.000 ден.

   

Објавен на: 13.04.2018
izrabotka na kujni komodi plakari

facebook kristijan mebel

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.04.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка