Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
AKTIVEN BASS WOOFER 15" INCI 1400 WATS "HERTZ" EXTRA CENA!!!

prodavam mnogu dobro socuvan i jak aktiven bass zvucnik 15-ka so 2 namotki 4x4ohm,200x200rms ekstra visok kvaliteten bas.
slikite se od zvucnikot
potpolno ist kako na videoto
ima mal prostor za ...

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 30.01.2015
SE PRODAVA

PRODAVAM HARMONIKA MELODIJA.. PIANO CAJKOVSKI..MIKSETA MONTARBO. DVA MIKROFONI SURE..SAKSAFON TENOR VENKLANG.. PREDAVATEL ZA BEZZICEN MIKROFON..

Цена:850 €

Прилеп
 

Објавен на: 25.01.2015
PRODAVAM

PRODAVAM HARMONIKA MELODIJA

Цена:7.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 25.01.2015
SE PRODAVA

PRODAVAM PIANO CAJKOFSKI .. SAKSAFON TENOR VENKLANG..MIKSETA MONTARBO.. DVA MIKROFONI SURE. I BEZZICEN PREDAVATEL ZA MIKROFON..

Цена:850 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 25.01.2015
klavir Yamaha

Klaviri Yamaha,Kawai i Rossler uvezeni od Svajcarska vo odlicna sostojba

Цена:1.500 €

Гостивар
 

Објавен на: 25.01.2015
PHILIPS GoGear Raga MP3 player 4gb

Сочуван МП3 плеер со Full Sound технологија за супериорен звук, со сите вклучени додатоци : слушалки, УСБ-кабелче и прирачници за употреба. За цената ќе се договориме :)

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 21.01.2015
Заврши вашите грижи

Здраво.Јас да ви Родригез Франсоа Први особено француски јазик. Живеат во Франција ќе дојдам со овој пост да го споделам мојот заем понуди. Јас сум уверение и јас вежба кредитирање во оваа област з...

Цена:10 €

Кратово
 

Објавен на: 21.01.2015
Се продава појачало Behringer GMX 212 V-Tone

Се продава појачало Behringer GMX 212 V-Tone. Појачалото нуди одлични перформанси и произведува моќен звук.

Цена:260 €

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2014
Се продава електрична гитара Jackson Dinky JS1

Се продава електрична гитара Jackson Dinky JS1 со дупли магнети Duncan Seymour-Duncan Design.Исто така со самата гитара се добива гратис футрола Squier,кабел за појачало,упатсво за употреба и елект...

Цена:160 €

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2014
prodavam violoncelo

Se prodava 4/4 kinesko violoncelo, koristeno 1 godina. Violonceloto e vo mnogu dobra sostojba, kako stotuku kupeno vo prodavnica

Цена:230 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
prodavam elektronski tapani ddram4 iitnoo

tapani komplet dobro socuvani so sredeni boi so kuferi za tapanite i so bas pedala

Цена:1.500 €

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2014
Trubaci Србије + 38162/300 605

Trubaci Србије + 38162/300 605 sviraju у твојот gradu za Novu Godinu, svadbe, veselja, krštenja, rodjendane, veridbe, роб ..
Веб sajt: www.dejanilic-trubaci.com
Е-пошта. trubacisrbije@gmail.com

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 18.12.2014
Korg PA80 so HDD i 2 flash kartici za semplovi

Prodavam Korg PA80 so HDD,2 flash kartici za semplovi i futrola.

Цена:550 €

Велес
 

Објавен на: 16.12.2014
ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ

Продавам лонг плеј грамафонски плочи. добро сочувани

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.12.2014
MINI RADIO,FM,USB 2.0,MP3,IPHONE.,SD,TF,MP3

- PRENOSNO MINI RADIO
-PODRZUVA, SD,TF,MP3,IPHONE,USB,2.0,FM
- LI-ON BATERIJA DC5V

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2014
Gitarsko Pojachalo Pro Audio/ Гитарско појачало

Pro Audio Rack Vintage 75 (watt)
3 Kanali - Clean,Drive,Clean+Drive
Mozhe da se koristi i kako PowerAmp

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2014
Muzicki sistem HITACHI

Prodavam muzicki sistem HITACHI so zvucnici.
Sistemot ima drveno kukjiste. Sistemot e so gramafon, dve kaseti i radio. Ima moznost da se dodade i CD.

Цена:6.150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.11.2014
gitarski procesor

NOV gitarski procesor ZOOM G3

Цена:150 €

Куманово
 

Објавен на: 27.11.2014
Гитарски Кабинет 2x12 // Gitarski Kabinet 2x12

Гитарски кабинет 2 x 12 со Randall звучки во одлична состојба, користен само во студио!

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2014
ENGL E530 TUBE PREAMP

Vo odlichna sostojba, malku koristen ! .

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 22.11.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка