Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Одговор на вашата загриженост за заем


Овој оглас ќе имаат место сите свои world.For
биде добро, јас се молам да изгубите неколку моменти и ги чита
внимателно оваа реклама.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 07.12.2013
обезбедува заем (кредит), финансирање

Здраво,моето име е: Laly Peter и јас сум директор на финансиски институт. Јас дава заеми на различни луѓе кои се во вистинска потреба од финансирање. решив да ја ставам финансиски капитал за да им...

Цена:По договор

Дебар
 

Објавен на: 13.10.2013
Бърз и надежден финансова помощ

За всяка ваша нужда заем между специално сериозни, свържете се с мен.
Аз отпускат кредити между particiuliers сериозни.

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 13.10.2013
Lyoness Картичка за попусти и повраток на пари!!!

Профитирајте при секое купување и од купувањата на вашите пријатели

Како функционира тоа? Едноставно: Lyoness, Ви нуди мрежа од концерни, МСП и онлајн трговски партнери, кои Ви овозможуваат паза...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.10.2013
понудата на кредити помеѓу одредени

Здраво
Сте биле одбиени за банката, бидејќи вашата кредитна не ги исполнува своите
стандарди? Дали сонот на сопственик на свој дом, но можете одби
хипотека поради недостаток на кредит? вашиот...

Цена:5.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.09.2013
Финансиски Помош

Здраво
Сте биле одбиени за банката, бидејќи вашата кредитна не ги исполнува своите
стандарди? Дали сонот на сопственик на свој дом, но можете одби
хипотека поради недостаток на кредит? вашиот...

Цена:5.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 15.09.2013
Pozajmljivanje novca

Pogotovo Švicarska, kanadska, belgijski i francuski itd ... Ja ponuditi kredit od 5.000 € do € 10 milijuna dolara za svakoga u mogućnosti vratiti s kamatama ima nisku stopu od 3% s...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 22.08.2013
Zajam ponuda između Konkretno vrlo ozbiljna

Ja sam Claudia Kappeler, umirovljenici i bivši administrativni službenik u Južnoafričkoj riznice, pojedinačni investitor sam sada nude financijske kredite između 10.000 € i 2.000.000 &e...

Цена:1 ден.

Берово
 

Објавен на: 22.08.2013
Треба финансирање

"Здраво, нема доказ потребни за поддршка на било кое дадено лице во тешка ситуација. Ова плуралистички визија и меѓународни инвестиции ме доведе до нов тип на инвестиција која е подготвена. На...

Цена:1 ден.

Берово
 

Објавен на: 08.08.2013
IZVESTUVANJE

ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани,Во ноември 2012 година, граѓанските здруженија „ДЕРЈА“, „Ирхом Топаан...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.07.2013
Ја добиете вашата лични заеми за 48 часа

имате проблеми да се решат? тоа може да биде финансиски или тие се поврзани со многу сериозни проблеми поврзани со пари? На
решенија за вашите проблеми конечно се постави како компанија "Експ...

Цена:1 €

Валандово
 

Објавен на: 09.07.2013
За сите ваши кредитирање треба

Ви треба финансирање за вашиот дом, вашиот бизнис, да се купи автомобил, да купат мотоцикл, до создавање на вашата компанија за вашите лични потреби повеќе загрижува Дам лични crdits од 2000 €...

Цена:1 €

Берово
 

Објавен на: 08.07.2013
Нуди ниска стапка заем помеѓу одредени

Нуди ниска стапка заем помеѓу одредени

Здраво,
Ние сме поединци кои нудат кредити на ниски каматни стапки на поединци, мали бизниси, лични инвестиции итн.

Цена:85 €

   

Објавен на: 05.06.2013
понудата на кредити помеѓу одредениТоа е тешко или дури и невозможно да се најде добар партнер за вашиот кредит проблем во Франција затоа што има премногу измамите во оваа област, бидејќи на натрапникот.
повеќе внимание треба д...

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 05.06.2013
Се подготвени во 72 часаСнабдување на пари заеми меѓу поединците да ви помогнат во 72 часа веќе задоволни.
Имаш еден проект да се финансира и ќе снема пари.

Цена:14 €

Прилеп
 

Објавен на: 05.06.2013
ITNO davam poklon MALAMUT

poradi zaminuvanje vo avganistan davam na poklon ALJASKI MALAMUT so tri mali kutrinja :( uste tolku ostanaa.

071/361-937
DOBRIVOJ

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2012
Otstapuvam razraboten biznis

Се отстапува разработен бизнис, трговија со текстил, хулахопки, чорапи, долна облека.. Дуќанот е под кирија, бутикот е разработен, на многу фреквентна локација. Се продава инвентарот (шкафчиња, кли...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2012
Jas se vikam Robin hood lizam pi4ka kako Lud, Kurot mie kako Strela delam pi4ka na dva dela :)

Jas se vikam Robin hood lizam pi4ka kako Lud, Kurot mie kako Strela delam pi4ka na dva dela :)

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2012
Поклонувам Книга ВРЕМЕТО И ЗНАЦИТЕ

Поклонувам Книга ВРЕМЕТО И ЗНАЦИТЕ

Имате можност бесплатно да добиете високо квалитетно духовно дело, кое го анализира времетово коешто живееме и ви дава увид во извештаите на библиските пророци...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 29.11.2012
dalecinski upravuvaci za lcd televizori

Vo Sibios Elektronik dalecinski upravuvaci za site marki LCD televizori,LED televizori I PLAZMI.

www.servislcd.com

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка