Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA

VIAGRA,KAMAGRA,CIALIS,LEVITRA, za silna i dolga potencija

Isporaka niz cela Makedonija

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.12.2017
Se prodava anti-dekubiticen dusek

Se prodava anti-dekubiticen dusek kupen na 17.11.2017 so godina den garancija.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.12.2017
Aparatce za slusanje, za lica so osteten sluh NOVO

Prodavam nov slusen aparat za podobro slusanje za lica so namalen, oshteten sluh "CONSTANT" Rusko proizvodstvo.

Sleduva zaštitna kutija za čuvanje na aparatot, 3 gumički so 3 ra...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2017
Природен планинско-ливадски мед

Се продава природен мед, на големо и мало.

100% чист, без додадени шеќери.

Цена:480 ден.

Струмица
 

Објавен на: 18.09.2017
Се продава четка за коса

Се продава четка за коса купена од Техномаркет пред неколку месеци. Користена е само двапати.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2017
Parfemi

Prodavam original parfemi, dobieni na poklon, neotvoreni
Dreams- 800
Guess- 1000
Light Blue- 3000

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.06.2017
Geroviral

Prodavam apcinja I inekcii Gerovital za podetalni informacii kontaktirajteme na 070/489-270

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 06.02.2017
Заводливи трепки

Професионален серум кој го поттигнува растот на трепките, ги храни, и на тој начин ги прави подолги и потемни. Серумот ги регенерира трепките и го поттикнува нивното растење. Веќе после една седм...

Цена:899 ден.

Охрид
 

Објавен на: 26.01.2017

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2017
Стоматолошка столица

Се продава екстра Стоматолошка столица со добра цена

Цена:999 €

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2016
LEKOVITI BILKI,KREMI,MASTI I MELEMI -Natural Pharmacy DABESKI

-ПРИРОДНА АПИБАЛЗАМ КОЗМЕТИКА БЕЗ СИНТЕТИЧКИ КОНЗЕРВАНСИ И АДИТИВИ/КРЕМИ ,МАСТИ И МЕЛЕМИ НА БАЗА ОД ПРОПОЛИС,МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЧЕЛИН ВОСОК И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ НАМЕНЕТИ ЗА НЕГА И ЗАШТИТА НА КОЖАТА И ТЕЛОТО...

Цена:300 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
PERGA pcelin leb AMBROZIA Bee bread - D A B E S K I

-Fermentiran polen/pcelin leb /PERGA /Ambrozia-Bee bread- vo cista forma -1 gram, cena 10 denari.
--------------------------------------------------------
-Maticen mlec/svez/- 1 gram 150 denari.
...

Цена:10 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
БАБИН ЗАБ - TRIBULUS TERRESTRIS

HERBA od BABIN ZAB Tribulus Terrestris.PRIRODEN BIOSTIMULATOR.
Go zgolemuva nivoto na hormonite :testosteron,LH,DHEAi estrogenot.Ja zgolemuva snagata i intenzivnata izgradba na muskulnoto tkivo.Pr...

Цена:300 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
МАТИЧЕН МЛЕЧ,ПЕРГА,ПРОПОЛИС,МЕД ,ЛЕКОВИТИ БИЛКИ

Локација: Гостивар
Производи : Прехрамбени производи
ПРИРОДНИ ПЧЕЛНИ И БИЛНИ ПРОИЗВОДИ МАТИЧЕН МЛЕЧ ФЕРМЕНТИРАН ПОЛЕН ПЕРГА ПРОПОЛИС ПЧЕЛИН МЕД ЛЕКОВИТИ БИЛКИ ПРЕПАРАТИ КРЕМИ МАСТИ И МЕЛЕМИ
НАЧ...

Цена:150 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
*NIKIVITA* PRIRODEN ELIKSIR

Н И К И В И Т А
ПРИРОДЕН ЕЛИКСИР

Од пчелни производи перга ферментиран полен пчелин мед прополис и јаболкова киселина од диви јаболка Без вештачки додатоци ароми и бои

Цена:600 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
*B R O N H O V I T A L* ZA DISNITE PATISTA

Б Р О Н Х О В И Т А Л АПИХЕРБАЛ ЗА ДИШНИТЕ ПАТИШТА ПРИРОДЕН ПРЕПАРАТ ОД ПЧЕЛИН МЕД ПРОПОЛИС И ЛЕКОВИТИ БИЛКИ Делува на ревитализација на дишните патишта кај воспаление на грлото астма бронхитис Заш...

Цена:400 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни сперматозоиди,нарушена ерктилна функција.
за мажи FOR MAN Heracleum spondylium-koren od meckina sepa,Tribulus terestris-Babin ...

Цена:5.700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
LEKOVITI BILNI KAPKI PROTIV VISOK SEKER VO KRVTA

НАЈЕФИКАСНИ БИЛНИ КАПКИ ПРОТИВ ВИСОК ШЕЌЕР ВО КРВТА. ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.

Цена:1.200 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЛАДОК ПЕЛИН -ARTEMISIA ANNUA- SLADOK PELIN

Слаткиот пелин е добро познат хербален лек кој се користи од пред неколку векови во кинеската медицина по своите исклучително лековити својства. Се користи како анти-вирусен, анти-бактериски, анти-...

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
СЕЛЕКЦИОНИРАНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ,РОЕВИ ,МАТИЧЕН МЛЕЧ Д А Б Е С К И

ТОА НЕ Е СЕКОГАШ ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР !
ПРВОКЛАСНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ОД МАКЕДОНСКАТА МЕДОНОСНА ПЧЕЛА И ВО 2016!

22 ГОДИНИ СО ВАС !

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка