Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Комплет за здрави зглобови – Зеленоусна школка 150 капсули + Крем-балсам со глукозамин 150 мл Стоп за проблемите со зглобовите!

Комплет за здрави зглобови – Зеленоусна школка 150 капсули + Крем-балсам со глукозамин 150 мл
Стоп за проблемите со зглобовите!
Високо-ефикасна комбинација за поткрепа и спречување на деген...

Цена:2.860 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Терапевтски балсам „Чудо” - 50 мл

Терапевтски балсам „Чудо” - 50 мл
Идеален при изгореници, ранички и иритации!
Наменет за дерматити (иритирана кожа); површински
изгореници; воспаленија по изложување на сонце,

Цена:765 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Комплет за нега на тело Green Pharmacy

Комплет за неа на тело Green Pharmacy
Арганово масло и смоква за хидратирана и потхранета кожа!
Чистење, нега, аромотерапија и релаксација на телото и
сите сетила. Комплет од гел за туширање, п...

Цена:1.375 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Комплет против првут Green Pharmacy

Комплет против првут Green Pharmacy
Ефикасно ослободете се од првутот!
Моќна комбинација на природни состојки кои го
смируваат непријатното чешање, го намалуваат

Цена:645 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Комплет против косопад Green Pharmacy

Комплет против косопад Green Pharmacy
Ефикасно решение против косопад!
Специјален растителен комплекс кој ги храни, хидрира
и регенерира влакната. Го спречува прекумерното

Цена:645 ден.

   

Објавен на: 06.07.2015
Хитозан 1000

Хитозан 1000
Детоксикација и регенарација на организмот!
Се препорачува за детоксикација, за ефикасно исфрлување на
токсини и масни наслаги во организмот кои што се неопходен

Цена:925 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Калциум + Магнезиум - 400 таблети

Калциум + Магнезиум - 400 таблети
Калциум - минералот на долговечноста!
За здрави коски, нормална работа на кардио-васкуларниот и дигестивниот систем!
Се препорачуваат да се користат при: грчеви во

Цена:1.495 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2015
Магнетен појас од висококвалитетна мерино волна, магнети и сребро.

Магнетен појас од висококвалитетна мерино волна, магнети и сребро. За брзо и ефикасно отстранување на болка од различен карактер. Подобрува состојба при воспаленија и болки во 'рбетот, зглобов...

Цена:1.835 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2015
Елек од мерино волна со сребро и магнети

Елек од мерино волна со сребро и магнети - произведен од висококвалитетна мерино волна со Woolmark сертификат и е наменет да обезбеди идеална заштита и комфорт на грбот, рамениците и вратот. Ги убл...

Цена:5.720 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2015
Се продава медицинска опрема за ординација

Се продаваат:
- 2х медицински кревети (сина боја) = 100 евра / парче
- 1х медицински кревет (црна боја) = 60 евра
- 2х подвижни масички = 25 евра / парче

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Алое Вера крем за сончање за деца SPF 50+ 150ml

Алое Вера крем за сончање за деца SPF 50+ Со алое вера, бадемово и шеа масло, витамин Е, пантенол и PROSAN - UV !
Ја заштитува нежната детска кожа од сончевите зраци благодарение на специјалниот ...

Цена:1.650 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Dr. Silver 101+

Нова генерација на апарати за сребрена вода
Апаратите за сребрена вода претставуваат електрохемиски уреди за генерирање на сребрени јони (Ag+) во водата.
Dr. Silver 101+

Цена:2.980 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Zapper

Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)
-Хроничните заболувања во 100% од случаите се предизвикани или пренесени од паразитни инфе...

Цена:4.915 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Lipovon - најдобриот производ за слабеење со целосно нов пакет

Само за £ 29,99 може да се купи еден од најдобрите губење на тежината производи - Lipovon
Lipovon има нов дизајн со интегрирана метални холограма за идентификација.
Ја изгуби својата тежина...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2015
Креатин При силни мускулни оптоварувања - За повеќе сила и мускулна издржливост!

Креатин
При силни мускулни оптоварувања
За повеќе сила и мускулна издржливост!
Состав: Креатин монохидрат – 100%

Цена:1.185 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
ВССА – Аминокиселини со разгранети синџири

100 таблети
ВССА – Аминокиселини со разгранети синџири
При силни мускулни оптоварувања
Состав: Смеса од аминокиселини Kyowa ®: L-леуцин 0,5 gr, L-изолеуцин 0,25 gr, L-валин 0,25 gr, Ви...

Цена:2.010 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
LR Health & Beauty

GERMANSKATA KOMPANIJA LR KOJA E SVETSKI LIDER VO PROIZVODSTVOTO NA PROIZVODITE ZA ZDRAVJE I UBAVINA KOI SE 100% PRIRODNI I SE VRZ BAZA NA ALOE VERA,ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA VRSI BESPLATNI OBUKI I S...

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
Krema za bradavici (papilomi)

Кремата – Против вирусни брадавици има изразено кератоличко дејство, со кое се отстрануваат постојните брадавици и се спречува да се појават нови. Третманот на брадавицата е безболен и нема д...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2015
Психолог, Парапсихолог и Советник

Откријте ја Вашата иднина и направете ја каква што Вие сакате да биде, закажете си термин за видовитост, бизнис, здравствени и други проблеми, кај парапсихолог, советник и експерт за енергетски бал...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2015
7. VASATA IZVALKANA, SKINATA OBLEKANA-UMETNICKI PREOBRAZENA VO NOVA


7. VASATA IZVALKANA, SKINATA OBLEKANA-UMETNICKI PREOBRAZENA VO NOVA
A.OPIS NA PROIZVODOT
Site nie imame skinata ili izvalkana obleka na odredeni mesta i ne ja nosime. No toj nedostatok jas ke g...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка