За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

 

Наместо како досега да листате низ стотици непотребни огласи за да го најдете она што ви треба, на ВИП маркет 5 се` е доведено до совршенство.

На пример, барате стан на локација во општина Карпош, со квадратура од 50 – 65м2, со парно, паркет, клима уред и сл. Досега за ова ваше барање требаше да се јавувате по стотици телефони читајќи ги весниците и да потрошите еден куп пари, или да изгубите неколку часа или денови листајќи по другите е-огласници.

 

Тоа веќе е минато со новиот ВИП маркет 5, а нашиот најсовремен систем за пребарување веднаш ќе го најде она што ви треба.

 

Или да речеме, сакате да купите автомобил, со цена до 6.500 евра, од марката Мерцедес Ц 200, со кожни седишта, АБС, серво волан и МП3 плеер. Нема проблем, само впишете ги овие податоци во деталниот пребарувач и ВИП маркет 5 за момент ќе го најде автомобилот од вашите соништа!

 

Но и тоа не е се што нуди ексклузивно ВИП маркет 5. Вашиот оглас освен што ќе се најде на ВИП маркет 5, него ќе го видат и илјадниците посетители на најпопуларните македонски портали, благодарение на нашата соработка со нив. Така, вашата куќа што сакате да ја продадете, или лаптопот, како оглас ќе се појават на повеќе македонски портали преку специјален банер кој ќе го закупиме ексклузивно за вас.

 

Покрај тоа – доколку вашиот оглас сакате да има специјален третман, односно да стане ВИП – само кликнете овде!

 


За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка