Motokultivator IMT-506 so priklicni masini plus prikolka

ЦЕНА: 800 €

Motokultivator IMT-506 so priklicni masini plus prikolka


Prodavam motokultivator IMT-506 vo dobra sostojba redovno odrzuvano koristeno za sopstveni potrebi so nego doagja kompletna mehanizacija site priklucni masini kako sto se:

blug obrtac na slikata e samo edniot ali go imame i drugiot
ralce za trpanje i vadenje na kompir
mali ralca za kopanje
kompletan freza i 3 sipki za stesnuvanje po potreba
metalni trkala
tegovi na trkala
plus so nego odi i prikolka od brako prilagodena za kultivatorot

za 800 evra dobivame kultivator so site potrebni priklucni masini posebno da se kupat site raboti ke bide mnogu pogolema cena.Град:
berovo
Телефон:
078445303
Објавен на:
09.07.2013

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Гориво:
 Бензин
Град:
 Берово
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
vladimir nadzinski
Град:
berovo
Телефон:
078445303
Објавен на:
09.07.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava prikolka

prikolkata e od brako t500 i e vo odlicna sotojba zacuvana kako nova registrirana so dokumenti

Цена:270 EUR


Објавен на: 17.06.2013
prodavam traktor univerzal 45 ks vo odlicna sostojba mozi zamena za ferguson

prodavam traktor univerzal 45ks traktorot je registiran mozi zamena za ferguson 539 533 ako sve za pojak javetese na tel 075 736 708 opstina dolneni

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 28.08.2013
ZEMJODELSKA OPREMA

Опис:

ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА НОВА ЗЕМЈОДЕЛСКА ОПРЕМА И ТОА НА МОТОКУЛТИВАТОРИ,ПРСКАЧКИА ЗА ОВОШТАРСТВО И ЛОЗАРСТВО НА БЕНЗИН ОД 15ЛИТРИ,МОТОРЧИЈНА ЗА НАВОДНУВАЈНЕ НА БЕНЗИН И НАФТА,КОСАЧКИ ЗА ГОЛЕМИ...

Цена:200 EUR


Објавен на: 12.05.2013
Motokultivator BELLINI B - 140

Мотокултиваторот е со дизел мотор од 9 кс. со многу цврста трансмисија. Има 2 брзини за движење напред и 2 брзини за движење назад. Мотокултиваторот има вграден акумулатор и стартирањето е рачно и ...

Цена:1.100 EUR


Објавен на: 17.02.2014
motokultivatori so freza

vrsime prodazba na novi motokultivatori proizvedeni 2011 god po najeftini ceni vo R Makedonija so obezbedeni rezervni delovi.

Цена:500 EUR


Објавен на: 12.05.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.