Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI караван, 2003 година. Фул опрема плус 4 зимски гуми со алуминиумски оригинални фелни. Цена по договор.

Цена:По договор

Renault Megane
 

Објавен на: 10.12.2017
Nissan 370Z

Nissan 370z 3.7 400hp, 2011 godina so pominati 37.000km.

Redovno servisiran vo Nissan vo Skopje, so nego ima novi zimski i letni gumi Michelin pilot sport 4s i Michelin pilot alpin. Posledniot s...

Цена:26.000 €

Nissan 370Z
Скопје
40000 km
Бензин
2-3 врати
400 кс
 

Објавен на: 27.11.2017
BMW 525d Limosine Facelift.

Се продава BMW 525d Limosine Facelift.
Возилото е во совршена состојба, со целосна сервисна историја и секој сервис од купувањето направен во овластен сервис на BMW.
Возилото може да се види во ...

Цена:10.800 €

Bmw 525
2005
Скопје
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 25.11.2017
SE PRODAVA PEUGEOT 306 1.4 HR

PEUGEOT 306 HR 1.4 BENZIN , PLIN REGISTRIRANA DO 07.2018 GOD , NOVI GUMI ,SERVISIRANA VO OVLASTEN SERVIS NA PEUGEOT,NAPRAVEN GOLEM SERVIS ,GARAZIRANA ,SERVO VOLAN ,CENTRALNA BRAVA , ALARM ,MAGLENKI...

Цена:По договор

Peugeot 306
1994
Скопје
199 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 12.11.2017
Prodavam golf6

Se prodava Golf6 1.6 TDI 1o5ks proizveden 2009g vo odlicna sostojba so pominati 110000km so servisna kniska od poshe Makedonia kade e servisiran cena po dogovor

Цена:1 ден.

VW Golf
2009
Скопје
110000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.11.2017
Продавам Lancia Lybra

Пордавам Lancia Lybra со најдобриот дизел мотор 1.9
Колата е чувана и возена домаќински, од опрема поседува двозонска клима, ABS, BOSE озвучување, електрика на стакла, електрика на седишта, нови ...

Цена:2.300 €

Lancia Lybra
2001
Скопје
228000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 05.11.2017
MERCEDES E200 CDI BlueEFFICIENCY

Se prodava MERCEDES E 200 karavan so 5+2 dopolnitelni sedista 170 ks. Proizveden 06.2010 godina. Ima pominato 200.000 Km i e registrirna do 16.05.2018 so zelen karton. Kolata e vo perfektna sostojb...

Цена:17.000 €

Mercedes-benz E 200
200000 km
Дизел
4-5 врати
170 кс
Клима

Објавен на: 03.11.2017
Seat Ibiza

Seat Ibiza
benzin, 3 vrati, 1.4 , 2006 god prva registracija e 2010god , uvezena Od Svajcarija,

Цена:3.400 €

Seat Ibiza
2006
Гостивар
16000170000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 31.10.2017
PRODAVAM FORD KA!!!!

PRODAVAM FORD KA 1.3 1997 GODINA DOMAKINSKI VOZEN I ODRZAVAN NAPRAVEN REDOVEN SERVIS.MAL NO KOMFOREN AVTOMOBIL POGODEN ZA NIZ GRADDKITE GUZVI ODLICEN ZA POCETNICI.REGISTRIRAN DO 20.06.2018.IMA KLIM...

Цена:1.250 ден.

Ford Ka
1997
Скопје
Бензин
4-5 врати
Клима

Објавен на: 30.10.2017
AUDI A4 1.8T QUATTRO 4X4 ATS PLIN REGISTRIRAN DO 25-10-2018

AUDI A4 1.8T 2001g ATS PLIN FOLII 265000km
DVOZONSKI KLIMATRONIK,MAGLENKI,SERVO,ESP,ABS,ELEKTIKA NA SITE PROZORI,CENTRALNO SO DALINSKO,2 KLUCA,4 LETNI GUMI VOZENI 8000km,2 ZIMSKI SKROS NOBI SAVA E...

Цена:4.100 ден.

Audi A4
2001
Скопје
265000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 26.10.2017
Audi tt

Audi tt 1.8 ,So atestiran plin .mozno e I zamena so vaska doplata.

Цена:1 €

Audi 100
1999
Велес
Бензин+Плин
 

Објавен на: 22.10.2017
BMW 730 D

Prodavam ili menuvam za pomal avtomobil BMW 730 D vo besprekorna sostojba so najvisoko nivo na oprema registriran so zelen karton do 10.2018g.info:077510930 Goran

Цена:553.500 ден.

Bmw 730
2003
Тетово
219318 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 22.10.2017
Seat Leon

Prodavam Seat Leon 1.9 tdi 2007.reg.do juni 2018.bezprekorna sostojba

Цена:1 €

Seat Leon
2007
Скопје
165000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.10.2017
Продажба на автомобил

Volkswagen golf 5, 2005 god, 4X4, 140 KS, 103 KW, 1.9 tdi, 280000 km, registracija - mart 2017 god, cena 5200 evra. Informacii na telefon 070651314.

Цена:5.200 €

VW Golf
2005
Скопје
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 12.10.2017
Seat Altea - 1.4 Benzin/Lpg

Se prodava avtomobil Seat Altea 1.4 (12mesec 2007god.) benzin/lpg od prv gazda.
kolata sodrzi oprema:
Abs/Esp na site 4 trkala
6 - Airbags

Цена:5.690 €

Seat Altea
2007
Скопје
152997 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 11.10.2017
Citroen SAXO 1.5D

Автомобилот е во одлична состојба, со серво волан, клима, регистрирана до -05.2018 има и зелен картон и со мала потрошувачка од 4л/100 км

Цена:1.800 €

Citroen SAXO
2000
Скопје
Дизел
2-3 врати
74 кс
 

Објавен на: 01.10.2017
Mercedes

Mercedes S400 v8 bi turbo
2000god blindiran

Цена:По договор

Mercedes-benz 190
Велес
 

Објавен на: 29.09.2017
Prodavam Opel Astra

Prodavam Opel astra H 1.4 90ks Enjoy plus oprema prv sopstvenik kupena vo Avtomakedonija, redovno servisirana, servisna kniska, so dva originalni kluca.
Od oprema ima: avtomatska elektronska klim...

Цена:По договор

Opel Astra
2007
Скопје
104000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 17.09.2017
MERCEDES E 200 CDI BlueEFFICIENCY

Se prodava MERCEDES E 200 karavan so 5+2 dopolnitelni sedista 170 ks. Proizveden 06.2010 godina. Ima pominato 200.000 Km i e registrirna do 16.05.2018 so zelen karton. Kolata e vo perfektna sostojb...

Цена:17.000 €

Mercedes-benz E 200
2010
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 14.09.2017
PRODAVAM MERCEDES E 220 SO TAXI LICENCA DO 2019

Prodavam mercedes e 220 eleganse ful oprema kozen enterier , klima , centralno , ksenon ,alarm itn. licencata vazi do 10 mesec 2019god.

Цена:2.500 €

Mercedes-benz 220
1998
Скопје
280000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 13.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка