Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Suzuki Swift

Prodavam Suzuki Swift 95god.so atestiran plin ,registrirana

Цена:500 €

Suzuki Swift
1995
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.10.2018
Polo 1.4 tdi 2006 god

Se prodava VW
Polo 1.4 TDI.Voziloto e vo odlicna sostojba so servisna kniska I realni km izvrsen servis moze proverka kade sakate . Poseduva Goal oprema:Klima,Airbag,Tempomat,Parking senzor,radio ...

Цена:3.399 €

VW Polo
2006
Кавадарци
220000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 11.10.2018
Prodazba na Daewoo Slavuta

Prodavam Slavuta Daewoo registrirana,gas-benzin

Цена:1.000 €

Daewoo Lanos
2002
Бензин+Плин
4-5 врати
Плин

Објавен на: 09.10.2018
VW CADDY 1.9

Se prodava VW CADDY 1.9 Dizel 1996 godina so mnogu ekonomicen motor i ekonomicna potrosuvacka vo dobra sostojba
CENA 1100 evra
Tel za kontakt : 072 240 776

Цена:1.100 €

VW Caddy
1996
Скопје
170 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 07.10.2018
Bmw 116D

Kolata e servisirana vo ovlasten servis,staveni 4 novi pirelli gumi za povekje informacii javete se na 070823004

Цена:1 €

Bmw 335
2010
181000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 04.10.2018
PRODAVAM ITNO

ПРОДАВАМ ДАЕВУ ЛАНОС 1999 ГОДИНА ЦРВЕНА БОЈА, ПЛИН, ПРВА БОЈА, ВО ТОП ФОРМА, ОДРЖАНО ЕЛЕКТРИКА НА ПРОЗОРИ, КЛИМА, НОВИ ГУМИ, НОВ АКУМУЛАТОР,ФУНКЦИОНИРА БУКВАЛНО СЕ...МАЛА ПОТРОШУВАЧКА НА ПЛИН,НАПРА...

Цена:1 €

Daewoo Lanos
1999
Скопје
250000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 27.09.2018
Ford Focus

Ford Focus 2004 god, 140500km, Kupen od MIDA Atestiran plinski ured(so sistem za podmackuvanje), Klima, Klima stakla so atest, Centralno zaklucivanje, Alarm, Xsenon svetla, Parking senzor, Aluminiu...

Цена:3.200 €

Ford Focus
2004
140500 km
Бензин+Плин
4-5 врати
75 кс
 

Објавен на: 27.09.2018
Prodavam Jugo 45 i Citroen visa 650 (Imate po detalno vo opisot)

Vo ispravna sostojba se samo Jugoto e registrirano. Dvete zaedno:1000 evra Posebno-Citroen Visa 650-700 EVRA Jugo 45-400 EVRA
Moze zamena dajte ponuda.
Za poveke informacii javete se na telefonot...

Цена:1.000 €

Citroen Visa
1982
Скопје
25000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 22.09.2018
MERCEDES E320 CDI - AVANTGARDE / AMG

PRODAVAM MERCEDES E 320 CDI

-AVANTGARDE OPREMA
-SVETOL ENTERIER

Цена:5.999 €

Mercedes-benz E 320
2003
Скопје
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 18.09.2018
vw caddy

Se prodava Caddy 2.0 2005 godina vo odlicna sostojba.

Цена:3.350 €

VW Caddy
2005
Скопје
190000 km
2-3 врати
90 кс
 

Објавен на: 03.09.2018
BMW X 3 FULL OPREMA

Uvezeno od prv sopstvenik od CH so servisna kniska..
Full oprema
Cetiri zimski gumi plus
Registrirano do 11.2018

Цена:12.000 €

Bmw X3
2009
Скопје
178000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 01.09.2018
progavam peugeot305, cena po dogovor

prodavam peugeot 305, cena po dogovor

Цена:По договор

Peugeot 305
1983
Скопје
100 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 28.08.2018
KIA SPORTAGE 1.7CRDi 2015 EDITION

KIA SPORTAGE EDITION 2015
- 1.7 CRDI - 120KS
- 7 GODINI GARANCIJA (do 2022)
- MALA POTROSUVACKA 6.4 L / 100 km

Цена:15.000 €

Kia Sportage
Скопје
50000 km
Дизел
4-5 врати
120 кс
 

Објавен на: 16.08.2018
Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005

Prodavam Audi A4 Avant 2.0 140ks 2005 god. Kompletno servisiran, registriran do mart 2019.So pominati 219.000

Цена:4.000 €

Audi A4
2005
Скопје
219000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.07.2018
Се продава DAEWOO MATIZ 2005

Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела година

Цена:1.500 €

Daewoo Matiz
2005
Велес
200000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 12.07.2018
prodavam audi 4 1.9 tdi 2006god registrirano

kolata e servisirana top sostojba ne udirana motor menjac odlicni registrirana cela godina

Цена:5.900 €

Audi A4
2006
Скопје
220000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.06.2018
SUZUKI SX4 1.9

Voziloto e vo odlicna sostojba 1.9 dizel, 6 brzini mala potrosuvacka,full oprema redovno servisirana.Moze da se pogledne vo sekoe vreme

Цена:5.300 €

Suzuki SX4
2007
Скопје
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 03.06.2018
RENO ESPACE 2.2 DCI

Mnogu socuvano

Цена:По договор

Renault Alpine A110
2004
Скопје
Дизел
110 кс
Клима

Објавен на: 03.06.2018
Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 God

Alfa Romeo 156 1.9 JTD 2000 God

- Odlicna sostojba
- 200.000 pominati

Цена:1.600 €

Alfa romeo Alfa 156
2000
Скопје
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 31.05.2018
Citroen SAXO 1.5d

Oprema: centralna brava, el.prozori napred, klima,
servo volan, aluminiumski bandazi.
Servis: zameneti vodna pumpa, zategaci, novi greaci, nov akumulator, zameneti buferi, plocki na predni kocnic...

Цена:1.599 €

Citroen SAXO
2000
Скопје
146000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 20.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка