Vip taxi prevoz

ЦЕНА: По договор

Vip taxi prevoz


Vip taksi prevoz so mercedes w212 e250 brzo sigurno po exstra ceni moze i na faktura izdavam i fiskalni smetki
za povratna vo istiot den 65%popust
SKOPJE-BELGRAD-170€
Skopje-Sofija-80€
Skopje-Ohrid-80€
Skopje-Solun-80€
Soping-Solun,Sofija:100€
Skopje-Pristina-50€
Skopje-Aerodrom-20€Град:
Skopje
Телефон:
078306674
Објавен на:
10.05.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran Stojcev
Град:
Skopje
Телефон:
078306674
Објавен на:
10.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kodiranje Klucevi i Iaklucuvanje Kod

Kodiranje na klucevi

Kodiranje na Dalecinski za centralno zaklucuvanje

Цена:1 MKD


Објавен на: 04.06.2018
PREVOZ EVFTIN BEZBEDEN CEL BALKAN I EVROPA

Vrsam prevoz za max 4 lica, eftino i bezbedno !!! 078 346 178

Цена:70 EUR


Објавен на: 11.05.2018
Delovi za alfa 147jtd

Polovni delovi alfa 147jtd

Цена:По договор


Објавен на: 12.10.2017
Se otstapuva peralna na avtomobili

Se otstapuva razrabotena avto-peralna DO-HA na ulica Nikola Parapunov br.1 do Tinex diskontot so povrshina od 800 metri kvadratni. Cena po dogovor.

Цена:По договор


Објавен на: 06.10.2017
Prevoz do 4 lica

Prevoz na lica niz mk i sttanstvo

Цена:1 EUR


Објавен на: 16.03.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка