Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici

Prodavam povolno avtoradio so CD Pioneer DEH-1400 i 2 zvucnici
cena za 3500 denari
45Wx4 High Power / EEQ™ / Supertuner III™ / Detachable Face Security™
• 45W x 4-Channel...

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.08.2016
Prodavam CD player za kola

CD player marka KENWOOD 4 x 45 W, Made in France, vo odlicna sostojba. Mnogu malku koristeno.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2015
МАПИ и СОФТВЕР за вградени навигацигации во возила !!!

www.mapizagps.blogspot.com врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили.

Мапи и софтвер за BMW, AUDI, MERCEDES, VW, RENAULT, OPEL, Volvo, Skoda, SEAT, PEGEOT, CITROEN, ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
СЕ ЗА ВАШИТЕ GPS НАВИГАЦИИ !!!

Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. www.mapizagps.blogspot.com со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и профе...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
Мапи за GARMIN навигации

Најнови карти за GARMIN навигациите само кај www.mapizagps.blogspot.com

Картата на Garmin за Европа во моментов претставува најпокриената патна карта.
Мапата е компатибилна и за камиоски навига...

Цена:299 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
Wofer Balistic car audio 700 w

.Wofer Balistic car audio 700w,350rms,60e,

Цена:60 €

Струмица
 

Објавен на: 25.05.2015
detsko sedishte za avtomobil

Sedishte za vo kola malku koristeno skoro novo bezbedno so vrzuvanje so kaishi
Informacii. 070447796 mio

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 16.04.2015
Ветрoбрaни зa Oпел Вектрa Б.

Прoдaвaм ветрoбрaни зa предни врaти зa Oпел Вектрa Б. Ветрoбрaните се нoви неупoтребени.

Цена:20 €

Битола
 

Објавен на: 31.01.2015
CDC Emulator za VAG Avtoradija

Zamena na CD changer za vasite originalni fabricki avto radija od VAG grupacijata (SEAT,WV,AUDI,SKODA) koi koristat 8 pinski blue konektor od 1998-2005 godina.Slusajte muzika od vasite MP3 pleeri,m...

Цена:30 €

Скопје
 

Објавен на: 29.07.2014
Clarion Car-audio

So Clarion Car audio (Japan) do sovrsen zvuk vo Vaseto vozilo !
Vox-ventar tel 3070890 rab.vreme od 09 do 17.30h

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2014
Adapteri za radija i zvucnici za site vozla Vox-centar

Vox-centar raspolaga so site adapteri potrebni za vgraduvanje i instaliranje na radija i zvucnici.
tel.3070890

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2014
MTX audio (USA) high-performance car-audio products Vox-centar

MTX e posveten da Vi ovozmozi izvonreden audio produkt na koj ke bidete ponosen vlasnik i navistina ke uzivate vo izvonreden zvuk pri slušanje na muzika vo Vaseto vozilo.
Vox-centar 3070890...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2014
Avtoradio Pioneer

Pioneer so CD i USB vlez
so 3 para zvucnici

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.06.2014
Cd Alpine 4x50 so usbb

CD 4X50 ALPINE CITA USB,MP3,WMA

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2014
Prodavam avto-radio CD/MP3 Sony vo odlicna sostojba

Prodavam poloven avto-radio CD/MP3 Sony, koj e vo odlicna sostojba. Koristen e kratko vreme, taka shto e kako nov.

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2014
Alpine UTE-32RU media receiver novogodisna cena

Alpine UTE 32RU media receiver 4x45w so USB i AUX port .Odlicen zvuk i edinstveno niska cena za ovoj najprestizen Japonski brend ! Kolicinite se ograniceni.
Novogodisna cena za site ljubiteli na d...

Цена:3.490 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2013
Alpine car-audio vo Vox-centar

Co Alpine najdobar zvuk za Vaseto vozilo.
Alpine Electronics od 1978. proizveduva napredni audio-video, navigaciski i parking sistemi za vozila i brodovi. Kompletna ponuda vo Vox-centar tel 307089...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2013
Mini Zvucnik - POVOLNO!!!

Компактибилно со MP3/МP4 player, Mobilen, iPod, CD i DVD player, PC/MAC.

4 мали вградени звучници
Волтажа:100V-240V

Цена:19 €

Охрид
 

Објавен на: 01.12.2013
CD MP 3

OPEL CORSA-C ASTRA-H

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 27.09.2013
radio cd

panasonik radio ispravno samo cd to ne raboti eftino

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка