Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Турбина / Турбини / Турбо Сервис / Репарација на Турбини

Репарација на сите видови турбини !!!

До 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА на репарираната турбина !!!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2017
Basic 4OMVL paket, Plinski Uredi

Basic 4OMVL пакетот се препорачува за возила кои се произведени до 2004 година но постојат и исклучоци, односно возила за кои не се пропорачува монтажа на овој систем. Истиот е составен од компонен...

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2017
Plinski sistemi / Plinski uredi sega od 390e !!!

Плински систем за сечиј џеб сега со цени започнувајќи од 350е за готовинско плаќање !!!

Контактирајте не за подетални информации:

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2017
AVTO-SERVIS FRENTEKS

Репарирање на гуртни,диск-плочки и ламели за сите видови возила.Трговија со нови гуртни,диск-плочки и ламели.Сервис за промена и поправка на кочници,ламели и сите други механички работи.Репарирање ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2016
Репарирање Турбина - Repariranje Turbina

Вредноста за репарација на турбината зависи од оштетувањето на истата и се движи во граница од 150 до 280 еу. Во репарацијата не влегуваат варијабила, геометрија и вакумот, тоа е дополнителен трошо...

Цена:150.280 €

Скопје
 

Објавен на: 18.10.2015
Турбо Сервис - Репарирање Турбини - Turbo Servis - Repariranje Turbini

Вредноста за репарација на турбината зависи од оштетувањето на истата и се движи во граница од 150 до 280 еу. Во репарацијата не влегуваат варијабила, геометрија и вакумот, тоа е дополнителен трошо...

Цена:150.280 €

Скопје
 

Објавен на: 17.10.2015
Плински Уред - Плински Уреди - Плински Систем - Плински Системи

TECH ONE е одличен избор кога за цел се има да се намали цената на автогасната инсталација и кога станува збор за 4-цилиндричен мотор кој не бара употреба на контролер кој поддржува OBD.

TECH ON...

Цена:390 €

Скопје
 

Објавен на: 17.10.2015
Prevoz do 4 lica

Prevoz na lica niz mk i sttanstvo

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 16.03.2017
Vrsam transport

Vrsime sekakov vid na prevoz niz R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, muzicki instrumenti, bela tehnika, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2017
LAST MINUTE od skopje do solun-Xalkidiki 08/09 extra ponuda

poaganje sabajle od skopje za solun(port-avtobuska-aerodrom-centar) kade sakate ve ostavame...
cenata e 20 evra do pristaniste
25 evra do aerodrom ikea
ima 2-4 slob mesta...prevozot se vrsi so k...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2016
Барам работа како шофер

Барам работа како шофер. Поседувам Б, Ц, Д и Е категорија и Еу пасош.

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.01.2016
test2

test2

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 04.11.2015
ТРАНСПОРТ ЗА РАЗНИ СЕЛИДБИ!

Транспорт со Tим кој помага при преселување на :
-преселба на опрема и материјали
-преселба на домашен мебел и опрема
-целосни преселби

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 27.10.2015

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.10.2015
Program za servis za site Caterpillar gradezni masini

Profesionalna programa za servis za site Catrpillar SIS gradezni masini,bageri, viljuskari itn.Opfatena e cela gama od 1950 do 2012god.Vo programata e sodrzano kompletno se do strafce so sliki i go...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2015
Продавам момент клуч!

Продавам момент клуч марка Тона-Чехословачка со опсег од 10 до 110 Nm,
комплет во футрола со сите додатоци.
Цена 120 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:120 €

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Hemisko cistenje avtomobil

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА АВТОМОБИЛИ
Скопје
WWW.SERVIS.DOOEL.INFO

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi

www.servis.dooel.info

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЛИРАЊЕ НА

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
Poliranje farovi na vozila

Вршиме професионално полирање на
- пожолтени,
- замаглени и
- изгребани фарови

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка