Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kamin za parno

Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvan

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2019
Продавам машина за перење Горење

Продавам машина за перење Горење WA442 во одлична состојба.

Цена:3.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.11.2018
Продвам два шпорети или менувам за шпорет и фрижидер

Продавам два шпорети или менувам за шпорет (со ширина 55 см) ии за фрижидер

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2018
SERVIS ZA KLIMI SERVIS ZA KLIMA

Сервис и поправка на клима уреди, нови клима уреди Gree / Hyundai / Ariston, половни клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сит...

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.01.2018
Продавам Термо-печка 3KW и 6KW

Печките се во исправна состојба, спремни за транспорт.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2019
Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ

Се продава термо печка Магнохром 4,5 КВ во исправна состојба- функционална. тел.072/261-652

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.09.2019
Najekonomicen kotel za parno greenje

Najekonomicen elektroliten kotel za parno greenje,kotel koj nema grejaci i nee podlozen na defekti,stedi struja i sto e vazno najeftin od site drugi stedlivi koli, raboti so vodata od vodovod i ne ...

Цена:350 €

Прилеп
 

Објавен на: 31.08.2019
Шпорет

Шпорет Слобода комбиниран на струја и плин

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2019
PVC Kada

Продавам ПВЦ када малку користена и одлично сочувана. Купена е на ново. Кадата е со постоље, држачи, топсифон, пластични капаци, страници. Димензија 130 x 70 см.

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2019
Продавам скоро ново лавабо, мијалник

Димензии 56/46
Телефон 071 238 738

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2019
Машина за садови

Продавам машина за садови од марка Morris.
Машината е добро сочувана и е со одлична функција

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2019
Проточен бољер мaрka Ariston

Protocen boljer - 24kw 35A Germanski model: ARISTON Koristi eko programa za shtedlivo greenje na voda.Mnogu malku koristen. Namenet e za domakinstva so normalen pritisok na voda vo vashite banji. M...

Цена:3.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2019
Prodavam parno

Prodavam komplet domasno parno na struj 12kw, so 33 radijatori i komplet oprema .Dovolno za 65 kv stanbena povrsina

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 11.12.2018
Се продава Термо2,3 и 4 КВ,Котле парно 12КВ,УПС од 12на 220В

Се продаваат термо печки 2КВ-3500 ден,3КВ-4500 ден,4 КВ-5500 ден,Котле за сопствено парно 12КВ-6500 ден,УПС систем со акумулатор 95А,претвора од 12в на 220в-7500 ден.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.09.2018
Tus kabina so masazer

Prodavam nova, niednas koristena luksuzna tus-kabina so masazer, radio. Kompletna, demontirana, spremna za montaza. Cena na nova e 400 evra

Цена:220 €

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2018
Продавам шпорет на дрва

Продавам шпорет на дрва,марка Алфа Врање во одлична состојба

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2018
MONTAZA I SERVIS NA KLIMA UREDI

Servis, montaza i prodazba na klima uredi od ovlastena firma...077/655-224

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2018
Продавам котел Алфа Плам 20КВ и котел на струја 18 КВ и 4 термо печки

Алфа Плам 20КВ е Многу малку користен,како нов,комплет со Водна Пумпа,Експанзионен сад и Кунци-бурии-32 000 ден.Котелот на струја за Парно е трофазен 18КВ-цена 10 000 ден .Термо 2КВ-3500 ден,2 ком ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.05.2018
Prodavam FSL LED osvetluvanje

Najgolem svetski proizvoditel vo LED industrijata.
2 godini garancija,15 godini trajnost.
Primame online naracki.Dostava po kargo.
tel.078233959

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2018
Digitalna Vaga od 1 Gram do 5 Kg

Нова дигитална вага која мери до 5 килограми со прецизност од 1 грам.

Работи со две батерии од 1,5 волт кои ги добивате заедно со вагата.

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка