Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
sobi 250 denari po lice studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani 250 денари по лице смештај апартмани студио, куќа Охрид

соби студио за 250 денари (4 €вра) по лице во Охрид над Билјанини извори, сместување смештај
https://www.youtube.com/watch?v=Fk16QBhpaN4
https://vimeo.com/171982606
Добродојдовте во пазуви...

Цена:250 ден.

Охрид
 

Објавен на: 27.03.2017
VILA **FLORA** - Krusevo

Komplet renovirani, dvosobni apartmani vo Krusevo (pod h. Panorama). Sekoj raspolaga so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, cable TV, wireless i prekrasen pogled na gradot. Obezbeden parking....

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 31.12.2016
Apartmani vo Ohrid/Апартмани во Охрид

Издавам апартмани во Охрид, апартманите се со по 4 кревети, секој апартман има посебно wc, интернет, каблоска телевизија, фрижидер и плинска боца.Апартманите исто така имаат и обезбеден паркинг.

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 14.12.2016
Se izdavaat sobi za studenti vo Stip

Se izdavaat kompletno namesteni sobi vo nov objekt, vo strogiot centar na Stip, do Osnoven Sud. Sobite se opremeni so nov mebel, novi duseci, televizor vo sekoja soba kako i klima i parno.
Slobodn...

Цена:3.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 28.10.2016
Sobi za izdavanje Struga Rooms for rent in Strugа

Соби во најрепрезентативниот дел на центарот на Струга -прв ред до самиот парк на поезијата на 30 метри од Охридско езеро и реката Црн Дрим. (Кујна, Гаража, Интернет,TV)

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 03.07.2016
Студиа за семејства и парови

Мини апартмани - студиа за семејства и парови

Сместувачкиот комплекс е лоциран на ул. "Марко Нестороски" 37Б, помеѓу главната автобуска станица (на растојание oд 450 m) и Охридска Б...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 01.07.2016
Apartmani Pavlovski Ohrid

Апартманите и соби Павловски се наоѓаат на самиот брег на Охридското езеро (на шеталиштето).
Иако се наоѓаме во самиот центар на градот, ви нудиме мир и тишина за пријатен одмор.

Располагаме с...

Цена:450 ден.

Охрид
 

Објавен на: 23.06.2016
Приватно сместување - стан во строг центар на Охрид

Издавам стан од 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по ососба.
Телефон за ...

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 07.06.2016
Ohrid Accommodation Center Lake View / Ohrid Smestuvanje Centar Pogled na Ezero

APARTMANI-smestuvanje vo blizina na centarot na Ohrid vo miren i tivok ambient so POGLED i panorama na celiot grad i ezeroto.
Objektot e vo elitniot rezidencijalen del na stariot grad vo blizina n...

Цена:25 €

Охрид
 

Објавен на: 26.05.2016
Приватно сместување во Охрид

Во центарот на Охрид, во објект на приземје - студио 2+1, со посебен влез, сопствен паркинг, кабелска ТВ и WiFi.
Оддалечени од центарот на градот 200 метри.
За информации и резервации, контактира...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 30.04.2016
СКОРПИОН АПАРТМАНИ

Се издаваат апартмани во ново изградениот објект кој се наоѓа на 10 минути од центарот на градот, веднаш до Спомен Куќата на Тодор Проески.
Поседуваме еднокреветни, двокреветни, трокреветни и четв...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 28.04.2016
Приватно сместување во Охрид

Апартмани Серафимоски се наоѓаат во мирна и тивка околина, на само неколку минути до брегот на езерото и десетина минути пеш до центарот на градот. На располагање ви стојат 7 модерно опремени апарт...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 19.04.2016
apartmani berovo

apartmanite se novi sekoj so sopstvena banja,tv,wi-fi,parno greenje,kujna terasa,parking

Цена:По договор

Берово
 

Објавен на: 03.04.2016
Соби во центар на Охрид !

Соби во центар на Охрид !

Подетални информации и резервации на телефон 075/325-953 (Трајче)

Цена:350 ден.

Охрид
 

Објавен на: 25.04.2017
Smestuvanje vo Ohrid

Iznajmuvam studio apartman vo Ohrid za vikendi,turisti,praznici i sl.Studioto se iznajmuva vo tek na cela godina.Opremeno so bracen lezaj fotelja na rasklopuvanje,kujna,kupatilo,garderober.Internet...

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 21.04.2017
ETNO Vila - KRUSEVO

Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI internet, kabelska TV, DVD...)

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 18.04.2017
Povolno i ubavo

Aparmanite Mare se naogaat vo centar na gradot,raspolagame so 2-dvokrevetni i 2-trokrevetni - apartmani. Apartmanite raspolagaat so sopstveno kupatilo, i sopstvena kujna i kujnska oprema,frizideri,...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 07.04.2017
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 04.03.2017
Апартмани и Соби во Струга

Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи.Цената се ...

Цена:5 €

Струга
 

Објавен на: 04.03.2017
Izdava Apartman od 84m2 kaj Amerikanska Ambasada

Izdavam namesten Apartman od 84m2, edna Spalna.,golema priemna soba,kujna
Klima,Kablovska,i Internet.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.03.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка