Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ИТНО СЕ ПРОДАВА Куќа на 3 спрата спроти Мало Мовче

Се Продава Куќа на 3 спрата од 190 m2 стамбена површина + 50 м2 подрум + 50m2 Дворна површина на Атрактивна локација наспроти Мало Мовче кај Автобуската станица и пазарчето. Уреден Имотен лист.
Пр...

Цена:45.000 €

Велес
190 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2016
prodavam ili menuvam kuka

prodavam kuka ,ili menuvam za plac, lozje niva , bavca so kuka ili bez , so vasa doplata

Цена:25.000 €

Велес
120 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
 

Објавен на: 27.05.2016
rabota na idninata

Sakate dopolnitelna zarabotka ili osnoven prihod? Besplatna registracija, prevedeni materijali za rabota kako i 24 casovna podrska.Potrebna e samo internet konekcija i zelba za rabota. za se sto ne...

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.12.2015
Evtini Rabotni masini so eksport dokumenti i obezbeden transport do MKD

nudam pomos za otkupuvanje na Rabotni masini,kranovi,bulduzeri,rovokopaci,kamioni i prikolki od holandija so eksport dokumenti i prevoz do makedonija. za poveke informacii moze da stapime vo kontak...

Цена:12.500 €

Дизел
Велес
 

Објавен на: 11.09.2015
СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор

Велес
60 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2016
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 21.06.2016
Baram garnitura ORIOLIK (kako vo serijata "Pozoriste u kuci")

Bram garnitura Oriolik kako od serijata "Pozoriste u kuci". Za cena ke se dogovorime

Цена:100 €

Велес
 

Објавен на: 01.04.2016
Se prodava Niva

Se prodava niva vo Veles vo selo Izvor na samiot pat kaj sto se razdvojuva za Izvor i Bogomila info na tel 077-576-481 i 078-512-863

Цена:2 €

Велес
24000 m2
 

Објавен на: 10.03.2016
Satelitski rejsiver

CLOUD-IBOX malku koristen zacuvan pogoden za card shering

Цена:3.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 29.02.2016
Плац/земјиште 4635m2 во Велес

Се продава градежно неизградено земјиште од 1-ва класа на одлична локација во населба Речани (во непосредна близина на трафостаницата) на површина од 4653m². Земјиштето е со пристапен пат, вод...

Цена:По договор

Велес
4365 m2
Излез на пат
Струја
Вода

Објавен на: 28.02.2016
нудат заеми меѓу одделните

Треба заем? Ти се отфрлени од страна на банката и сакате заем да ги задоволат сите потреби што треба? Не е проблем. Без оглед на вашата финансиска состојба. Нудам хипотеки, комерцијални кредити, ме...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.02.2016
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 24.02.2016
Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles

Itno se izdava dukan Vo Centar Na Veles sproti oficetskiot Dom , kontakt 071 823 821, vena 50evra

Цена:50 €

Велес
15 m2
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 16.12.2015
Zamena

Imam diskovi 2x20kg i kriva sipka.
Moive diskovi gi zmaenuvam so tegovi od minimum 30 kg i koi se rasporedeni na barem povekje od dva diska.

Цена:1.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 25.09.2015
Продавам куќа на ул.Белградска бр.35, Велес

Се продава куќа на ул.Белградска бр.35 од 165 м2 со место од 600 м2 плус гаража и шупа од 20м2.
За сите информации контактирајте на:
071-526-196
02-2464-321

Цена:По договор

Велес
165 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.09.2015
Продавам 2 LG монитори

LG FLATRON L225WTQ - PF
http://www.lg.com/uk/monitors/lg-L226WTQ-PF-lcd-monitor

LG FLATRON W2246S - BF

Цена:65 €

Велес
 

Објавен на: 31.08.2015
zajam potpore između besplatno i pouzdan osobito
Vi treba novac kreditiranja između pojedinaca da se nosi s financijskim poteškoćama da konačno razbiti zastoja izazvanih banaka, od odbijanja vašeg zahtjeva datoteke kredite? Ja...

Цена:10 €

Велес
 

Објавен на: 19.08.2015
Барам работа

Барам работа за чување на старо лице ако е потребно и по 24 часа.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
Се продава гаража на одлична локација во Велес

Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договор

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
Се издава спрат од куќа на одлична локација во Велес

Се издава спрат од куќа во населба дворови, во непосредна близина на економското училиште, погодна и за сместување на студенти/ученици.

Цена:По договор

Велес
3 соби
Паркет
 

Објавен на: 09.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка