Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Vila vo Trpejca,Ohrid za samo 30 eur/dnevno

EKSTRA PONUDA
Izdavam opremena vikendica vo s. Trpejca, Ohrid
Pogodna za 6 osobi. Ima 3 spalni sobi, dnevna soba, kujna (opremena so Frizider, el.sporet)i kupatilo (so masina za perenje).

Цена:30 €

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 29.07.2016
Pretor vikendica

se izdava vikendica vo pretor za letniot period

Цена:По договор

Ресен
 

Објавен на: 10.07.2016
VIKEDICA SO OVOSTARNIK I LOZIE

Se prodava VIKENDICA so OVOSTARNIK i LOZIE so odlicni prinosi 3800mk vo sCRESEVO opkruzuvanje 100%priroda a sepak na samo 15km odaleceno od centarot na SKOPJE so imoten list VODA STRUJA i PRISTAPEN PAT

Цена:40.000 €

Скопје
3800 m2
2 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 13.06.2016
VIKENDICA VO BRODEC-Skopska Crna Gora extra mesto 20900 evra

Se prodava vikendica vo vikend naselba Brodec, Skopska Crna Gora. Zemjisteto iznesuva 1500 m2 a kukata okolu 100 m2. Postavenosta na kukata e so mnogu ubav pogled na gradot.Cenata e 20900 evra, so...

Цена:20.900 €

Скопје
100 m2
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Клима
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2017
Се продава викендица на патот према Огњанци

Површина на плацот 1300 м2
Површина на куќа 170 м2
Површина на помошниот објект 150 м2

Цена:По договор

170 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 21.03.2017
Викендица

Продавам викендица во Село Којнско покрај брегот на Преспанското езеро на само 50 м до самото езеро, со поглед према остров Голем Град

Цена:1 €

Ресен
200 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 24.11.2016
Продавам куќа во Маврово-Леуново

Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика, со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,...

Цена:36.000 €

Гостивар
95 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 07.11.2016
Prodavam vikendica!

Se prodava opremena vikend kuka so lokacija na Skopska crna gora,potocno vo seloto Sandevo kaj restorantot "Cetiri vodenicki".Kukata ima struja so saat,isto taka ima i vodovod,i plus buna...

Цена:29.000 €

Скопје
1000 m2
2 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Базен

Објавен на: 31.10.2016
prodavam vikendicka

prodavam vikendicka 64m vo Katlanovo na patot za Blace so propratni prostorii,vidikovac i plac od 2250m,so site potrebni dokumenti za nea.Ima vodovod i struja, vredi da se vidi.

Цена:30.000 €

Скопје
64 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 16.10.2016
Se izdava vila vo Skopje

Se izdava vila vo blizina na Markov Manastir, 15km. od centarot na Skopje. Vilata raspolaga so parking, bazen, skara, SAT TV...Idealno za vikendi, rodendeni, ergenski i mominski zabavi.

Tel: 072...

Цена:По договор

Скопје
80 m2
4 соби
Приземје + кат
Ламинат
Базен

Објавен на: 27.07.2016
Издавам викендичка на само 4,5 километри од центарот на Охрид

Викендичката е во село Рамне, на само 4,5 километри од Охрид. Идеална е за вистинско уживање во природа со семејството или пријателите на кратки или продолжени одмори и бегство од градската гужва и...

Цена:1 €

Охрид
90 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Во изградба

Објавен на: 07.06.2016
Викендица со плац продавам

Викендицата, 40м2 е со плац од 2837м2. Од населбата Бутел е на 3км. Пред куќата е овоштарник со бавча а зад куќата, лозје. Со имотен лист. Телефон 075-773-553

Цена:21.000 €

Скопје
40 m2
3 соби
Приземје
Цемент/мушама
 

Објавен на: 13.05.2016
Плац 1200м2 со куќа од 150м2,пред с.Кадино

Се продава ограден плац со две куќи ,една од 150м2 ,друга со 25м2 помошни простории ,вода струја,телефон,сателитска .....документација чиста........

Цена:По договор

Скопје
175 m2
5+ соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 25.11.2015
KAPII TENDI KOVANI OGRADI SKALI GARAAZI SPALNA MASI KUKA STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Тетово
120 m2
5+ соби
 

Објавен на: 16.08.2015
Vikend kuka

Vo podnožjeto na planinata Belasica, vo kompleksot na vikend naselbata vo blizinata na hotelot Car Samuil,banja Bansko, Strumica, se prodava vikend kuka so pristapnost na pat.Vikendicata e so povr&...

Цена:По договор

Струмица
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2015
VNATRESNI SKALI ZA KUKI VIKENDICNI POTKROVJE STAN

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
RESETKI ZA PROZORCI I VRATI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 09.07.2015
Продавам нива и дворно место

Продавам нива од 5000 м2 и дворно место од 400 м2 во с. Павлешенци Св.Николе/Куманово погодно за викендичка. Цена по договор
Тел.бр.072-561-801

Цена:По договор

Куманово
50002 m2
Чиста документација

Објавен на: 26.06.2015
trafika i kamp prikolka

Se prodava trafika (zhelezara posledna 16ka),i kamp-prikolka (Eleshec).na dobra lokacija so sredeni dokumenti.itno (paket cena) ..moze i zamena

Цена:5.000 €

  Чиста документација

Објавен на: 03.06.2015
Vikendica vo dolna MATKA

Prodavam Vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled na rekata * Klisura, Pesteri (VRELO), stari Manastiri i Crkvi, 2 Ezera, Reka, Alpinizam, Orevi, Brezi, Topoli, priroden RAJ samo na...

Цена:По договор

Скопје
75 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 28.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка