Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ГАРАЖА ВО ГРАДСКИ ЗИД

Изнајмувам подземен гаражен простор во подземната гаража веднаш зад хотел Бристол. Месечен надоместок фиксен 50 еур.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2016

Цена:4.500 €

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2016
PRODAVAM PODZEMNA GARAZA VO LEPTOKARIJA

GARAZATA E SO GOLEMINA OD VKUPNO 128M2 VEDNBAS DO VLEZOT VO PODZEMNITE GARAZI.

Цена:22.000 €

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2015
Се продава ГАРАЖА во Центар ул. Рузвелтова во близина на Зоолошка градина

Се продава гаража од 16 метри квадратни во центар, во близина на зоолошка градина со имотен лист.
Гаражата располага со струја и парно (од главните цевки на топлификација за целата зграда)

Цена:8.000 €

Скопје
 

Објавен на: 11.09.2015
SE PRODAVA GARAZA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR

Agencija IMPULS prodava atraktivna garaza 21m1 vo Centar sproti Soborna crkva, vo nova zgrada so odlichen pristap po solidna cena.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:11.000 €

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2017
Prodavam podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten list

Цена:3.000 €

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2016
se izdava garazen prostor

se izdava garazen prostor mesecno

Цена:45 €

Скопје
 

Објавен на: 08.10.2016
Гаража во Дебар Маало

Се издава надземна гаража во Дебар Маало од тврда градба погодна за магацин или работилница. Гаражата е со имотен лист.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.09.2016
Kontejner

15m2, dobro socuvan so izolacija i elektro instalacija pogoden za kancelarija itn.

Цена:80.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.07.2016
ПРОДАВАМ ГАРАЖА

Се продава гаража во ТЦ Скопјанка , 12м2.

070 255413

Цена:3.100 €

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2015
Се продава гаража

Се продава гаража во Скопјанка 12 метри квадратни.Цена поволна.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2015
Се продава гаража на одлична локација во Велес

Се продава гаража на одлична локација во Велес, на улица Благој Ѓорев, во зградата наспроти гимназијата. Цена по договор

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 09.08.2015
GARAZI OD LEKSAN TENDI CARDACI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
GARAZA ZA KOLA ILI KAMP OD LEKSAN VO RAZNI BOI I RAZNI GOLEMINI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII SO REBROVAN PLA...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 16.07.2015
TENDA ZA KAMP PRIKOLKA DO LEKSAN ILI LIM MASI KLUPI OGRADI LULASKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN HALI KONSTRUKCII VRTENI SKALI CARDACI GARA...

Цена:50 €

Охрид
 

Објавен на: 09.07.2015
Автоматика За Врати И Паркинг Бариери СО ПОПУСТ!

Автоматика за врати и рампи од познатиот италијански бренд BENINCA:
- Китови за лизгачки врати
- Китови за крилни врати
- Китови за гаражни врати

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.06.2015
PRODAVAM

PRODAVAM GARAZA VO NOVO LISICE POSLE RAMSTOROT.ZAFATNINA 20m2.ZAGRADENA SO METALNI PROFILI I METALNI PREGRADI.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2015
издава Гаража во дДбармало

izdavam magacinski prostor vo debarmalo 40m2 so priklucok na voda

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 30.04.2015
TENDA KAPII KOVANI OGRADI SKALI KAMP GARAAZI CARDAK SPALNA MASI KUKA STAN

BRAVARSKA RABOTILNICA"SASKO-GIS"DOOEL

KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC GARAZA

Цена:50 €

   

Објавен на: 25.03.2015
EDINSTVEN I NAJDOBAR MAKEDONSKI CHAT

AUDIO VIDEO CHAT REGISTRACIJA I MORA I NEMORA DOZVOLEN E VLEZ SO GOSTIN POVELETE DASE DRUZIME DA UBIJEME DOSADATA KOPIRAJTE OVAJ LINK VEJKE STE KAJ NAS :)) http://cyczqg32.visichat.net/e...

Цена:1 €

Богданци
 

Објавен на: 21.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка