ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Издавам стан во Гевгелија

Станот е реновиран 2009 година, лоц. на ул.“Коле Неделковски“ 24/3 во близина на училиште и градинка, како и автобуската и железничката во Гевгелија (мирен дел од градот). Подрум од 8 м...

Цена:12.000 ден.

Гевгелија
83 m2
4 соби
Приземје
Клима
Чиста документација

Објавен на: 01.01.2018
Продавам плац

Се продава плац од 2.890 м2, веднаш до самиот автопат во близина на Гевгелија, на десетина метри од македонско-грчката граница.

Цена:По договор

Гевгелија
2892 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.12.2017
ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE Gevgelija

Се продава плац со површина од 9000 м2, во Гевгелија, во непосредна близина на Негорски Бањи. Плацот е со маркица А4 и има бушотина со топла вода. Информации на телефон 070 238 491 и 070 218 421

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 17.08.2017
се продава

се продава нива во с.Конско,Гевгелија.Нивата е во близина на асфалтниот пат Гевгелија-смрдлива вода.Идеална е за викендица.
површина 1784м2,кп 244/1,КО Конско.

Цена:7.000 €

Гевгелија
1784 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 22.07.2017
Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Продавам викендичка на Смрдлива Вода Кожув Гевгелија

Цена:9.999 €

Гевгелија
33 m2
2 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 17.05.2017
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 13.04.2017
Opel astra h 2004

Ispravna tip top forma poradi zaminuvajne vo stranstvo registrirana cela godina so zelen karton

Цена:4.000 €

Opel Astra
2004
Гевгелија
170000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 17.12.2016
Се продава шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва многу сочуван ( вреди да се види), целосно функционален за својата намена, за печење, варење и греенје на амбиентот во собата каде е сместен.Во исто време се греете и бесп...

Цена:5.900 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 25.10.2016
Se prodava plac so izgradena kuka vo centarot na Gevgelija

Karakteristiki :

Vkupna povrsina na placot 590m2

Цена:100 €

Гевгелија
94 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 20.10.2016
masina za pletenje ogradna mreza

masina za pletenje univerzalno pletivo so otvor na kocki od 5cm i 7cm

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 18.09.2016
Барам цимер-и/цимерка-и

Станот се наоѓа на излезот од Гевгелија кон Мрзенци.
Има две соби, кујна, бања.
Јас го користам само за спиење во петок и сабота што значи станот ќе биде комплетно ваш.
Цената е 50 евра по лице.

Цена:50 €

Гевгелија
 

Објавен на: 31.03.2016
Продавам Renault Megane 1.6 /2003год

Kolata e od Germanija prv gazda so pominati 108 000km,klima tronik ful oprema registrirana do 12-2016g

Цена:3.500 €

Renault Megane
2003
Гевгелија
108000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 20.01.2016
Prodavam plac vo Gevgelija

Prodavam plac od 1245m2 vo Stojakovo, vikano mesto/ulica Krtovo.

Цена:20.000 €

Гевгелија
1245 m2
Излез на пат

Објавен на: 19.01.2016
ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ

ПРОДАВАМ ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО ТРГОВСКИ ЦЕНТАР ГЕВГЕЛИЈА НА II спрат со површина од 56 M2

Цена:17.000 €

Гевгелија
56 m2
Плочки
 

Објавен на: 29.10.2015
Вила Гарден, Гевгелија - соби за издавање

Соби за издавање од нок во Вила Гарден во Гевгелија. Вила Гарден се наоѓа на ул. Гоце Делчев 70.

2 дво-креветни соби (брачен кревет)
1 едно-креветна соба

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 25.09.2015
Продавам Модри патлиџани

Продавам модри патлиџани со екстра квалитет од сортите Класик и Аргон.

Цена:6 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 09.08.2015
Konkurs

Americkoj firmi potrebni sradnici za rad. Vise informacija i prijava na:https://www.smore.com/xkkm8

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 25.07.2015
Se prodava kamin Planem - Tena

Plamen e hrvaski proizvoditel na pecki i kamini. Tena e izrabotena od gusen materijal(materijal koj podolgo vreme ja drzi temperaturata).Dimenzii na peckata se 75x75x50cm. Otvorot za izduvni gasovi...

Цена:24.000 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 21.07.2015
Се продава урбанизиран плац

Се продава урбaнизиран плац 590-m2 на атрактивна локација во Гевгелија на улица Караорман. За подетални информации јавете се на 072 316 793

Цена:По договор

Гевгелија
590 m2
 

Објавен на: 14.07.2015
„Зашев“ ДООЕЛ Гевгелија, компанија за маркетинг услуги бара комерцијалист.

-Ако си млад и амбициозен
-Сакаш да работиш во динамична средина
-Да напредуваш и да се надградуваш
-Имаш возачка дозвола Б категорија

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 10.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка