Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Letni gumi Dunlop 205/60 R16


Se prodavaat 4 polovni letni gumi Dunlop SP Sport 2050 so dimenzii: 205/60 R16.
Odlicno socuvani!

Цена:100 €

Прилеп
 

Објавен на: 06.06.2016
Gumi 175/70/R13

gumite se sava zimski i se samo pet meseci vozeni uste stojat bockite

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.12.2016
polovni gumi

Prodavam 4 polovni gumi Bridgestone Dueler H/T 235-75-16 za terenski volila vo odlicna sostojba

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 18.10.2016
Половни гуми 18ка

4 универзални гуми Континентал од Нисан Кашкаи возени 1 година. 070290428 цена повилна

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2016
AKCIJA NA GUMI 3+1 GRATIS

Novi gumi Ekstra ceni.Mozno plakanje so karticka i faktura.
1.Michelin
2.Continental
3.Bridgestone

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
KAMIONSKI GUMI NOVI EXTRA CENI

KAMIONSKI GUMI OD SITE MARKI ...MOTORNI MASLA FILTRI KAISHI GURTI PLOCKI LAMELI IDR KOMPJUTERSKO ISPITUVANJE NA KAMIONI I SERVIS TEL 071233483 I 02613376

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
prodavam gumi miselin

175-14-65 letni miselin 4 gumi 1500 den imaat solidna sara.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2015
Продажба/Услуга

Продажба на сите видови половни гуми ,продажба на штрафови , мутери ,продажба на половни сигурносни штрафови ( една гарнитура 14 х 1,5 ) , репарирање / фарбање на бандажи , менување на вентили на г...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2015
prodavam

prodavam cetri [4] polovni letni gumi 175-14-65 so solidna sara. 2000 denari site cetri. MICHELIN

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.05.2015
GUMI MICHELIN

Prodavam polovni gumi michelin.
Dve letni michelin 195/65/R15
Dve zimski michelin 225/60/R16

Цена:40 €

Куманово
 

Објавен на: 05.05.2015
Гуми,Вилушки,Тркала,Бандажи,Фи70-200 НОВИ и др услуги

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:450 ден.

Битола
 

Објавен на: 05.05.2015
Тркала,Вилушки,Бандажи,Гумирани Фи 70-200 и др услуги НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:130 ден.

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
Gumi za trkala f70-200 bandazi, viluski, proizvodstvo i uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1.ТРКАЛА
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носивост, пластични, метални, лие...

Цена:8 €

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
trkala so razna nosivost f70-200 vrtlivi stabilni NOVI

…Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:333 ден.

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
GUMI Pirelli

Gumi PIRELLI P ZERO 255/35 ZR20 Po povolna cena

KONTAKT 075 395 599

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2015
Надворешна гума 3.00-8 IRC MB38 26J QINGQI FUDE MULAN HONDA SCOOTER TIRE

Надворешна гума 3.00-8 IRC MB38 26J QINGQI FUDE MULAN HONDA
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
д...

Цена:1.200 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
PRODAVAM POLOVNI GUMI RASPAR

2 KOM 205-55-16 LETNI, I MNOGU DRUGI RASPAR - SAMO PO EDNA : 145-80-13, 165-65-14, 185-55-14, 185-65-15, 205-55-16, 215-55-16, 255-40-19. DOBRI GUMI.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2015
150/90-15 DURO HF296C TIRE гума надворешна HONDA VF750C MAGNA KAWASAKI VN VULCAN HYOSUNG KYMCO VENOX 250 SUZUKI INTRUDER

150/90-15 DURO HF296C TIRE гума надворешна HONDA VF750C MAGNA KAWASAKI VN VULCAN HYOSUNG KYMCO VENOX 250 SUZUKI INTRUDER
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) и...

Цена:5.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.02.2015
Гума 90/100-10 IRC TIRE MB99 53J TUBELLESS HONDA LEAD

Гума 90/100-10 IRC MB99 53J TUBELLESS HONDA LEAD
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 д...

Цена:1.600 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.02.2015
ПАР Гуми ATV 22x11-10 ATV F-968 POLARIS TRAIL KAWASAKI KFX 700 YAMAHA YFM 250 SYM PGO DAELIM QUAD ADLY

ПАР Гуми 22x11-10 ATV F-968 POLARIS TRAIL KAWASAKI KFX 700 YAMAHA YFM 250 SYM PGO DAELIM QUAD ADLY
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка