Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Deloven prostor vo centar na Skopje


Se izdava opremen prostor vo strog centar so direkten vlez od plostad VMRO kaj novata zgrada na Min. za finansii i sproti Tinex vo katnata garaza Todor Aleksandrov.
85m2 kompletno podgotveno

Цена:По договор

Скопје
86 m2
Ламинат
 

Објавен на: 14.02.2018
izdavam dukan vo trgovski centar OLIMPIKO

50 metri kvadratni, tri prostorii, kujna i toalet. resetki na izlog, na 1 sprat nad mesarata gleda na bul Ivo Lola Ribar, pogoden za kancelarii, joga studija, skoli za edukacija, advokati....

Цена:200 ден.

Скопје
Плочки
Парно греење

Објавен на: 07.02.2018
Dukan deloven prostor strong centar objekt izdavam

Izdavam deloven objekt dukan pod naem vo strong centar Na prilep of 300 m2 deliv Na kolku kvadrati vi trebaat plus ekstra pomosen prostor od 100 kvadrati Kako magacin

Цена:100.000.000 ден.

300 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 04.02.2018
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

Се издава деловен канцелариски простор од 50м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(на Рекорд). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Комплетно реновиран(3 канцеларии) со канц...

Цена:350 €

Скопје
50 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 03.02.2018
Деловен Простор на 50та Дивизија во Центар 385м2

Се издава деловен простор на 50та Дивизија, 385м2, деллив на модули од 115,150 и 300м2.
Просторот има 8 сопствени паркинг места.
Загревање на парно со пелети а целиот е покриен со клима уреди.
...

Цена:5 €

Скопје
385 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 23.01.2018
Се издава канцелариски (деловен) простор во строг центар - Скопје

Се издава деловен простор погоден за канцеларии во строг центар од 90m2, со тоалет, клима, парно греење. Адреса: Дебарца бр.6 Тел. 075 269 122

Цена:По договор

Скопје
90 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 28.12.2017
Se izdava deloven prostor vo centar

Se izdava deloven prostor na ul. Drenak br.4A, zad Niko kompjuteri, na Juzen bulevar. Istiot se sostoi od dva sosedni, a oddelni delovni prostori i toa 1) eden od 6,5 m2 so wc idealen za advokat, b...

Цена:250 €

Скопје
50 m2
Плочки
 

Објавен на: 26.12.2017
se izdava dukan vo centar

dukan 150m vo centar sproti direkcija na NLB

Цена:По договор

Скопје
150 m2
Ламинат
 

Објавен на: 25.12.2017
Се Продава Кафе,,Бар Он во ТЦ Бисер 1 кат нас.Аеродром.Внатрешна квадратура содржи два локала со вкупна квадратура од 48м2,тераса 68м2 и магацински простор 16м2

Се издава на подолг период Кафе,,Бар Он во ТЦ Бисер 1 кат нас.Аеродром.Внатрешна квадратура содржи два локала,два тоалета со вкупна квадратура од 48м2,тераса 68м2 и магацински простор 16м2.Кафе Бар...

Цена:650 €

   

Објавен на: 18.12.2017
Se izdava deloven prostor vo Gjorche Petrov na glavna ulica, 120 kvadrati

Se izdava deloven prostor vo Gjorche Petrov, na glavna ulica, visoko prizemje, 120 kvadrati. Cena po dogovor. Kontakt: Vesna 070920226

Цена:По договор

Скопје
120 m2
 

Објавен на: 02.12.2017
Македонска берза АД Скопје издава под закуп деловен простор од 170м2 во центарот на градот.

Македонска берза АД Скопје издава под закуп деловен простор од 170м2 во центарот на градот. Просторот е во деловниот објект на Берзата на улица„ Орце Николов“ бр.75, на 1ви кат, и распо...

Цена:По договор

Скопје
170 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 30.11.2017
Издавам деловен простор

Деловниот простор се наоѓа во центарот на Неготино до дискотеката Акрополис. Опремен со комплентна вентилација, 2wc.Доколку сте заинтересирани можете да ме контактирате на овој меил Vanjaapostolob@...

Цена:По договор

Неготино
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 21.11.2017
SE IZDAVA - PRODAVA

Deloven prostor vo Vlae na glavna ulica (do TINEX) za sekakva namena nova gradba dva toaleta dupla izolacija

Цена:800 €

Скопје
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 01.11.2017
IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO AERODROM

Deloven prostor soodveten za kancelarii, no poradi povrsinata moze da se prenameni i za drugi dejnosti.

Prostorot e na isklucitelno atraktivna lokacija, sproti TC Biser, vo blizina na Capitol Ma...

Цена:По договор

Скопје
100 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.10.2017
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NA STRUMICA 230 M2

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 230 M2 POGODEN ZA KAZINO, NOKEN BAR I DRUGU NAMENI.
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 110 M2 OPREMENA ZA PICERIJA ILI RESTORANT MOZE I ZA DRUGI DEJNOSTI

Цена:1 €

Струмица
230 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.10.2017
izdavam dukan

izdavam dukan vo trgovski centar Olimpiko na 1 sprat, 50mk, pogoden za site dejnosti (studija za vezbanje, frizerski i kozmeticki saloni, kancelarii...), mermeren pod, tri prostorii, mini kujna, to...

Цена:200 €

Скопје
50 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 02.10.2017
Se izdava dukan vo strog centar na grad Veles

Se izdava dukan vo strog centar na grad Veles, vo neposredna blizina na gradski saat, sproti malo movce vo cija blizina se naoga gradski parking.

Цена:1 €

100 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.09.2017
IZDAVAM MAGACINSKI PROSTOR 60M2

Izdavam magacinski prostor od 60m2,nova gradba,so vlez od ulica,visina na prostorot 3.60m.prostorot e nov i nema vlaga.Osvetleno so poveke pogolemi prozori i venecijaer roletni.Podot na prostorot e...

Цена:140 €

Скопје
60 m2
Паркет
 

Објавен на: 14.09.2017
Издавам деловен простор 25м2 во Скопје, кај млечен ресторан

Изнајмувам деловен простор во Скопје, кај Млечен ресторан, со површина од 25м2,на адреса Митр.Теодосиј Гологанов 70 а, локал 26.
Деловниот простор има сопствен тоалет.
Може да се користи како кан...

Цена:8.000 ден.

Скопје
25 m2
Плочки
 

Објавен на: 23.08.2017
Deloven prostor

se izdava ili prodava deloven prostor 220 m2 do mostot na ON vo Vlae, pogoden za kancelarii, fitnes centar, ordinacii, magacin..

Цена:По договор

Скопје
2202 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 02.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка