Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam kancelarii

Prodavam kancelarii (54m2) vo centar na Skopje, 3 prostorii
mini kujna, 2 balkona I toalet. Se naogja na 1 kat vo postar object- no renovirani. Vo prostoriite ima klima I greenje so graniterm-pane...

Цена:45.000 €

Скопје
54 m2
Ламинат
 

Објавен на: 06.01.2017
Атрактивен деловен простор на продажба во строг центар

Продавам атрактивни деловни простории на прометна локација во строг центар на ул.Васил Ѓоргов во близина на ТЦ Рамстор и ТЦ Зебра.Квадратура од 72,75 и 115 м2,со можност за спојување и во една пого...

Цена:2.100 €

Скопје
115 m2
 

Објавен на: 18.12.2016
Ohrid 140m2 dukjan-prodavam ili davam pod naem

Prodavam, menuvam ili davam pod naem deloven prostor 140m2 vo zgrada na prizemje, vo centarot na Ohrid, vo mirna ulicka Dejan Vojvoda, pozadi Ohridska Banka. Visina do tavan 5m. Odlicen e za: resto...

Цена:100.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.11.2016

Цена:45.000 €

Скопје
25 m2
Плочки
 

Објавен на: 28.10.2016
Се продава објект за преработка на пченица, магацини и административна зграда

Се продава објект за преработка на пченица, магацини и административна зграда. Објектот е со површина од 2000м2 под објект и 7000м2 стопански двор. Објектот се наоѓа на магистралниот пат Штип-Кочан...

Цена:400.000 €

Кочани
90002 m2
 

Објавен на: 08.08.2016
Се продава деловен простор во строг Центар

Објектот е целосно реновиран пред 6 години. Цената по квадрат може да варира зависно од договореното.

Цена:120.000 €

115 m2
 

Објавен на: 19.07.2016
Prodavam Dukjan

Se prodava deloven prostor vo K.voda posle opstiata do Tikneks market vo belata zgrada , dukjanot e 27m2 , cenata e 1100 eur na 1m2 ,

Цена:29.000 ден.

Скопје
27 m2
Ламинат
 

Објавен на: 06.06.2016
Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica do Bugarska Ambasada

Se prodava delovno stanben prostor na glavna ulica Ivo Lola Ribar do Bugarska Ambasada.

So imoten list, neto povrsina 638 m2, bruto povrsina 735 m2.

Цена:По договор

Скопје
735 m2
 

Објавен на: 23.05.2016
СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава деловен простор трговскиот центар Три Бисери во населба Аеродром. Со површина од 40м2 со два влеза. Погоден за секаков вид бизнис. Со одличен поглед на кејот на реката Вардар. За повеќе ...

Цена:По договор

Скопје
40 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 02.02.2016
Povolno prodavam lokal od 37m2

Povolno prodavam lokal vo Kisela Voda Rasadnik

Цена:1.190 €

Скопје
37 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 28.01.2016
PRODAVAM DUKAN

ITNO PRODAVAM DUKAN VO PORTA BUNJAKOVEC KAJ GRCKA AMBASADA.
DUKANOT E NA PROLAZ OD PARTIZANSKA PREMA GRCKA AMBASADA I E 23M2, SO MOZNOST ZA SEKAKOV VID NAMENA. DOKOLKU STE ZAINTERESIRANI JAVETE SE...

Цена:30.000 €

Скопје
24 m2
Плочки
 

Објавен на: 27.10.2015
Se prodava dukan na M.H.Jasmin Centar


Se prodava dukan vo Centar 86m2
Dukanot ima dva vleza eden od napred eden od pozadi isto taka i predna i zadna terasa
Dukanot e sega renoviran se prodava komplet so inventar ili bez

Цена:По договор

Скопје
86 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 08.01.2017
Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава дуќан во Прилеп во населба Точила, во приземје на колективна станбена зграда со квадратура од 53м2.

Цена:35.000 €

Прилеп
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.11.2016
Продавам локал кај нова железничка станица

Продавам локал во близина на нова железничка и автобуска станица, втора зграда од жел.станица кон Аеродром со поглед на булевар.Приземје 26м2+внатрешен подрум 27м2(целосно поплочен).

Цена:По договор

Скопје
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 24.10.2016
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR - STAN

vo centar pozadi Ramstor, na ul.Jordan Mijalkov - Zeleznicka, 55m2 so sopstven podzemen parking od 22m2 koj moze da se koristi kako magacin. Gleda na sama ulica

Цена:67.000 €

Скопје
77 m2
Паркет
Парно греење

Објавен на: 29.09.2016
DELOVEN PROSTOR POZADI ONE

Prodavam deloven prostor od 23 m2 na prizemje, so parking, pogoden za kancelarija, zastiten so sigurnosni resetki, sopstven toalet i cajna/kujna

Цена:По договор

Скопје
23 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 12.09.2016
Се продава деловен простор во Автокоманда 150м2

Се продава деловен простор во Т.Ц Естекада, на две нивоа: галерија 100м2 вклучувајќи и две простории + тоалет, и спрат 50м2 со четири деловни простории + просторија со тоалет. Инсталиран е сопствен...

Цена:110.000 €

Скопје
150 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 06.09.2016
ATRAKTIVNI DUKJANI VO STROG CENTAR

Agencija IMPULS prodava ekskluzivni dukjani na atraktivna lokacija vo strog centar.
Dukjan 1: Dukjanot e so povrshina od 25m2, se naogja vo kulite pozadi Doma na Gradeznici.
Cena: 2200eur m2

Цена:2.200 €

Скопје
4525 m2
 

Објавен на: 09.08.2016
Деловен простор од 20 м2 во Автокоманда

- Деловен простор од 20 м2 се продава или заменува за градежни материјали.
- Локација: Ул. 16-та Македонска Бригада бр. 4, локал 11.
Дуќанот се наоѓа во зградата спроти Ветеринарна амбуланта, и г...

Цена:1.200 €

Скопје
20 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 01.06.2016
Продавам деловен простор

Продавам деловрен простор во Кисела Вода кај стара рампа со квадратура 84м2. Просторот е на приземје со два санитарни јазли, чајна кујна и сопствено парно греење на струја.

Цена:83.000 €

Скопје
85 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 26.04.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка