Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PARKETARSKI USLUGI N.1

Parket,patos,laminat,mestenje,struganje,lakiranje i site ostanati finesi,mnogu povolno i odlicno.Po zelba na klientot mozna e i kompletna obrabotka so moj materijal.Majstor so dolgogodisna i semejn...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.11.2017
VIP Taxi taksi prevoz solun sofija

Naj evtin taksi prevoz Skopje Solun Sofija
tel.@viber:+38971361822

Цена:75 €

   

Објавен на: 28.09.2017
Приватни часови по математика

Давам приватни часови по математика за основци и средношколци.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.09.2017
Превод бугарски <-> македонски

Превод од бугарски на македонски јазик, при поголеми материјали, договарање за цена.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2017
Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.

Skopje-Solun-Skopje:75€
Skopje-Sofija-Skopje:75€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Beograd-Skopje:150€

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.08.2017
Lebarki bubasvabi marvki insketi NAJ NAJEVTINO Insekticid najeftino dezinsekcija dezinfekcija i deratizacija otstranuvanje unistuvanje Skopje Makedonija Macedonialebarki mravki bubasvabi

Naj Najeftino otstranuvanje na insekti-gadinki od insekticid suzba, gluvci(lebarki, mravki, bubasvabi, bolvi, INSKETICID SLUZBA) vo vasiot dom. Otrovot-insekticid e ekoloski i human. Nema nikava st...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2017
Најповолни судски преводи Англиски<->Македонски

НАЈПОВОЛНИ, НАЈКВАЛИТЕТНИ И НАЈБРЗИ СУДСКИ ПРЕВОДИ ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО!

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2017
македонски етно сувенири

изработка и продажба на македонски етно сувенири од глина,рачно цртани со македонски етно шари и македонски народни носии

Цена:350 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.03.2017
Семинарски работи, дипломски трудови, магистерски трудови

Изработувам семинарски работи, дипломски и магистерски трудови од сите области. Преводи, презентации, стручни трудови. Трудови на англиски јазик. Брзо, професионално и со загарантиран успех. Трудов...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2017
Seminarski raboti, diplomski i magisterski trudovi

Професионална изработка на семинарски работи, дипломски и магистерски трудови со исклучително странска литература. Долгогодишно искуство. Посебно внимание посветувам на плагијатизам. Во цената се в...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2017
Preveduvam od makedonski na grcki i obratno

Preveduvam brzo i kvalitetno sekakov vid na tekstovi od makedonski na grcki jazik i obratno. Konsikutivno i simultano preveduvanje na nastani.
Ovlasten sudski preveduvac Dimitrios Ioannu

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2017
Bansko-Skopje-Bansko sezona 2017/2018

ponuda za novatasezona 2016/2017
prevoz od skopje za bansko .. skopje...
cenata zavisi kolku luge ste vo start i e 20evra za poveke od -7/8 luge -25evra do 4 luge so 10% popust na povratna tur...

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2017
TAXI VIP SKOPJE-OHRID-SOLUN-SOFIA-AIRPORT

prevoz na patnici od skopje do ohrid 65 evra
od airport skopje do ohrid 80 evra
za povratni turi popust 10 % sekogas....

Цена:12 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2017
Преведувам стручни и технички текстови - поволно

Дипломиран електро инженер, со напредно познавање Англиски јазик - преведува секаков тип на Упатства, Технички опис и друг тип на документација.
Помагам и при изработка на семинарски и дипломски т...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2017
Курс за сметководство, претприемништво и Ексел

Времетраење – 8 недели, 2 пати неделно по 90 мин
Термини- вторник/четврток или понеделник/среда од 17,30 до 19,00 часот
Дополнителни бенифиции – 30% попуст на секој нареден курс, 30 ...

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.11.2017
Судски преводи од албански на македонски и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од албански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наведен...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2017
Судски преводи од италијански на македонски јазик и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од италијански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наве...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2017
Prevod od angliski na makedonski

Prevod od angliski na makedonski.
Контакт : 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2017
Prevod od germanski na makedonski

Prevod od germanski na makedonski
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2017
MATEMATIKA ZA OSNOVCI VO VASIOT DOM

Математика за основци од приватен професор во вашиот дом.
Наставата се одвива со лаптоп и се користат современи методи за настава. Редовните ученици добиваат:
 Поголема ефикасност во наставата ...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 26.10.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка