Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Превод бугарски <-> македонски

Превод од бугарски на македонски јазик, при поголеми материјали, договарање за цена.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2017
Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.

Skopje-Solun-Skopje:75€
Skopje-Sofija-Skopje:75€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Beograd-Skopje:150€

Цена:1 €

   

Објавен на: 03.08.2017
Lebarki bubasvabi marvki insketi NAJ NAJEVTINO Insekticid najeftino dezinsekcija dezinfekcija i deratizacija otstranuvanje unistuvanje Skopje Makedonija Macedonialebarki mravki bubasvabi

Naj Najeftino otstranuvanje na insekti-gadinki od insekticid suzba, gluvci(lebarki, mravki, bubasvabi, bolvi, INSKETICID SLUZBA) vo vasiot dom. Otrovot-insekticid e ekoloski i human. Nema nikava st...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2017
Најповолни судски преводи Англиски<->Македонски

НАЈПОВОЛНИ, НАЈКВАЛИТЕТНИ И НАЈБРЗИ СУДСКИ ПРЕВОДИ ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО!

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2017
македонски етно сувенири

изработка и продажба на македонски етно сувенири од глина,рачно цртани со македонски етно шари и македонски народни носии

Цена:350 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.03.2017
Семинарски работи, дипломски трудови, магистерски трудови

Изработувам семинарски работи, дипломски и магистерски трудови од сите области. Преводи, презентации, стручни трудови. Трудови на англиски јазик. Брзо, професионално и со загарантиран успех. Трудов...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2017
Seminarski raboti, diplomski i magisterski trudovi

Професионална изработка на семинарски работи, дипломски и магистерски трудови со исклучително странска литература. Долгогодишно искуство. Посебно внимание посветувам на плагијатизам. Во цената се в...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2017
Preveduvam od makedonski na grcki i obratno

Preveduvam brzo i kvalitetno sekakov vid na tekstovi od makedonski na grcki jazik i obratno. Konsikutivno i simultano preveduvanje na nastani.
Ovlasten sudski preveduvac Dimitrios Ioannu

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2017
ПОЗАЈМИЦИ БРЗО,ДИСКРЕТНО,СИГУРНО

ЗАЛОЖНА КУКА НУДИ ПОЗАЈМИЦИ НА ФИРМИ И ФИЗИЧКИ ЛИЦА,ОБЕЗБЕДЕНИ СО ЗАЛОГ НА АВТОМОБИЛ,ЗЛАТО,МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ.ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!!
ЛЕГАЛНО,БРЗО,ДИСКРЕТНО И СИГУРНО

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2017
PARKETARSKI USLUGI N.1

Parket,patos,laminat,mestenje,struganje,lakiranje i site ostanati finesi,mnogu povolno i odlicno.Po zelba na klientot mozna e i kompletna obrabotka so moj materijal.Majstor so dolgogodisna i semejn...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.08.2017
Часови програмирање C/C++/Java

Приватни часови по програмирање за програмски јазици C/C++/Java.

Загарантирано совладување на материјата!

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2017
IZRABOTKA NA PVC PROZORI I VRATI SO VRVEN KVLITET

IZRABOTUVAM KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI PO POVOLNA CENA NA PAZAROT. PROFILI SO BELA BOJA, KAFENA, SIVA, ZLATEN DAB I SL.
OKOVI OD GERMANSKO PROIZVODSRVO SO SERTIFIKAT ZA KVALITET. 5 KOMOREN PRO...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2017
Сметководство и бесплатно отварање фирми

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2017
Бесплатно отварање фирми и сметководство

Друштво за финансиско-сметководствен конасалтинг,во близина на железничка станица и беспалтен паркинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирм...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2017
ПРЕВОД АНГЛИСКИ-МАКЕДОНСКИ

Превод од англиски-македонски и обратно-170 ден
Превод од српски-македонски и обратно-150 ден.
Куцање на текстови-по договор

Цена:170 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2017
Превод-ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор и преведувач по француски јазик преведува секаков вид на текстови од француски на македонски и обратно. Цена променлива и по договор.

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 11.06.2017
Cohiba Esplendidos cubanski puri

Se prodavaat kubanski puri cohiba esplendidos, cela kutija ili na parce

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 28.05.2017
Часови по англиски

Добро го познавам и пренесувам англискиот јазик. Имам дипломи. Држам часови за деца редовно и пред тест, преведувам од англиски на македонски и обратно, пишувам текстови и есеи.
Цената останува п...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 26.05.2017
Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od srpski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка