Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Органски Мед

Продавам Органски Мед (Планинско ливадски) со сертификат

Цена:По договор

Свети Николе
 

Објавен на: 28.10.2016
НОВО !!! НОВО !!! Миксови за садење: Ореви, Лешници.....

Нудиме миксови на органски и минерални материјали за квалитетно садење на повеќегодишни растенија како: Ореви, Лешници, Гоџи, Капини и др.
Според најновите методи на производителите на повеќегоди...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2016
Земјоделски перлит и подобрувач на почва-тераграмин

Перлитот ја подобрува структурата на почвата,ја задржува примената влага и постапно ја испушта, го задржува кислородот во коренот на растенијата и ја држи постојано растресита со што овозможува неп...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2016
Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на д...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2017
гоџи бобинки

Се продаваат садници за гоџи бобинки по поволна цена. Даваат плод за само три месеци и имаат огромни здравствени придобивки.

Цена:150 ден.

Битола
 

Објавен на: 01.05.2017
Калифорниски црви

Продавам калифорниски црви.Цена по легло, во зависност од густината на црвите. Телефон за контакт 076-55-00-72.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2017
prodavam rakija

prodavam prvoklasna domasna lozova rakija stara od 3 do 5 godinipravena kako za svoja dusacena 150 denari a za pgplema kolicina od 50 litri moze da se dogovorime

Цена:150 ден.

Свети Николе
 

Објавен на: 19.10.2016
planinski humus

se prodava planinski humus sitno isean pakovan vo kesi i vreki (so dostava)

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2016
Prodavam motokultivator

Prodvam motokultivator.Telefon 075 374653

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2016
ГОЏИ САДНИЦИ

Naracajte GODZI SADNICI,naracajte od crveniot dijamant ili srekno ovosje .Ukrasete go vasiot balkon,dvor ili gradina so najmoknoto super ovosje godzi bobinki. Sega saditi vo Septemvri dava rod! Dos...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2016
Продавам Кочански бел ориз сорт Андреа прва класа.

Оризот е прва класа од собствено производство. Продажба на големо и мало. Цена по договор.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2016
Тресет збогатен со перлит

Повеќе од 5 години на Македонскиот пазар, тресет со органански ѓубрива и прелит.На задоволство на повеќе од 50 илјади потрошувачи во изминатите 5 години , примената на перлитот покажа извондредни р...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.02.2016
Prodavam Priroden Med

Prodavam priroden med kolicina 250 kg.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 08.02.2016
SE PRODAVA SENO, SLAMA I PCENICA

SENOTO E LIVADSKO I E SO ODLICEN KVALITET.
CISTA MERKANTILNA PCENICA NE TRETIRANA SO NIKAKVI HEMISKI PREPARATI.
KOLICINITE SE OGRANICENI!
CENA PO DOGOVOR.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 06.02.2016
Продажба на овошни садници - јапонски јаболки

Продаваме сертифицирани овошни садници - јапонски јаболки од сортата ЏИРО.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2016
Prodavam godji beri

Prodavam godji beri sorta 1,2 i 4 ,svezo nabrani ,na golemo i malo.Kvalitet extra

Цена:300 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 05.10.2015
prodavam domasen ajvar

prodavam domasen ajvar
zagarantiran kvalitet
tradicionalen recept
informacii i naracki na 070248616

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 26.09.2015
Prodavam Ovogodisen MED Na GOLEMO

Prodavam Ovogodisen Med na Golemo i Malo od Krivo Palaneckiod Region
tel; 075 617 777
MILE -ELEKTRON

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 20.08.2015
TEGLI / ТЕГЛИ - 720 мл.

П Р О Д А В А М:

***ЧИСТИ ТЕГЛИ со КАПАЦИ - 720 мл.

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка