Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Detsko krevetce

Krevetceto e novo od masivno drvo so nov dusek od Srpskite. Kupeno e od Kristina Damil.

Цена:9.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.10.2015
Детска количка со транспортер

Продавам детска количка со транспортер "Baby Star", одлично сочувани.
Карактеристики на количката
- Рачка што се подесува во висина и се мести во две позиции за возење(да се гледа бебе...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.08.2015
Се продава бебешко креветче

Се продава бебешко дрвено бело креветче (заедно со душек), многу малку користено и во одлична состојба.

Цена:7.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2017
Prodavam kolicka za bebe 3 vo 1

Prodavam Kiddo kolicka za bebe 3 vo 1
Koristena 7 meseci
Kupena e 24000 denari

Цена:16.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2016
Ostanato uslugi

Pravime kifli, pogaci, mekici 14 den

Цена:14 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2016
Prodavam bazen

Prodavam bazen od 100m2, 6 brodcinja i pumpa za bazen.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 24.03.2016
Капа за бебе за бањање

Продавам капи за бањање на бебиња повеке водата нема да им влегува на вашите бебиња во очи и во уши.Може и достава преку брза пошта. Тел. за контакт 070-377-581

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2016
Продавам стерилизатор за шишиња за во микроталасна печка

Стерилизатор марка NUK користен повремено 6-7 месеци. Скоро нов и зачуван. Се користи во микро печка и стерилизира за 5 мин.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.12.2015
Detska Chicco kolichka so transporter POVOLNO

Detska Kolicka na Chicco so transporter koj odi vo komplet so nea, kolickata e zimska , od 0 meseci. Kolickata e koristena , no e vo dobra sostojba, transporterot e kako nov, a kako podarok imate i...

Цена:4.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.10.2015
ZENSKA BEBESKA KOLICKA HAUCK VO TOP SOSTOJBA PO EKSTRA CENA

Zenska bebeska kolicka od markata HAUCK, donesena od stranstvo, mnogu malce koristena, ekstra socuvana, ekstra cena, mnogu lesna za koristenje, kompaktna so moznost za sklapanje super za devojcence...

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
detski kondurchinja

Prodavam detski kondurchinja edniot psr se 20ka broj drugiot par se 22ka sandalchinjata so zholto crno i crvenko se broj 29 i se na kegi a drugite sandalchinja se broj 25.Cena na eden par 300denari...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
bebifon bebe fon

se prodava bebifon br-1 PHILIPS raboti na baterii ili struja bez krcenje i sustenje kupen e vo germanija .

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
Торта од пелени- поволно

Правиме секаков вид на торти од пелени за повојница, крштевка , родендени ..
Тортата мотор содржи : 2 лигавчиња, еден пешкир , 2 боди, чорапи плави, мече и пелени .
Цената се движи од 150 денари...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2015
prodavam tocace

Prodavam malecko tocace na tri trkala.
tel.075 245 876

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Торти од пелени

Тортите од пелени сега се најатрактивен и најбаран подарок за крштевка, повојница, мекици, родендени и други пригоди.
Тортите се од најмала величина за украс во поклон, па се до големи торти.
Ц...

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2015
Prodavam detsko krevetce, transporter i kolicka za bebe

Prodavam bebesko krevetce so dusek simpo, transporter i kolicka za bebe- cena po dogovor.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2015
Dusek za bebe

Prodavam dusece cena 1000 den. koristeno e mnogu malku, no trba da se vidi kako novo e kupeno e od simpo.Tel 070-377-581

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2015
DETSKO SEDISTE

MALKU KORISTENO,ITALJANSKO SEDISTE,NAMENETO ZA DETE OD 9-36kg ILI PRIBLIZNO OD 9meseci-12god.PILOTSKO ZAKOPCUVANJE,KOMOTNO I PRED SE SIGURNO SEDISTE!

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2015
Детско креветче

Продавам ново неупотребувано детско креветче, комплет со душек.

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.02.2015
Detska oprema

Prodavam detsko krevetce so dusek Simpo, transporter, kolicka i tocace.Cena za cela oprema 4.500 denari. Moze i odelno.Tel za kontakt.075/245-876

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка