ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Изработка на

Изработка на програми,семинарски и часови по сите предмети од Градежен факултет(Конструктивна насока).

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 27.07.2016
Prodavam dva placaa vo Kicevo od 900m2 i 1164m2

Се продаваат плацеви во Кичeво на место викано "Душогубец" (наспроти касарната во Кичево)
КП:4990/35,
Површина: 900м2 и
КП 4990/42,

Цена:По договор

Кичево
9001160 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 13.07.2016
Продавам Куќа во Кичево, одлична прилика за Екстра Цена

Куќата се наоѓа во Кичево наспроти млинот. Локацијата е одлична, има три спрата, односно Подрум, Прв и Втор спрат. Куќата е лепенка со друга колку да се знае, но сепак е одлична прилика за секој ко...

Цена:45.000 €

Кичево
120 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 25.12.2015
Se prodava Audi A4 !!!

Se prodava AUDI A4 TDI 1.9 Registrirano do 26.02.2017 god. Doneseno e od Shvajcarija so prva registracija vo Makedonija. Socuvano, novo, vredi da se vidi. Bez zameni, isklucivo kes.

Цена:5.999 €

Audi A4
2001
Кичево
200000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.09.2016
Куќа во Девеана, под Макпетрол (се продава)

Куќата се наоѓа под бензинската Макпетрол.
Куќата е 10x10 со подрум и 2 спрата. Слободната дворна површина е 300м2.
Во планот има дозвола за доградба на уште една куќа.
Има поволна местоположба.

Цена:120.000 €

Кичево
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 27.07.2016
Се продава куќа во Кичево

Се продаваат две куќи една до друга со вкупна станбена површина од 199м2 и дворно место од 461 м3 од кои едната е карабина, а другата постара куќа во населба Девеана во Кичево,запишани во чист Имот...

Цена:По договор

Кичево
660 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 02.04.2016
prodavam golf3

prodavam golf3 karavan god 1997 god napraven servis celosen reg ima cela godina se prodava povolno cenata nee fiksna

Цена:165 €

VW Golf
1997
Кичево
27000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 21.10.2015
ПЛАЦ

Се продава место во атарот на с.Србјани, најблиското место за живеење до градот Кичево. Се наоѓа на самиот пат за селото на 500 м, и е веднаш до самиот пат. Има 440 м2, овоштарник e, плодна е земј...

Цена:7.000 €

Кичево
440 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 08.10.2015
se prodava

stan vo lamelite

Цена:По договор

Кичево
3 соби
Паркет
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.09.2015
video kran

video kran prodavam

Цена:10 ден.

Кичево
 

Објавен на: 11.09.2015
KAZAN ZA RAKIJA

PRODAVAM POLOVEN I ISPRAVEN KAZAN ZA RAKIJA
KAZANO E PODVIZEN I SE RASKLOPUVA NA DELOVI

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 30.07.2015
Oglas za posao

Američka on-line firma traži 5 punoljetnih, ozbiljnih saradnika.

Od vas očekujemo ozbiljnost u radu,istrajnost, spremnost za usvajanje novih saznanja,
timski duh i par sati svako-dnevnog rada.

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 25.07.2015
prdavam vojnicki cizmi i uniforma

novi vojnicki cizmi
proizvoditel: USA
broj 37 i 38, pustinski
broj 37,38 i 44, crni

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 16.07.2015
Mercedes c220

Kolata e vo top sostojba donesena od germanija napraven e kompleten servis i cela godina e registrirana moze da e nosite vo bilo koj servis po vasa zelba

Цена:4.900 €

Mercedes-benz C 220
2000
Кичево
207634 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.07.2015
Делови за Yugo

- алнасер
- алтернатор
- ладњак
- електронско палење

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 30.06.2015
Se prodava stan vo Kicevo

Ulica Boris Kidric br. 25 na prv sprat
Stan : 54m2
Podrum : 18m2
Telefon za kontakt

Цена:По договор

Кичево
54 m2
1 кат
Чиста документација

Објавен на: 23.06.2015
KAZAN ZA VARENJE RAKIJA

Se prodav poloven KAZAN ZA VARENJE RAKIJA, ispraven i kompleten

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 22.06.2015
Kuka na Bulevar O. kaj policijata

Se prodava kuka na B.Osloboduvanje nasproti policiskata stanica. So vkupna povrsina od 660m2 koja vklucuva i dukani i magacinski prostor. Imot so kompletno cista dokumentacija.
Zavrsena privatizac...

Цена:По договор

Кичево
660 m2
4 соби
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.05.2015
Passat 2004

Se prodava Passat 2004ta godina 4 novi zimski gumi na 15ki bantasi + 4 aluminiumski bantasi 17ki 1.9tdi 131ks passatot e avtomatic.

Cena po dogovor.

Цена:1 ден.

VW Passat
2004
Кичево
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 04.05.2015
PP Vreki Polipropilenski Vreki

Se prodavaat PP vreki vo slednive dimenzii:
-55*110 neporabeni.
-55*110 porabeni.
-45*85 neporabeni.

Цена:1 ден.

Кичево
 

Објавен на: 04.05.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка