Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mashini za obrabotka na drvo

Se prodavaat dve novi ( nekoristeni ) mashini za obrabotka na drvo YAVUZ MACHINA (2015g) i edna Brenta so kolichka.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 04.09.2017
VW Golf3 se prodava

Se prodava Golf3 vo odlicna sostojba. Istecena registracija pred 1 mesec.

Цена:1.150 €

VW Golf
1992
Куманово
130000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 09.02.2017
baram rabota

baram rabota samo prva smena ...

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 02.11.2016
Mercedes E270 cdi

Se prodava Mercedes E270 cdi Avangard uvezen 5-ti mesec 2016god
voziloto e so servisna kniska realni kilometri vredi da se vidi

Цена:8.200 €

Mercedes-benz E 270
2003
Куманово
290000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 02.11.2016
Prodazba na zemjiste

Se prodava zemjiste vo kumanovo pokraj patot idejki nakaj kriva palanka karsi Mebel Vi vednas do vlecnata sluzba na ubava lokacija pokraj pat,blisku do benziska pumpa za kontakt :073222943

Цена:65 €

Куманово
6000 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 14.10.2017
Се продава стан

Се продава стан од 115м2 на прв спрат ,во жолти згради на Октомвриска Револуција спроти My Market, над канцеларии на Штуз.
Станот има 3 спални,дневна со кујна,3 тераси,подрум, голем паркинг просто...

Цена:По договор

Куманово
115 m2
5+ соби
1 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 29.09.2017
Се продава плац во индустриска зона

Плац во индустриска зона од 2.500 m2 на самиот автопат Куманово-Крива Паланка спроти Термалифт.
Има уредно извадени документи од GUP(главен урбанистички план) површина за градба 70% од површина на...

Цена:По договор

Куманово
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 29.09.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор

Куманово
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 26.09.2017
XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD

XITNO SE PRODAVA AUDI A8 3.7 2003 GOD BENZIN PLIN ZA POVEKE INF NA TEL 071338296

Цена:3.500 €

Audi A8
2003
Куманово
160000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 24.08.2017
Baram domasna pomosnicka

Potrebna seriozna zenska osoba za sekojdnevna rabota (cistenje, peglanje i slicno). Nedela sloboden den.Fleksibilno rabotno vreme od 6-8h dnevno.

Цена:9.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.08.2017
SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK

SE PRODAVAAT KUKLI ZA BUTIK KON TEL 071338296

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 06.05.2017
dekorativen ukrasen kamen

075244022 Se prodava dekorativen ukrasen kamen za ureduvanje na dvorovi, vlezovi, zardinjeri, fontani....
Vo dzakcinja 20kg i na ton. Cena 300 den na dzakce i 14000 den na ton.

Цена:300 ден.

Куманово
 

Објавен на: 03.05.2017
Ledomat SIMAG

Se prodava ledomat Simag italijanski , 25l na 24h komplet inox vodno ladenje sopstven rezervar mnogu malku koristen kako nov. Raboti besprekorno.

Цена:550 €

Куманово
 

Објавен на: 23.03.2017
PLOCKARI

Rabotemi niz cela Makedonija i stransvo
Лепење ПЛОЧКИ - Буња - ставање изолација, подлоги (кошуљица)
- Плочки - 5 евра (просек) се зависи која керамика и што се бара - Буња --- 8 евра (просек) - ...

Цена:5 €

Куманово
 

Објавен на: 22.02.2017
Samsung Galaxy A3 2016

Se prodava nov Samsung Galaxy A3 vo kutija ne vlucen niednas zemen od T-Mobile

Цена:12.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.12.2016
Se prodava

Станот се наоѓа на улица Есперанто 2/3 Куманово - прв ред бараки. Станот поседува и подрумска просторија од 25 м2 испод станот (можна е адаптација). Во склоп на станот - со посебен имотен лист се п...

Цена:По договор

Куманово
4825 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Празен
 

Објавен на: 17.12.2016
Metalni podupiraci

Se prodavaat polovni metalni podupiraci so
visina do 3,6m.

Informacii na 078815605

Цена:1 ден.

Куманово
 

Објавен на: 14.12.2016

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 22.11.2016
PRODAVAM NOVI CIZMI I PALTO

PRODAVAM NOVI CIZMI br 38 I palto od glostory L zaedno ili oddelno

Цена:2.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 11.10.2016
Se rpodava stan vo Kumanovo

Ulica Bozidar Mickovic 14, 1300 Kumanovo. Stanot e namesten. Nova kuhinja, Krevet Kauc, TV, Ormar Nov, Ves masina, Nova kada, podrum. Moznosti: Kabelska+Internet DSL

Цена:15.000 ден.

Куманово
31 m2
1 соба
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка