Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО





Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava Kuka na VODNO

Kuka na Vodno - Odlicna lokacija - Ima 3 kata so povrsina od 597 m2 i so dvorno mesto 404 m2. Vo kukata ima vnatresen bazen i sauna. Cena 1150 evra/m2.Kontakt:076-270-380 Dejan

Цена:1.150 €

Скопје
597 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.12.2016
Продавам 2 куќи на плац од 1250 m2

Продавам 2 куќи на еден плац од 1200 м2 на главна улица кај Паркот во Чаир.Плацот на главна улица,во Чаир.Погодно за изградба на поголем објект.

Селим. ;070 531 795

Цена:По договор

Скопје
1200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 23.11.2016
PRODAVAM KUKA VO VLAE EXTRA LOKACIJA

PRODAVAM KUKA VO VLAE 702mk parcela 292mk prizemje 1168mk razviena povrshina KP.3017 ul FRANC PRESERN br 205

Цена:299.000 €

Скопје
1000 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 10.11.2016
HITNO! prodavam kuka vo Bitola

Prodavam hitno kuka vo Bitola kompletno opremena so deloven prostor i dvor od 300 m2

Цена:По договор

Битола
170 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.09.2016
Izdavam ekskluzivna kukja vo Mavrovo

Izdavam vila vo Mavrovo , vo blizina na terenite so moznost da prestojuvaat 8 lugje. Vilata e celosno ekskluzivno opremena . Raspolaga so golem dneven prestoj,dve spalni,potkrovje, kujna i podrum s...

Цена:400 €

3 соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 18.09.2016
куќа во бутел 1

се продава куќа во бутел 1 до трговскиот центар живко брајковски на главна улица, 280м2 и двор 100м2, спратовите се со посебни влезови.

Цена:170.000 €

Скопје
280 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 04.09.2016
Vodno Kukja od 420m2 so Pogled

Prodavam kukja so tri zasebni stana sekoj po 140m2; prizemje,kat i potkrovje , na Vodno na pisatelskata ulicka, Site imaat tersi so pogled na centarot na skopje Prizemjeto i katot imaat graniten k...

Цена:1.000 €

Скопје
420 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.08.2016
Prodavam kuka 198m2 na 2 sprata so golem dvor

Parcelata e golema 337m2 od koj 223m2 e dvor. Preden dvor od 30m2 i zaden dvor 193m2.
Kukata ima stanbena povrsina od 198m2 i podrumski del so garaza od 96m2 so dnevno svetlina.
Kukata ima nova n...

Цена:105.000 €

Скопје
198 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 10.08.2016
Nova kuka vo Kisela Jabolka Volkovo Gorce Petrov

Se prodava nova kukja so sendvic zidovi i pvc prozorci vo Volkovo, Gjorce. Kukjata e pravena za svoja dusa. Osnovata na kukjata e 10x10, prizemje, sprat i potkrovje, so dva trosobni stana, so poseb...

Цена:81.000 €

Скопје
230 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
 

Објавен на: 09.08.2016
Kuka LISICE za 2 semejstva

Se prodava kuka na pocetokot od nas.Lisice
Dve zasebni edinici- ideslna za 2 semejstva
Kompletno sreden dvor, garaza
Cista dokumentacija- i.list

Цена:По договор

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 21.07.2016
Продавам стара куќа во Битола

Продавам стара куќа во Битола...посирок центар. На 15 минути од Широк Сокак.Куќата е на дворно место од 260 метри квадратни...со маркица за изградба на зграда на 4 спрата.
За сите информации...јав...

Цена:1 €

3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 14.07.2016
Се продава!!!

Текст:
Куќа од 300 м2 со сутерен/спрат/високо поткровје. Дворно место од 312 м2. На идеално место во близина на основното училиште Наум Наумовски Борче и гледа према автопатот Скопје - Велес. Куќ...

Цена:100.000 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.07.2016
Куќа во најубавиот дел од Струмица

Се продава куќа во централното подрачје на Струмица (веднаш до градскиот парк) со површина од 180 м2 и дворно место од 300 м2. Сеизмичка градба, во срцето на градот, а сепак мирно за живеење. Два с...

Цена:1 €

Струмица
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 05.07.2016
Prodavam kuka vo Zdanec 130 000

Prodavam kuka vo Zdanec sredeni dokumenti 130 000 evra 100m2 dva vleza golem dvor so podrum I garaza. Lice za Kontakt Miroslav 077/817-788 (posle 16:00)

Цена:130.000 €

Скопје
100 m2
5+ соби
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.06.2016
ИТНО СЕ ПРОДАВА Куќа на 3 спрата спроти Мало Мовче

Се Продава Куќа на 3 спрата од 190 m2 стамбена површина + 50 м2 подрум + 50m2 Дворна површина на Атрактивна локација наспроти Мало Мовче кај Автобуската станица и пазарчето. Уреден Имотен лист.
Пр...

Цена:45.000 €

Велес
190 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.06.2016
Prodavam kuka vo Zdanec

Prodavam kuka vo Zdanec 100m2 so dva vleza golem dvor podrum I garaza cista dokumentacija 130 000 evra. Lice za kontakt Miroslav 077/817-788 (posle 16:00)

Цена:130.000 €

Скопје
100 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 27.05.2016
prodavam ili menuvam kuka

prodavam kuka ,ili menuvam za plac, lozje niva , bavca so kuka ili bez , so vasa doplata

Цена:25.000 €

Велес
120 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
 

Објавен на: 27.05.2016
Куќа во Маџари

- Куќа во Маџари со вкупна површина од 305 м2 и парцела од 199 м2, се продава или заменува за плац за градење, може и замена за градежни материјали.
- Локација: Ул. Анри Барбис бр. 16б (после Триа...

Цена:По договор

Скопје
305 m2
 

Објавен на: 12.05.2016
Kuka od 160m2 vo Centarot na Kumanovo-cena po dogovor

Се продава дел од куќа со посебен влез и двор,атрактивна локација на бул.Октомвриска револуција со стамбена површина од 160m2 со три тераси една покриена од 30m2 и две 10 m2,дворно место 80m2 со мо...

Цена:По договор

Куманово
160 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 07.05.2016
Продавам куќа во центар на Берово

Продавам куќа во ценатр на Берово, ул.Страшо Пинџур бр.26.Куќата е 100 м2, со две спални, дневна, кујна со трпезарија, два балкона , подрум од 30м2 и двор од 350м2.Куката е веднаш вселива, без ника...

Цена:30.000 ден.

Берово
100 m2
4 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 16.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка