Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mashini za obrabotka na drvo

Se prodavaat dve novi ( nekoristeni ) mashini za obrabotka na drvo YAVUZ MACHINA (2015g) i edna Brenta so kolichka.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 04.09.2017
Lageri/Lezista/-Лагери/Лежишта; Kaisi-Каиши; Lanci-Ланци

Prodazba na sekakov vid na lageri lanci kaisi lancanici remenici i ostanati rezervni masinski delovi

Цена:1 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 26.01.2017
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 16.03.2018
Prodavam mikser

Prodavam mikser

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2018
DROBILKA ZA DRVO-CEKICAR

Дробилка за дрво со димензии 1.5м на 90цм, капацитет од 400кг до 600кг на 1ч, со мотор од 22kw, 2870 вртежи во минута. Дробилката е со отвор од 20цм, има 5 ножа и сито од 8мм, може да дроби дрва со...

Цена:3.100 €

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2018
gradinarski alat

alat pogoden za obrabotka na gradini/bavci

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 07.12.2017
Razladni vitrini

Prodavam dve razladni vitrini ednata mrzne so dva posebni motori a drugata e za odrzuvanje povolno

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.10.2017
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.09.2017
Се продава

Се продава половни компресор за воздух250€,агрегат за струја250€,правосмукалка за хемиско, суво и водено чистење350€,полнач за акумулатор и стартер150€,вап машина за перење авто...

Цена:1.150 €

Скопје
 

Објавен на: 20.08.2017
Peskara

Peskarata e mnogu malce koristena,raboti besprekorno. Ima regulator na vozduhot do 10bari. Moze da se vidi vo sekoe vreme.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2017
novi modularni glodala za zapcanici

Prodavam novi modularni glodala za zapcanici po 8 vo garnitura:
- mod 7 - 100 EUR/garnitura
- mod 5,5 - 80 EUR/garnitura
- mod 4,25 - 80 EUR/garnitura

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2017
CNC masini i alati

Izrabotka na CNC masini i ruteri po naracka za sekakva namena.Tel. 077652370

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.05.2017
Se prodava

Se prodava masina za sienje. Ako ste zainteresirani kontaktiraj te me.

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 06.04.2017
Mia spare parts

Since 1994 Mia sells spare parts for espresso coffee machines, dishwashers, ice makers, pumps, cleaners, coffee grinders. Our main customers are manufacturers and repair technicians with espresso m...

Цена:2 ден.

Тетово
 

Објавен на: 29.03.2017
машина за сечење и цепење дрва

Продавам машина за сечење и цепење на дрва. Нова неотпакувана донесена од Германија. Цена поволна

Цена:8.000 €

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Продавам гасмаски

Професионални гасмаски од германско производство тел,070353190

Цена:8.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 31.01.2017
Itno prodavam traktor!!!!

Itno prodavam traktor Stayer cvt 6170 2007 godiste mnogu malce koristen kako nov!!!
Cena po dogovor!!!!

GORAN 078 633399

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.12.2016
Mashina za dolno sechenie na profili

Proizvoditel predlaga Mashina za dolno sechenie na profili.Za kontakti:Bulgaria na GSM: 00359878371922, Za poveche inmformatsija na www.pvc-mashini.com

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2016
Prodavam Laser za gravieanje

Laser za graviranje Nov 5 rabotni casa 40kw

Цена:1.150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.11.2016
Ventilacija Ventilator

Se prodavaat ventilatori za industriska i komercijalna upotreba vo razlicni izvedbi, dostava niz RM obezbedeni rez.delovi i garancija

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка