Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Подарувам брачен кревет

Подарувам брачен кревет. Единствен услов е сами да си го земете, по можност веднаш.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2017
Izrabotka na mebel kujni plakari

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ( со над 20 год. искуство ) СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ; ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ ВРАТИ СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОБИЧНИ ВРАТИ; ДЕТСКИ СОБИ; КРЕВЕТИ; ТВ КОМОДИ;...

Цена:8 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.10.2017
Kreveti


Се продаваат нови (фабрички) кревети изработени од масивно дрво, бела бука со сите потребни делови, без јога. Гарантиран врвен квалитет и огромна издржливост по прифатлива цена. Се продаваат како...

Цена:1 ден.

Ресен
 

Објавен на: 13.10.2017
Zakacalka i cevlarnik

Se prodava 072443144

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2017
Гарнитура за во дневна соба

Продавам гарнитура за во дневна соба: тросед, две фотељи и една фотеља-клацкалка. Дрво-масив, очувани.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 12.09.2017
Prodavam: Namestaj

Prodavam: Trosed,Dvosed i Fotelja.
Dobro socuvani.
Cena: 5000 denari.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2017
Talpi diva cresa

Moze da se vidat vo sekoe vreme za podetalni informaaci moze da ne kontaktirate i na:070 775 884 Tome

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2017
БРАЧНИ КРЕВЕТИ ДЕЛУКС-50 НОВИ МОДЕЛИ

ОД АВГУСТ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ-МЕТАЛНИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ...

Цена:1 ден.

Богданци
 

Објавен на: 05.08.2017
БРАЧНИ КРЕВЕТИ-50 НОВИ МОДЕЛИ -- ПОГЛЕДАЈ

ОД АВГУСТ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МОДЕЛИ НА БРАЧНИ КРЕВЕТИ-МЕТАЛНИ
КРЕВЕТИТЕ СЕ ИЗРАБОТУВААТ ПО НАРАЧКА ,ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ПОТРЕБНО САМО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ МОДЕЛОТ...

Цена:1 ден.

Богданци
 

Објавен на: 05.08.2017
БАНКЕТ СТОЛИЦИ-НОВО НА ПАЗАРОТ ВО МАКЕДОНИЈА

ЈУЛИ 2017 ФИРМА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ПРОМОВИРА НОВ ПРОИЗВОД ОД СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА.А ТОА СЕ БАНКЕТ СТОЛИЦИ,СТОЛИЦИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО РАЗНИ БОИ И ДИЗАЈНИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ОВИЕ СТОЛ...

Цена:1 ден.

Богданци
 

Објавен на: 05.08.2017
Prodavam 2 Lizgacki Vrati-Kapii za dvor ili parking

Prodavam 2 Lizgacki Vrati-Kapii za dvor ili parking .
Dimenzii na vratite:-2 m visina
-5 m dolzina
Vkupna dolzina na dvete vrati e 10m

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2017
продавам гарнитура за седење

тросед, двосед, фотеља и табурњтка
телефон за контакт 078 203 438

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2017
Lezalki za na drvo!!!

Изработувам лежалки на дрво и тоа лежалки за двајца и лежалки за еден.Лежаликте за двајца се со димензи 160cm широки и 2m долги и цената за нив 2500ден а додека лежалките за еден се со димензи 80cm...

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 31.05.2017
Agolna garnitura

Elegantna i ednostavna Apolo agolna garnitura. Lev agol. Dimenzii 280cm na 220cm. Kupena od Mondivi vo Octomvri 2016, po cena od 44000 MKD.

Цена:33.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.03.2017
ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ: КУЈНИ , ПЛАКАРИ, ДЕТСКИ СОБИ

ИЗРАБОТKA НА КУЈНИ ( со над 20 год. искуство ) СТАНДАРДНИ ИЛИ ЛУКСУЗНИ; ПЛАКАРИ- СО ЛИЗГАЧКИ ВРАТИ СО ТИВКО ЛИЗГАЊЕ И ДОЛГА ЕКСПЛОАТАЦИЈА И ОБИЧНИ ВРАТИ; ДЕТСКИ СОБИ; КРЕВЕТИ; ТВ КОМОДИ;...

Цена:9 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.01.2017
Edinecen krevet od masivno drvo

Krevet od masivno drvo,bez nikakva osteta.Kosristen 17 meseci
Napomena: dusekot ne e vklucen vo cenata

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2017
Agolna garnitura SIMPO kako nova

Prodavam Simpo agolna garnitura vo odlicna sostojba, so mehanizam i zelezno jadro so krevet na rasklopuvanje. Dimenzii na garniturata 267 x 236 x 86. Taburetkata i masata na slikata se vekje prodad...

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.01.2018
PROIZVODSTVO NA KLUB FOTELJI DVOSEDI MASICKI

PROIZVODSTVO NA KLUB FOTELJI DVOSEDI MASICKI BOI I DIZAJNI PO IZBOR EKSTRA CENI KLAVITET SO PREVOZ ZA SKOPJE DRUGITE GRADOVI MOZNOST PO KARGO

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2018
Prodavam garnitura-trosed,dvosed i fotelja 6000 den

Prodavam garnitura, trosed dvosed i fotelja, vo odlicna sostojba. Trosedot e so mehanizam za pustanje. Cenata e 6000 denari za celata garnitura i ne e fiksna.

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2017
Гарнитура за дневна соба

Двосед со нов душек, две фотелји на спуштање и агол.

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка