Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Najevtina oprema vo odlicna sostojba

- SAMSUNG MM-B5 vo odlicna sostojba. Komponenti radio, CD, kasetofon, 2x50W. Cena 2000 den.
- Zvucnici B&W 2x100W vo top sostojba - 5000 den.
- Vufer so zvucnici za PC/laptop (nekoristeno) - ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 27.12.2016
Hitno prodavam klavir

Hitno prodavam star polukoncerten klavir poradi preselba070399309

Цена:2.800 €

Скопје
 

Објавен на: 24.11.2016
2X PIONEER CDJ-350 Turntable + DJM-350 Mixer


For more info please contact us via email or skype..

Skype: Isaiah.Anthony01

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2016
Kupuvam gitari

Kupuvam gitari novi i polovni ( no dobro sochuvani )

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2016
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 24.02.2016
Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба

Цена:1.500 €

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2015
SINTISAJZER / СИНТИСАЈЗЕР

ПРОДАВАМ НОВ ДЕТСКИ СИНТИСАЈЗЕР ОДЛИЧЕН за ПОЧЕТНИЦИ, КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН со МИКРОФОН, РАБОТИ на АДАПТЕР 220V/12V или на БАТЕРИИ со МОЖНОСТ за ПОВРЗУВАЊЕ на СИСТЕМ или ЗВУЧНИЦИ.
СИНТИСАЈЗЕРОТ е ИДЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Продавам магнетофон!

Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:20 €

Велес
 

Објавен на: 02.08.2015
Gitara Yamaha i pedala BOSS OS2

Prodavam dobro socuvana gitara Yamaha EG112 (fender kopija) so futrola i kais i nova pedala BOSS OS2 (pedalata ima dva efekti i e kombinacija od BOSS OS1 i BOSS DS1. Moze da se koristi samo OverDri...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
Prodavam Pijano YAMAHA ARIUS

Prodavam pijano YAMAHA ARIUS YDP-141 koristeno samo edna godina + gratis stolce

Цена:800 €

Охрид
 

Објавен на: 01.07.2015
Синтисајзер YAMAHA YPT-210

Се продава синтисајзер YAMAHA YPT-210 , купен од ДО-РЕ-МИ некористен, со сталажа

Цена:7.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2015
Изнајмувам озвучување за сите пригоди

Изнајмувам озвучување (разгласи) за сите пригоди: свадби, веселби, прослави, забави, поголеми и помали настани

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2015
eko tagerp106 klavijaturi 5000denari

se prodava eko tager p106

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
fender stara gitara 3000 denari

se prodava fender kopija stara gitara vo ispravna sostojba samo za 3000 denari

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
Се продава електрично пијано

Продавам електрично пијано WORLDE, употребливо, добро сочувано. Цената не е фиксна

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2015
Akusticna Gitara (ne koristena)

Продавам акустична гитара, која е целосно нова и некористена, без никакви оштетувања.
Фаќа прашина дома неколку години откако е купена, така да тој што е расположен за свирење, вежбање и ефтино но...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
Prodavam CD player

Prodavam ispraven CD player ALBA

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2015
Prodavam harmonika

Prodavam harmonika Weelmaster so tri registri, dobro socuvana. Cena po dogovor. Kontakt telefon 078813208

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
mikseta

soundcraft spirit folio f1. Cena po ebay

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка