Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава барака во населба Лисиче

Се продава барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар, позади бензиската Макпетрол , со целосна регулирана докумен...

Цена:По договор

Скопје
370 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 27.04.2017
Нива во кравари

Се продава нива во кравари,одма зад фабриката стиза (за чипс),погодна за сите култури,во близина има вода и струја. kontakt 070 547 908 SPASE RISTEVSKI

Цена:По договор

Битола
340002 m2
Чиста документација
Струја
Вода

Објавен на: 20.04.2017
Prodavam plac vo Ilinden

Prodavam plac vo opstina Ilinden 1000m pomegu s.Marino i s.Kadino, vo blizina na asvalten pat, so kompletna infrastruktura, pogoden za zemjodelski i gradezni objekti.

Цена:По договор

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 09.02.2017
Prodavam plac vo ORESANI

Prodavam plac vo Oresani, 5823 m2. Ograden so zica i Kapija od kovano zelezo.
Na placot ima betonirano osnova za kuka od 90 m2 i zasadeno 100 drvca od sibirski limun. 076 270 380 Dejan

Цена:6 €

Скопје
5823 m2
Излез на пат
Чиста документација
Вода

Објавен на: 01.12.2016
Овоштарници

Продавам овоштарници во Преспа-Ресен,во близина на живинарската фарма Агроплод,со површина од 40000м квадратни.Садниците се на возраст од 10-15години.

Цена:1 €

Ресен
4 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 24.11.2016
Niva od 3563m2 vo Prilep

m.v. Calma KO. Selce so imoten list so pravo na sopstvenost.

Цена:46.319 €

Прилеп
3563 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 10.11.2016
Plac vo Pintija

Se prodava plac vo Pintija od 2000m2 na prekrasna lokacija na 200m odalecenost od osnovnoto uciliste. Placot ima voda,struja i e so kompletna dokumentacija i imoten list. Placot moze da se deli. Ce...

Цена:20 €

Скопје
2000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 04.11.2016
Plac i karabina vo Pintija! So site dokumenti!

se prodava plac od 290 m2, so imoten list, gradezno zemjiste, na koj e izgradena karabina od 77m2.
Karabinata e od cvrta gradba, ima novi pvc prozori i nova sigurnosna vrata. Krovot e od celicna k...

Цена:1 €

Скопје
290 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 08.09.2016
Prodavam dva placaa vo Kicevo od 900m2 i 1164m2

Се продаваат плацеви во Кичeво на место викано "Душогубец" (наспроти касарната во Кичево)
КП:4990/35,
Површина: 900м2 и
КП 4990/42,

Цена:По договор

Кичево
9001160 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 13.07.2016
NIVA -3 EVRA m2 - NAD VOLKOVO - STOPANSKI DVOR (VELE POLE)

Se prodava niva (5642m2) so mnogu evtina cena nad Volkovo - Stopanski Dvor -Vele Pole.Od Obikolnicata vo Volkovo do Nivata ima 1.8 km (izmereno). Nivata e so imoten list.Nivata e na glaven pat, fun...

Цена:17.000 €

Скопје
5642 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 25.05.2016
Плац во горна Матка

Продавам плац во горна Матка 1081м со имотен лист и платен данок.Мозна е замена за кола со доплата

Цена:10 €

Скопје
1081 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 22.05.2016
Plac za zgradi vo Tocila Prilep

Se prodava plac za izgradba na stambeni zgradi vo Naselba Tocila Prilep, vednas do novata crkva, na ubava lokacija. Cena po dogovor ili ponuda za koinvestitor ( plac za stanben prostor).

Цена:500 €

Прилеп
2100 m2
Излез на пат

Објавен на: 16.05.2016
prodavam plac vo dolno sonje

placot se naogja vo dolno sonje posle most marketot kon patot za brzovec i e na sam glaven pat so povrsina od 2500m2 celoto mesto e ramna povrsina,ima struja,imoten list i e vo gradezen reon plu...

Цена:По договор

Скопје
2500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 11.05.2016

Цена:25.000 €

Скопје
1000 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 14.03.2016
Атрактивен плац во Кисела Јабука - Волково 980м2

Продавам плац во Кисела Јабука - Волково 980m2, плацот се наоќа во близина на основното училиште Тихомир Милошевски (5 мин пешки), со струја, вода и имотен лист.

Цена: по договор

Цена:По договор

Скопје
980 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 05.03.2016
Itno se prodava plac

ITNO SE PRODAVA PLAC VO NAS.BABIN DOL KUMANOVO...SO POVRSINA OD 800M2 SO MOZNOST ZA DELBA..ZA POVEKE INFORMACII JAVETE SE...

Цена:20 €

Куманово
8002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 03.02.2016
Плац во Пржино - со поглед на Скопје

Плац во Пржино на Рилски Конгрес 118-А, 910м2, идеален за градба на индивидуална станбена куќа или друг вид на објект. Плацот има две маркици со можност за спојување.
Прекрасен поглед на Скопје

Цена:350.000 €

Скопје
910 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 21.01.2016
ПРОДАВАМ ПЛАЦ-ДОЛНО НЕРЕЗИ

Се продава плац во Жданец -Долно Нерези(над Ѕинго). Цена 120 евра/м2 Дозволена е градба на плацот(2 маркици) Контакт:070 22 11 78/ 02 3062 006

Цена:100 €

Скопје
14752 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 13.01.2016
« Огласи » PLAC OD 1475M2 VO DOLNO NEREZI

Се продава атрактивен плац во Жданец-Долно Нерези ( над Ѕинго).Цена 120 евра/м2. Дозволена е градба на плацот.(2 маркици).Контакт телфон 070 221 178/ 02 3062 006

https://www.google.com/maps/d/ed...

Цена:120 €

Скопје
1475 m2
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 22.12.2015
PRODAVAM PLAC VO NEREZI

PLACOT E VO DOLNO NEREZI SO POGLED KON SKOPJE I NA SAMIOT PAT. VODA I STRUJA NA SAMIOT PLAC.GOLEMINATA E 1300M2.
POSTOI MOZNOST ZA DOGOVOR OKOLU CENATA.

Цена:99.000 €

Скопје
1300 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 09.11.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка