Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
GARSONjERA so ureden imoten list

Garsonjera so edna soba na 2-ri sprat. Balkon/terasa nema.Ima lift,parking i se drugo sto ve interesira na 072/266-684

Цена:20.000 €

Охрид
24 m2
1 соба
2 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.05.2018
Апартман за издавање во Охрид

Се издава нов апартман целосно опремен. Апартманот се наоѓа во
населба Рачa, 4 км одалечен од центарот на Охрид и само 1км одалечен од Golden Beach и Cuba Libre. Апартманот е со една спална соба ...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 30.04.2018
sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani смештај апартмани студио, куќа Охрид

sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani studio vila smestaj apartmani
соби со купатило студио за 5 €вра по лице со поглед на езеро тераса во Охри...

Цена:5 €

Охрид
 

Објавен на: 03.04.2018
Продажба на плацеви

Се продаваат 4 плацеви од по 562m2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е претседателската вила)на 300m одалеченост од езерото , може целокупната парцела , а може и п...

Цена:100 €

Охрид
562 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 15.03.2018
Izdavam Stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori vednas zad bulevar Turisticka

Izdavam dvosoben stan so dve terasi kujna, sank, wc, zad Bul Tiristicka, vo blizina na Biljanini Izvori. Stanot se izdava za period 6-12 meseci ,cena po dogovor.

Цена:150.200 €

Охрид
68 m2
4 кат
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 07.03.2018
Стан во центар на Охрид

Станот е на 1 кат со 40 м2
Ходник,купатило,мала спална и
Дневна со кујна

Цена:29.000 €

Охрид
40 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 27.01.2018
Се продава стан во центрот на Охрид 300 метри од езерото

Се продава стан во центрот на Охрид во станбена зграда на шести кат, 300 метри од езерото. Станот се состои од две спални, кујна со трпезариа, купатило, посебен wц, простран дневен боравок со терас...

Цена:92.000 €

Охрид
100 m2
3 соби
5 - 10 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 14.01.2018
Издавам стан во строг центар на Охрид

Издавам стан од 40м2 за 4-5 особи во строг центар, локација – стара автобуска, со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR од кревет
...

Цена:7 €

Охрид
40 m2
2 соби
4 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 14.06.2018
СЕ ИЗДАВААТ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ СОБИ И АПАРТМАНИ НА КЕЈОТ НА ОХРИДСКОТО ЕЗЕРО

Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро.
Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартман...

Цена:30 €

Охрид
 

Објавен на: 12.06.2018
STUDIA VO OHRID !!!

Izdavam novi i kompletno opremeni apartmani!!!
Dvokreveten(800 den) i trokreveten(1200 den) so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.
Lokacija:ul.Ka...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.05.2018
STUDIA VO OHRID

Izdavam novi i kompletno opremeni apartmani!!!
Dvokreveten(800 den) i trokreveten(1200 den) so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.Povelete pominet...

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 28.05.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID

Stanot e vo odlicna sostojba, so prekrasna panorama i odlicen pogled. So cista dokumentacija, vednash vseliv. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795 - Lidija

Цена:По договор

Охрид
51 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 04.05.2018
Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem

Prodavam ili davam pod naem deloven prostor-dukjan vo centarot na Ohrid, na ul. Dejan Vojvoda, do Home Centar, pozadi Ohridska Banka.
Dukjanot ima povrsina 140m2, visina do plafon 5m, golemi stakl...

Цена:140.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.04.2018
Приватно сместување во Охрид - стан строг центар

Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до
поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна,
кабелска ТВ, интернет, клима, тераса.
Цена 7-10 EUR по особа.

Цена:7 €

Охрид
 

Објавен на: 14.04.2018
Se prodava namesten stan Vo blizina na Centarot na Ohrid

Se prodava namesten stan na privlecna lokacija vo blizina na Centarot zad plazata Kaneo.

Цена:По договор

Охрид
56 m2
2 соби
2 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 01.04.2018
Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 €

Охрид
200 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2018
Се продава куќа од 100м2 со двор од 400м2

Куќата се наоѓа охрид, во близина на болницата. Состојбата е одлична. За сите заинтересирани повеќе информации на телефонскиот број: 071-442-162 - Љубица

Цена:По договор

Охрид
100 m2
4 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 13.03.2018
PRODAVAM ILI MENUVAM

Prodavam ili menuvam 3 soben stan kaj bolnicata Ohrid od 67m2 na odlicna pozicija na 1sprat istocna strana vo odlicna sostojba.Moze zamena za stan vo Skopje.Cena po dogovor

Цена:1 €

Охрид
67 m2
3 соби
1 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 12.01.2018
SE PRODAVA STAN VO OHRID ITNO

Stanot e vo odlicna sostojba, so odlicna panorama i pogled kon ezero. Povekje informacii na tel. 075/ 352-795

Цена:По договор

Охрид
3 соби
Ламинат
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 07.01.2018
СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО ОХРИД ЗА НОВА ГОДИНА

СЕ ИЗДАВА луксузен апартман во ОХРИД, на Булевар Туристичка, помеѓу Т.Ц. Трудбеник и КАМ Маркет на 5 мин пеш до езеро и шеталиштето покрај езерото. Апартманот може да биде трикреветен и четирикреве...

Цена:25 €

Охрид
Приземје
Ламинат
Наместен
 

Објавен на: 17.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка