Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava Golf 4 1.6 / 2002 godina / 77kW-105PS

Se prodava Golf 4 1.6 / 2002 godina / 77kW-105PS
- Registriran so zelen karton
- Redoven servis
- Promenet rebrast, zategachi, PK-kais

Цена:4.400 €

VW Golf
2002
Прилеп
110000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 08.12.2016
se prodava yugo

se prodava yugo koral 1.1 -55 kontakt tel.071276311

Цена:По договор

Yugo
2003
Прилеп
13000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 08.12.2016
Niva od 3563m2 vo Prilep

m.v. Calma KO. Selce so imoten list so pravo na sopstvenost.

Цена:46.319 €

Прилеп
3563 m2
Излез на пат
Чиста документација
Маркица за градба

Објавен на: 10.11.2016
Letni gumi Dunlop 205/60 R16


Se prodavaat 4 polovni letni gumi Dunlop SP Sport 2050 so dimenzii: 205/60 R16.
Odlicno socuvani!

Цена:100 €

Прилеп
 

Објавен на: 06.06.2016
Plac za zgradi vo Tocila Prilep

Se prodava plac za izgradba na stambeni zgradi vo Naselba Tocila Prilep, vednas do novata crkva, na ubava lokacija. Cena po dogovor ili ponuda za koinvestitor ( plac za stanben prostor).

Цена:500 €

Прилеп
2100 m2
Излез на пат

Објавен на: 16.05.2016
se prodava sadacka 3 vinicka

se prodava sadacka 3 vinicka

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 05.02.2016
se prodava ford orion 1.4 benzin

se prodava ford orion

Цена:400 €

Ford Orion
1994
Прилеп
Бензин
4-5 врати
Клима

Објавен на: 22.02.2017
Dopolnitelna edukacija

ЕДУКАТИВЕН ЦЕНТАР ОД ПРИЛЕП НУДИ НОВО! НАЈНОВО! ПОКРАЈ МАТЕМАТИЧКА ЕДУКАЦИЈА + ИЗУЧУВА...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 17.02.2017
Продавам гасмаски

Професионални гасмаски од германско производство тел,070353190

Цена:8.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 31.01.2017
Се продава сено, слама и пченица

Сеното е ливадско и е со одличен квалитет. Сламата е пченична. Пченицата е меркантилна со одличен квалитет.
КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 09.01.2017
Prodavam stan vo Prilep

Prodavam stan vo naselba Tocila - Prilep, ili baram zamena sa pomal stan vo Skopje, so doplata

Цена:По договор

Прилеп
3 соби
5 - 10 кат
Паркет
Празен
Чиста документација

Објавен на: 20.11.2016
Audi A3 1.6 TDI -11

Se prodava Audi A3 Bussiness Edition 1.6 TDI - 77 kW/105 kS.
Start & Stop sistem za zashteda na gorivo
Avtomatski klimatronik
Zadni parking senzori

Цена:10.900 €

Audi A3
2010
Прилеп
180000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.11.2016
СЕ ИЗДАВА

Се издава дуќан во центарот на Прилеп, во старата чаршија, 9 м2.

Цена:6 ден.

Прилеп
9 m2
Ламинат
 

Објавен на: 07.11.2016
Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава дуќан во Прилеп во населба Точила, во приземје на колективна станбена зграда со квадратура од 53м2.

Цена:35.000 €

Прилеп
53 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.11.2016
Mercedes E 220 170hp -12 prv gazda 146 000 km AMG OPREMA 078 436 956

Mercedes E 220 170hp -12 prv gazda 146 000 km
Prilep
* Mercdes-Benz 2012 E220 BlueEFFICIENCY 146 000km prv gazda !! 14 000 euro !!
* E 220 CDI 170 hp

Цена:14.000 €

Mercedes-benz E 220
Прилеп
146000 km
Дизел
4-5 врати
170 кс
 

Објавен на: 27.10.2016
Kujni ,komodi,detaki sobi,pretsobja...

Izrabotka na sekakov mebel po poracka.izrabotuvame komodi,kujni,spalni i detski sobi ,lezai,pretsobja i sl.Za informacii na broj 078 383 912

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 24.09.2016
Групни и индивидуални часови по англиски јазик

Англиски јазичен клуб нуди приватни часови по англиски јазик по посебно изготвена програма / 150 денари од час.

Превод на текстови и официјални документи од македонски на англиски јазик и обратн...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.09.2016
BMW 530 TDI common-rail,M-packet

Se Prodava BMW 530 TDI common-rail,1999 godina.
Mnogu dobro socuvano,M-Paket,kozen salon,komandi na volan(tempomat I radio),sensori za dozd,sensori za svetla,parking senzori napred I nazad,novi 4 ...

Цена:По договор

Bmw 530
1999
Прилеп
196976 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 19.08.2016

Цена:По договор

Прилеп
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 23.07.2016
Prodavam masa, stolici, komoda vitrina

Се продава комплет маса (150x104) и столици изработени од дрво од костен. Цената е 16000 денари (260 euro). Можна е продажба на парче по договор.
Се продаваат комода витрини во одлична состојба. И...

Цена:50 €

Прилеп
 

Објавен на: 19.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка