Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Nov i kompletno namesten stan

Nov stan, odlicna lokacija Bunjakovec.
Kompletno namesten TV, klima, masina za perenje.
vseliv od 15 ti Septemvri

Цена:400 €

Скопје
42 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 17.08.2017
Se izdava stan vo Centar

Izdavam stan vo Centar pozadi Bugarska ambasada 56m2 kompltno namesten.
Kontakt 077944199

Цена:250 ден.

Скопје
56 m2
2 соби
3 кат
Клима
Парно греење

Објавен на: 16.08.2017
Се издава трособен стан во Дебар Маало

Се издава трособен потполно наместен стан од 64м2 во Дебар Маало за 4 студентки или вработени.Станот се загрева на струја.

Цена:300 €

Скопје
64 m2
3 соби
3 кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 15.08.2017
IZDAVAM EXTRA STANCE NA TOP LOKACIJA

Izdavam odlicno stance kompletno opremeno, so dnevna, kujna, mala spalna, terasa, internet. Stanot se naoga na Ilindenska nasproti fakultetite (masinski, tehnoloski, elektro) vo kompleksot MIDA ...

Цена:250 €

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 11.08.2017
izdavam namesten dvosoben stan

Sk.Aerodrom,izdavam dvoeoben namesten stan,56m2,renoviran,klima,parno,internet so kablovska,1-vi kat,blisku do zeleznicka.inf.tel.070272518

Цена:220 €

Скопје
56 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 10.08.2017
Izdavam ubav kompletno namesten stan

Izdavam ubav kompletno namesten stan 53 m2 na 1 vi kat vo Taftalidze 1 karsi kafeana Furna,..so parno klima i sopstven parking

Цена:230 €

Скопје
53 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 05.08.2017
Izdavanje na stan

Izdavam trosoben stan 75 m2, namesten, so parno, so golem balkon od dnevnata soba, so letna kujna, na prvi sprat vo naseba Aerodrom karsi trgovskiot centar Biser.

Цена:250 €

Скопје
75 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 04.08.2017
Izdavam stan vo nas.Aerodrom

Se izdava kompletno namesten stan so dve spalni sobi,kujna,trpezarija,dnevna,i dve kupatila vo nas.Aerodrom,komleks Skopjanka,vo blizina na zeleznicka i avtobuska stanica.Cena 250eur,tel.za kontakt...

Цена:250 €

Скопје
60 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 31.07.2017
Izdavam stan vo Kisela Voda 72m2

Izdavam namesten stan 72m2 karsi ekonomskoto uciliste, na 1-vi kat, lift, parno, klima. Stanot ima 2 spalni sobi, golema dnevna so trepezarija i kujna, 1 banja, 1 WC, terasa.Sloboden e od 01.09.2017

Цена:270 €

Скопје
72 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.07.2017
Se izdava namesten stan 51m2 vo Aerodrom

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom, kaj poranesna slatkarnica Stela, 51m2 na 6 kat so lift i centralno parno. Stanot raspolaga so dnevna soba, spalna soba, kujna i banja. Stanot e renoviran I komp...

Цена:220 €

Скопје
51 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 14.07.2017
Се издава стан позади Католичка црква во Скопје

Стан новоградба (2011), свртен кон Водно, трети кат, со лифт и домофон, наместен на две нивоа, сопствено парно греење, кабелска ТВ и интернет. Идеален за млад брачен пар или за две девојчиња.

Цена:240 €

Скопје
43 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 04.07.2017
Se izdava stan vo Zelezara

Se izdava ili prodava stan vo naselba Zelezara vo kulata do Zito Market. Stanot e na 6ti sprat od 13, ima lift, pogled kon Vodno. Kompletno e renoviran, PVC prozori, gradsko parno, kompletno e opre...

Цена:По договор

Скопје
60 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 26.06.2017
Барам стан под кирија во Неготино

Барам уреден еднособен стан или гарсоњера во Неготино

Цена:4.000 ден.

Неготино
30 m2
1 соба
3 кат
Паркет
Наместен
 

Објавен на: 25.06.2017
Се изнајмува стан во Дебар Маало ( до Вардар Мебел)

Станот се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје во Дебар Маало, на улица Алберт Ајнштајн бр.7 (веднаш до Вардар Мебел), на втори кат со лифт.

Површината на станот изнесу...

Цена:По договор

Скопје
67 m2
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Се изнајмува луксузен стан на Водно

Станпт се наоѓа на преубава мирна локација во централно градско подрачје, населба Водно, на улица Партениј Зографски бр.40.

Има комплетно хортикултурно уреден двор од 150м2 на самата падина на ...

Цена:По договор

Скопје
140 m2
5+ соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Se izdava komplet namesten stan

Komplet namesten i opremen stan

Цена:По договор

Скопје
77 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2017
Izdavam stan

Izdavam stan vo centar sproti soborniot hram Sveti Kliment Ohridski so povrshina od 90 metri kvadratni. Stanot e celosno renoviran i e prazen.

Цена:350 €

Скопје
90 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 06.06.2017
Izdavam stan vo naselba Aerodrom do T.C.Biser

Izdavam stan do T.C.Biser na 2kat so lift.Stanot e kompletno namesten ima spalna ,detska ,dnevna so trepezarija,renovirana kujna i kupatilo,terasi.Stanot ima centralno greenje internet

Цена:240 €

Скопје
72 m2
2 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 27.05.2017
Izdavam prazen stan so povrsina od 62m2 vo Centar,Debar Maalo,so dve parking mesta,vo neposredna blizina na Broz Kafe

Izdavam prazen stan za kancelarii so povrsina od 62m2 i dve parking mesta so povrsina od 24m2(nivo -2),vo Debar Maalo,vo neposredna blizina na Broz Kafe.Stanot e na 4ti kat,so dve spalni,klimatizir...

Цена:350 €

Скопје
62 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 21.05.2017
Издавам наместена гарсоњера во Кисела Вода

Издавам наместена гарсоњера на високо приземје со централно греење близу општината во Кисела Вода.

Цена:150 €

Скопје
26 m2
1 соба
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.05.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка