Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава стан 79м2 во Влае

Се продава нов невселуван стан на трет спрат во населба Влае, позади Тинексот, ул. Пресека бр. 43.
Локација опкружена со игралишта, училиште, градинка и маркети, близина на кеј за релаксирани прош...

Цена:70.000 €

Скопје
79 m2
3 соби
3 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 22.06.2017
Stan vo Gjorce P. 50m2,odlicno iskoristen prostor

Станот се наоѓа во релативно нова зграда на мирна локација со 4 ката, на 4ти кат, не е под кров, има плоча и прави ѕидови. Внатрешен простор 47м2 + 3м2 балкон + 7м2 подрум + паркинг пред зграда со ...

Цена:39.800 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2017
Одличен фамилијарен стан

Стан во населба Ѓорче Петров, со имотен лист. Квадратура 87м2 и подрум 7м2.
Станот е на трети спрат и излегува на две фасади, со прекрасен поглед и во близина на преубава природа. Лифт нема.
Одл...

Цена:53.000 €

Скопје
87 m2
3 соби
3 кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 20.06.2017
Се продава стан од 58м2 во Топанско Поле

Се продава невселен нов стан од 49.6m2 + 8.2m2 , во нова зграда во Топанско Поле. Зградата е ново градба и се наоѓа на ул"Лазар Трпковски" во непосредна близина на основното училиште Рајк...

Цена:По договор

Скопје
58 m2
2 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 19.06.2017
Prodavam Stan vo Radisani Skopje

Prodavam Stan vo naselba Radisani Skopje,50m2 1 Kat,zapadna strana,so terasa i podrum,na prviot vlez vo naselba na ul.Radisanska

Цена:30.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
1 кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 17.06.2017
продавам стан од 51м2 во Порта Влае

Стан во одлична состојба на 2 кат Порта Влае од 41м2 внатрешна површина + 10м2 тераса со централно парно и 2 лифта, паркинг, дневна трпезарија кујна тоалет и спална соба. Наде моб 070689894 и Нико...

Цена:43.000 €

Скопје
51 m2
2 соби
2 кат
Паркет
Клима

Објавен на: 16.06.2017
Stan vo Zelezara

Се продава стан во населба Железара од 75 м2 во близина на здраствен дом Железара, Ремедика и рекреативен центар Гази Баба. Станот има голема дневна соба со трпезарија, кујна, една спална соба, гол...

Цена:60.000 ден.

Скопје
75 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 15.06.2017
Стан во строг Центар

Се продава стан во строг Центар кој се наоѓа позади хотел "Бест Вестерн" (поранешен Турист), веднаш над "Матица" а гледа на плоштад Вмро и ТЦЦ Плаза (поранешно Беко). Станот е ч...

Цена:95.000 €

Скопје
69 m2
4 соби
3 кат
Ламинат
Празен
 

Објавен на: 12.06.2017
Продажба на стан од 47m2 и гаража во Расадник

Се продава стан во Кисела Вода (Расадник) со површината 47m2 за 42500 ЕУР. Станот има нов ламинат, вграден плакар од Акрон, клима уред и остава на тераса преградена со алуминиумска роло-врата. Kонт...

Цена:42.500 €

Скопје
47 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 09.06.2017
Se prodava stan od 92 m2 mnogu povolno !

Stan od 92 m2 novagradba sproti skopski pazar vo naselba Aerodrom so tri spalni i dve banji

Цена:По договор

Скопје
92 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 31.05.2017
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВЕДНАШ ВСЕЛИВ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада ...

Цена:85.000 €

Скопје
93 m2
4 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 25.05.2017
СЕ ПРОДАВА МОДЕРНА ГАРСОЊЕРА ЗА УРБАНО ЖИВЕЕЊЕ

Се продава целосно опремена гарсоњера на атрактивна локација и со софистициран стил. Гарсоњерата е вселена од 01.07.2016 и не е користена како примарно место за живеење. Се состои од кујна изработе...

Цена:32.000 €

Скопје
24 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 25.05.2017
Се продава стан во населба Автокоманда

Се продава стан од 70м2 во населба Автокоманда

Контакт телефон: 077/699-526

Цена:По договор

Скопје
70 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 23.05.2017
Се продава нов невселуван стан од 50 m2 со гаража во Карпош

Се продава Нов стан Невселуван

Општина : Скопје/Карпош
Локација: Тафталиџе

Цена:60.000 €

Скопје
50 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 23.05.2017
Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Ekskluzivna moznost da poseduvate nov eliten dom po extra povolna cena vo najmirniot i najcistiot del na Skopje, pod padinite na Vodno vo naselba Crnice!

Stanot se naogja na tret kat, so 62.5m2 ...

Цена:999 €

Скопје
66 m2
3 соби
3 кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.05.2017
Stan vo Topansko Pole 63 m2 + 26 m2

Се продава опремен стан во Топанско Поле 63 m2 + 26 m2 (поткровје) со имотен лист.

Станот се наоѓа каршии топланата ,, Скопје Север “ со прекрасен парк со клупи пред зграда. Станот е на ...

Цена:1 €

Скопје
6226 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 05.05.2017
Банско - Продажба на трособен апартман 02 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:33.900 €

105 m2
3 соби
4 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2017
Банско - Продажба на четворособен апартман 01 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, ведна...

Цена:45.000 €

136 m2
4 соби
1 кат
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.05.2017
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

Се продава трособен стан во Центар позади Универзална сала, станбена површина 79м2 и подрум 16м2. Станот е на приземје со тераса/два влеза.
- Станот е веднаш вселив
- Цената не е фиксна
- Без...

Цена:70.000 €

Скопје
79 m2
3 соби
Приземје
Празен
 

Објавен на: 30.03.2017
prodavam stan vo cair

Prodavam stan vo cair posle benzinskata pumpa na makpetrol, karsi drakstor princna 3ti kat, strana istok, 44m2 i plus podrum 3m2. cena 30.000 eur

Цена:30.000 €

Скопје
44 m2
2 соби
3 кат
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 15.03.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка