Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ELEKTRICNA OGRADA-ELEKTRICEN CUVAR

Elektricna ograda ili elektricen cuvar na zivotni e ured koj ovovzmozuva zadrzuvanje na zivotnite vo odreden prostor koj go opfajca el. ograda.
Taa funkcionira na visok impulsen napon koj ne e ste...

Цена:1 €

Кичево
 

Објавен на: 11.07.2017
ALPINKI


HITNO prodavam kozi Alpinki
TEL. 077 801 202

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2017
Prodavam tele

Tele 130kg,3meseci staro

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2017
Prodavam malino kanarinci

Prodavam malino kanarinci mladi maski i zenki

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.11.2017
prodavam pcelni roevi

se prodavaat roevi na 5 ramki,3 ramki leglo,2 med. So ovogodisna oplodena,pronesena matica - vistinski dobra!!!

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.05.2017
Prodavam Labradori

Продавам кученца црн лабрадор, машки, родени се на 24.03.2017 прочистени се од внатрешни и надворешни паразити. Informacii na tel: 075 200 528

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2017
Prodavam bigl kuce kucinja

Prodavam zensko bigl,50 dena, pasos, chip i primena prva vakcina
Nabavka na site rasi na kucinja

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
Продавам хаски машко и женско стари 35 дена

Се продаваат мали слатки хаски стари 35 дена, прочистени од паразити, и спремни за ново домче каде ќе бидат многу сакани и сликани! Кој е за ново другарче?
Цена по договор
Контакт тел: 071/826-38...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2016
Продавам кози алпинки

Продавам 20 кози алпинки

Цена:100 €

Крушево
 

Објавен на: 23.06.2016
kokoshki nesilki

zivinarska farma Laki selo palikura-kavadarci, prodava stari kokoshki po cena od 50 den. Informacii sekoj den na tel. 070-239-000 ili vo samata farma

Цена:50 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 10.04.2016
Prodazba na konj

Se prodava rasen konj so starost od 10 godini. Konjot e dobro odgleduvan i naucen za vrsenje na zemjodelska rabota. Cena po dogovor.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 18.01.2016
Pridaja-ukrasne patke i guske

Zdravo,imam na prodaju razne vrste ukrasnih pataka-karolinke,mandarinke,crvenoramene,bahame,,lastarke,riđoglave,utve sarene i morske i guske belolike.Pozdrav...Vladimir-00381600733241

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.08.2015
Kuche Dogo Argentino

Se prodavaat 2 mashki kuchenca dogo argentino! Tatko Max DE LA PACO CASA 2JCAC 3CAC 2 CACIB 3BOB. Majka Betty DEBAJO GRAN TORRE 2CAC CACIB BOB

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.06.2015
oprema za kokoski nesilki

Polovni kafezi za 720 kokoski nesilki,klasirka za jajca(1800 jajca/h),ventilatori za vo farma,skreperi motori.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2015
Француски булдог

машко кутре, старо 2 месеци,вакцинирано и прочистено,од прво легло по мајка и татко, одлично педигре, извадена книшка и пасош...

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2015
продавам прасиња

Вкупно се 8 прасиња и имаат од 18 до 25 кгр.моб.076 365 271

Цена:180 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.06.2015
Продавам јајца од препелица и домашни јајца од кокошка

Продавам свежи јајца од препелица (5 денари) и домашни јајца од кокошка ( 10 денари), врвен квалитет

Цена:5 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2015
Kravi I Tele

Se prodava mlada krava simental orginal oplodena od kravi doneseni od stranstvo i simental zensko tele okolu 200 kg. Moze i odelno cena po dogovor.

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 11.05.2015
Progoreno kravjo arsko gubre

prodavam kvalitetno pregoreno kravjo arsko gubre.gubreto e so prvo klasen kvalitet i moze vednas da se koristi.raspolagam so kolicina od okolu 25 toni.gubreto moze da se vidi vo sekoe vreme.javete ...

Цена:15 ден.

Валандово
 

Објавен на: 05.05.2015
kravi

bugarska firma dostavia kravi i teleta SIMENTAL ot holandia

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка