ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 18.06.2018
Hitno Hitno Studiska Oprema Mikrofon i Midi Klavijatura Rode NT2a Akai Max 49pro

Se prodava studiska oprema ostana uste Rode Nt2a i Akai Max49pro keyboard midi vo PERFEKTNA sostojba mn malce koristeni mesec dena vo domasni uslovi
Rode NT2A - 200 €
AKAI MAX49 PRO -200€

Цена:200 €

Струга
 

Објавен на: 19.04.2018
KUKA DUKAN VO CENTAROT PRED PAZAROT VO STRUGA

PRODAVA KUKA PRED PAZAROT VO STRUGA NA GLAVNA ULICA ,2 KATA SO POSEBEN DUCAN OD 50M2 GARAZA,PODRUMI,CENTRALNO GREENJE,NA ,GOLEMO DVORNO MESTO NAPRED I POZADI .,EKSTRA LOKACIJA I MNOGU MIRNA I UBAVA...

Цена:220.000 €

Струга
193 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 27.11.2018
Се издава деловен простор - Струга

Локацијата е покрај кејот на реката кај продавницата „Балкопром“ во објектот на „Трим и Лум“

Цена:По договор

Струга
21 m2
Плочки
 

Објавен на: 20.11.2018
ЛИМО ЛИМУЗИНА MЕРЦЕДЕС 560 СЕЛ LIMO LIMОZINA

Лимузина Лимо со 7 седишта за професионално, персонални или за свадби и други свчености.
Во работна состојба.
Американски Таблици.
Користен само од еден сопственик.

Цена:8.000 ден.

Mercedes-benz 560
1987
Струга
42350 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 13.07.2018
ПЕКАП-Камионета PEKAP - Kamionce

Пекап во работна состојба со промента мотор со мотор од застава
Во работна состојба.
Македонсики Таблици.
Тел 070 232876

Цена:700 €

Бензин
1994
17250 km
Струга
 

Објавен на: 25.06.2018
Се продава Daewoo Nubira


Се продава Daewoo Nubira 2000та, регистрирана до 02.2019.
-- Од опрема поседува:
-електрика на прозорци

Цена:По договор

Daewoo Nubira
2000
Струга
230000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.03.2018
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 €

Струга
 

Објавен на: 14.02.2018
rabota vo stransvo

Se bara zenski licnosti za new York fasion industryUslovite trebat da se od 18 godini vozrasni prirodni ubavi

Цена:500.000 ден.

Струга
 

Објавен на: 06.02.2018
Се продаваат пакети

Се продаваат пакети. Цената е за еден пакет. За повеќе информации ве молам контактирајте ме.

Цена:25 ден.

Струга
 

Објавен на: 18.08.2017
Se prodava zemjiste pozadi magacinot Nabizi

Se prodava plac kaj Popovo blato od 546m2 pozadi magacinot Nabizi pokraj noviot pat Trebenishta-Struga pogoden za avtoservis, magacin

Цена:30 €

Струга
546 m2
Излез на пат
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2017
Stan 83m2 vo Struga

Stanot se naoga vo kompeksot pozadi fakultetot FON vo Struga. Zgradata e od 2006 godina. Na 6 sprat so lift. Ima dve spalni, prostrana dnevna so trpezarija i kujna. Dve terasi zatvoreni so pvc dogr...

Цена:37.765 €

Струга
83 m2
3 соби
Клима
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 12.02.2017
izdavam sobi - издавам соби

Соби во Струга преку целата година,со тераса,интернет, заедничка кујна,сопствен паркинг,дворно место, во цената е вклучена и туристичка такса. Возависност од кој преиод на годината цената е различн...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 27.12.2016

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 24.12.2016
SE IZDAVA ULTRA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

AGENCIJA IMPULS izdava ULTRA LUKSUZEN STAN od 99m2 vo CENTAR. Stanot raspolaga so tri spalni sobi, raskosna dnevna, luksuzno opremena kujna, dva toaleta, dve terasi i sopstven parking prostor.

K...

Цена:650 ден.

Струга
99 m2
4 соби
3 кат
Ламинат
Клима

Објавен на: 15.12.2016
SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN KAJ CITY MALL

AGENCIJA IMPULS izdava luksuzen stan od 40m2 vo KARPOS 4 nasproti CITY MALL. Stanot raspolaga so prostrana dnevna soba, kompletno opremena kujna, trpezarija, spalna, kupatilo i terasa.

Kontakt:
...

Цена:250 €

Струга
40 m2
2 соби
2 кат
Клима
Лифт

Објавен на: 25.11.2016
Izdavam stan vo naselba Hrom

stanot e dvosoben namesten na tret sprat zgradata nema lift

Цена:150 ден.

Струга
2 соби
3 кат
Ламинат
Наместен
Клима

Објавен на: 01.09.2016
mozaik teraco pllaka

mozaik teraco pllaka me dimenzione 30x30x3.5 cm ngjyra sipas deshires.
pllaka per fasad me dimenzione 30x10x2cm

Цена:8 ден.

Струга
 

Објавен на: 19.06.2016
PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA STRUGA

Se prodava kuka vo centar na Struga kaj sudot. Kukata e vo odlicna sostojba,prizemje dva sprata i potkrovje so povrsina od 155m2 i poseduva deloven prostor od 40m2.Za cenata moze i dogovor..078210850

Цена:200.000 €

Струга
155 m2
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка